Bakımlıyız > Galerim>Moda Galeri>Topuklu Ayakkabı Modelleri 2014

Giuseppe Zanotti Topuklu Ayakkabı Modelleri Fiyatı 1296,00 TL

Giuseppe Zanotti Topuklu Ayakkabı Modelleri Fiyatı 1296,00 TL

Topuklu Ayakkabı Modelleri 2014

Bir kadının en vazgeçilmez giyim parçalarından biri topuklu ayakkabıdır. Topuğun yüksekliği, kadının giyim mahareti ile doğru orantılıdır. Her kadın yüksek topuklu ayakkabı giyemez ama her kadın yüksek topuklu ayakkabıyı da giyeni de takdir eder. Özetle yüksek topuklu ayakkabı ile düzgün yürümek bir beceri işidir ve doğuştan kadınların genlerine işleyen bir yetenektir.

Her yıl giyim modasının değişmesi ve gelişmesinden ile topuklu ayakkabılar da nasibi alır. 2014 yılında yüksek topuklu ayakkabılar da moda platform topuklardan ve sivri burunlardan oluşuyor. Sokakta, mağazaların vitrinlerinde gördüğümüz gibi 2014 yılında da platform topuklu ayakkabılar ve sivri burunlu ayakkabılar moda. Sandalette ise dolgu topuklar ve espadril topuklar ön plana çıkıyor. Kadınlar bu yaz dolgu topuklu sandalet modelleri ile yazlık kıyafetlerini kombinliyor. Renk olarak özellikle klasik siyah tonları yanında, neon renkler, yeşil ve özellikle pudra yüksek topuklu ayakkabılar dikkat çekiyor.

Sizin için galerimizde Arow, Matraş Marjin, Giuseppe Zanotti, Fendi, Muya, Pierre Cardin, Steve Madden,Tommy Hillfiger ve Yves Saint Laurent gibi birçok ünlü markanın topuklu ayakkabılarını seçtik.

Bu markaların mağazalarından ya da online satış sitelerinden erişebileceğiniz topuklu ayakkabı modellerinin fiyatları ise düşük ve yüksek bütçeye hitap eden bir skalada karşımıza çıkıyor.

2014 yılının en şık topuklu ayakkabı modellerini galerimizde sizin için seçtik. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmayı ihmal etmeyin.1 / 29

Görüntülenme: 22.002

21 Ağustos 2013 tarihinde, Moda Galeri, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar