Bakımlıyız > Evim>Dekorasyon>Tv Ünitesi Modelleri

2013 modelleri tv ünitesi

2013 modelleri tv ünitesi

Tv Ünitesi Modelleri – Televizyon Ünitesi

Teknolojinin gelişmesi ile beraber incelen televizyonlar, dekorasyon anlamında birçok yeniliği de beraberinde getirdi. Önceden kalın ve cüce bir televizyon konsolumuz varken, LCD TV, LED TV ve plazma TV’lerle bir uyum içinde olan basık ve geniş TV konsollarına sahip olmaya başladık. Tüplü televizyonumuzu yerleştirdiğimiz, raflarında biblolar ve ansiklopediler olan devasa vitrinlerimiz tarih oldu. Şimdi yeni ince televizyonlara yakışan TV üniteleri moda… Biz de bundan yola çıkaran en şık TV ünitesi modellerini yazımızda işledik.

TV üniteleri artık tasarım raf modellerinden, duvara monte dolaplardan veya gömme raflardan oluşuyor. Tüm çizgiler sadelik ve minimalizmden yana. Beyaz, siyah, kahve tonları, gözü yormayan kırmızı, mor ve yeşil renklerinin ağırlıkta olduğu TV ünitesi tasarımları, minimalizm ve sadeliğin yanında işlevselliği de barındırıyor.

Eskiden moda olan TV yanına kitap koyma modasının da değişmesi ile beraber, TV üniteleri, az raf, kalın ahşap ve büyük aralıklar temasında şekilleniyor.

Sizin için seçtiğimiz galerimizde yer alan TV ünitelerinin fiyatları ise her bütçeye uygun bir skalada satışa sunuluyor.

Galerimizde sizin için birçok markanın en şık duvar TV ünitelerini paylaştık. Salonunuzu dekore etmeden önce galerimize göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.1 / 27

Görüntülenme: 27.662

12 Ağustos 2013 tarihinde, Dekorasyon, Evim, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar