Deri Tayt Mont Kombini

2013 Tayt Kombinleri

Bu yıl ve geçtiğimiz yıl tayt modası bir çığ gibi büyüdü. Neredeyse her yerde tüm bayanlar salaş ve günlük rahat giyimin öncüsü taytı vazgeçilmez kıyafetleri arasına soktu. Özellikle ünlüler de bu furyadan nasibini aldı. Birçoğunu günlük giyimde sokaklarda taytlarla gördük. Hal böyle olunca moda öncüleri bize pek seçenek bırakmayarak, koleksiyonlarında sıkca yer vererek, tayt giyeceksiniz mesajında bulundu. “Peki bu tayt nasıl giyilir, neyle kombinlenmeli, taytın üstüne ne giyilir, taytla hangi tarz ayakkabılar tercih edilmelidir” soruları gündeme oturdu. Biz de bakimliyiz.com olarak hem tayt giyim hakkında tüyolar verdik hem de galerimizde size tayt kombin örnekleri sunduk.

Günümüzde özellikle sıfır beden üzerine oluşturulan trendlerden sıkılan normal kilolu bayanların imdadına taytlar yetişti. Çünkü sıfır bedenlerin aksine taytlar normal kilodaki insanlara daha çok yakışıyordu. Hal böyle olunca dünyanın genel nüfusuna sahip normal kilodaki kadınlar taytı hayatlarının merkezine aldılar. Taytı çeşitli şekillerde çeşitli kıyafetlerle kombinlediler. Biz de bu kombinlerden size örnekler vereceğiz.

Taytın vazgeçilmezi deri cekettir. Tayt giyiyorsanız, uzun seçtiğiniz trikonuzun üstüne muhakkak kısa bir mont tercih etmelisiniz. Yani eğer t-shirtünüz veya kazağınız kısa ise, montu uzun tutabilirsiniz. Ama bizim tercih ettiğimiz kullanım şekli uzun t-shirt, body ya da kazak üstüne kısa bel hizasında deri cekettir. Taytın altına en çok yakışan ayakkabı tarzı çizmedir ama öyle uyumlu bir kıyafettir ki bu tayt babetlerle, spor ayakkabılarla, bootilerle hatta topuklu ayakkabılarla bile çok şık durmaktadır.

Deri taytlar geçen sene olduğu gibi bu yıl da gayet trendi konumdadır. Ekstradan bu yıl hızlı bir şekilde desenli renkli taytlara da kayış başlamıştır. Özellikle baharda birçok bayanda çiçek desenli taytları görebileceğiz.

Özetle tayt giymek tercihizse, uzun trikolar, kot gömlekler, deri ceketler, çizmeler, askılı çantalar, el çantaları, platform topuklar, sivri topuklar, spor ayakkabılarla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Galerimizde sizin için en şık tayt kombinlerini seçtik.1 / 29

Görüntülenme: 44.499

19 Şubat 2013 tarihinde, Moda Galeri, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar