Bakımlıyız > Galerim>Moda Galeri>Tül Elbise Modelleri 2013

Dilek Hanif Tül Elbise Modelleri 2013

2013 Tül Abiye Elbise Modelleri – Tüllü Elbise Modelleri

Bol ve rahat elbiseler giymek istediğimizde genelde tül elbise modellerini tercih ederiz. Yapısı gereği daha bol olan bu elbiseler, şıklık açısından kadınların da vazgeçilmezleri arasındadır. Özellikle dantellerle süslenen tüllü elbiseler, kadınları da çekiciliği ile etkisi altına alır. Abiye olarak daha sık karşımıza çıkan elbiselerin astar bölümleri de genelde aynı tonun daha koyu kumaşından oluşur. Bu yıl da moda olan tüllü elbiseler hakkında birkaç tüyo vermek istedik.

Tül elbise modelleri püfür püfür algısı ile kadınlara yazı hatırlatır. Yazın vazgeçilmezi sandalet modelleri ile de rahatlıkla kombinlenebilir.

Yazılarımızı takip ediyorsanız, bilirsiniz, bu yıl desenli modeller moda. Bu tül elbiseler için de geçerli. Misal üst kısmı desenli elbiselerin eteği tül olarak karşımıza çıkabiliyor. Bu tarz elbiseler de bu yıl çok moda olacak.

Ayrıca tül elbise modelleri konusunda daha çok örnek görmek isterseniz de Mezuniyet Kıyafetleri 2013Mezuniyet Elbiseleri 2013Mezuniyet Balosu Elbise Modelleri 2013 ve Uzun Mezuniyet Elbiseleri 2013 galerilerimiz de size yardımcı olacaktır.

2013 yılının en şık tül elbiselerini galerimizde sizin için paylaştık. Alışverişe çıkmadan önce galerimize bir göz gezdirmenizi önemle tavsiye ederiz.1 / 25

Görüntülenme: 37.626

03 Nisan 2013 tarihinde, Moda Galeri, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar