Bakımlıyız > Galerim>Taylor Swift Ayakkabı Modelleri

Taylor Swift Abiye Sandalet Modelleri

Taylor Swift Abiye Sandalet Modelleri

Taylor Swift Ayakkabı Modelleri

Ünlülerin giyim tarzları kadar ayakkabı tarzları da çoğu kadın tarafından merak edilir ve takip edilir. Biz kadınlar özellikle, bizim için önemli olan özel günlerde kıyafetimizi ve ayakkabımızı seçerken, giyim tarzını sevdiğimiz ünlüden etkileniriz. Her giydiği fark yaratan ve takip edilen ünlülerden biri de Taylor Swift. Söz yazarı, şarkıcı ve oyuncu olan Taylor Swift, özellikle davetlerde giydiği asil kıyafetleri ile son zamanların en çok takip edilen ünlülerinden biri. Bugün size Taylor Swift’in ayakkabı seçimi hakkında bilgiler verip, galerimizde Taylor Swift’in giydiği ayakkabıları seyrinize sunacağız.

Taylor Swift mütevazı giyinmeyi tercih eden ünlülerden biri! Bu sebepli ayakkabı seçimlerinde de sadelikten yana. Taylor Swift abiye ayakkabı tarzı olarak sandaletleri benimsemiş. Özel davetlerde genellikle platform topuklu sandalet modellerini tercih ediyor. Ayakkabılarını da platform topuklu modellerden tercih ediyor. Taylor Swift bir gece davetinde tercihi ayakkabıdan yana ise burnu açık ayakkabıları güzel ayaklarına daha çok yakıştırıyor. Taşlı ve platform topuklu ayakkabı ve sandaletleri sıklıkla kullanıyor. Eğer Taylor Swift günlük ayakkabı giymek isterse, spor ve rahat ayakkabıları, düz tabanları ve sandaletleri tercih ediyor. Ayrıca Taylor Swift çizmelerden vazgeçemeyenlerden… Gerek sahnede gerekse günlük giyimde çizmeleri çok kullanıyor. Özellikle siyah ve alçak topuklu çizmeler vazgeçilmezleri arasında.

Taylor Swift ayakkabılarını genelde, Jimmy Choo, Fendi, Zara, Dolce & Gabbana, Prada, Christian Louboutin, Stuart Wietzman, Report Signature ve Roberto Cavalli markalarından tercih ediyor.

Galerimizde sizin için Taylor Swift ayakkabı stilini yansıtan özel davetlerde ve günlük giyim olarak tercih ettiği ayakkabı modellerini paylaştık. İyi seyirler dileriz.1 / 63

Görüntülenme: 20.373

06 Mayıs 2013 tarihinde, Galerim, Ünlü Stilleri kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar