Bakımlıyız > Galerim>Moda Galeri>Tek Taş Yüzük Modelleri 2013

Zen Diamond Beyaz Altın Pırlanta Tek Taş Yüzük Modeli

2013 Tek Taş Yüzük Modelleri

Kadınların hayatlarının belki de en özel günüdür evlilik teklifi. Teklifin nerde yapılacağından tutunda nasıl yapılacağına kadar birçok detayı içerir. Kadınlar hep farklı bir teklif hayal eder. Erkekler de sevdikleri kadını bu konuda mutlu etmek isteyip, teklifleri nasıl yapacaklarını düşünür, uykusuz geceler geçirirler. Bir de tektaş yüzük stresi vardır. Erkeklerin teklifi yaparken artık olmazsa olmazı tek taş yüzükleri bir de seçme derdi eklenir. Tek taşlı yüzükler kadınların da hayallerini süsler. Bu sebepli erkekler bu konuya daha da çok eğilmek durumunda kalır. Erkekler başlar yüzük fiyatlarını, en güzel yüzüğü, tektaş pırlanta markalarını araştırmaya. Biz de erkekleri rahat ettirmeyi düşünerek, bu süreci mümkün olduğunca kolaya indirgemeye çalıştık. 2013 yılının en moda pırlanta tektaş yüzük koleksiyonlarını siz erkekler için seçtik. Yaklaşan sevgililer gününde evlilik teklifi yapmaya ne dersiniz?

Tektaş pırlanta yüzük fiyatlarının 300 TL ila 4000 TL arasında değiştiği birçok markaya ait model bulunmakta. Karatlarından tutun da metaline kadar her şekilde değişiklik gösteren binlerce model var. Sarı, yeşil, rose, beyaz altın, gümüş ve çelik tektaş pırlantalar olmak üzere birçok seçenek mevcut.

Bazıları kalp modeli bazıları kenarlarındaki küçük pırlantalar ile dikkat çekiyor. Nihayetinde şekil renk seçenek desen vb detaylardan çok kadınlar günün sonunda tektaş pırlanta yüzük alınmış mı alınmamış mı ona bakıyor. O sebepli size tavsiyemiz bir an önce galerimizden bir model seçip, teklifinizi yapmanız.

Altınbaş’tan Ariş’e, Asgold’tan Assos’a, Atasay’dan Gülaylar Altın’a, Jival’den Koçak Gold’a, Favori’den Zen Diamond’a birçok markaya ait tektaş pırlanta yüzük modellerine galerimizden erişebilirsiniz. Galerimize uğramadan evlilik teklifinizi yapmayın.1 / 50

Görüntülenme: 15.758

08 Şubat 2013 tarihinde, Moda Galeri, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar