Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>Victoria’s Secret 2013 Bikini Modelleri

2013 Victoria Secret Bikini Modelleri

2013 Victoria Secret Bikini Modelleri

Victoria Secret 2013 Bikini Modelleri

Yaz geldi. Bikini, mayo sezonu açıldı. Yedekleme faslına girişebiliriz bayanlar. Yedek bikini ve mayolarımız yanında bir de sürekli kullandığımız en şık bikini ve mayomuz muhakkak olacaktır. Bunun için de aslında fazla bakınmamıza gerek yok. Hali hazırda bu görevi üstlenecek birçok marka var. Ancak biri var ki kadınların bile yüreklerini hoplatıyor. Victoria’s Secret’tan bahsediyoruz.

Melekleri ile her yılbaşı evlerimize konuk olan ünlü iç giyim markası Victoria’s Secret, 2013 yılı mayo ve bikini modelleri ile de dikkat çekiyor. 2013’ün en seksi ve güzel mayo koleksiyonlarından birini sahip olan marka, yeni ürünleri ile oldukça iddialı.

Victoria‘s Secret bikini modelleri pastel renkleri ve parlak kumaşları ile dikkat çekiyor. Metal işlemelerin ve metal şeritlerin bolca kullanıldığı bikiniler, her tarza uygun seçenekleri ile de beğeni topluyor. Victoria Secret 2013 bikini koleksiyonunda, straples bikini modelleri, bando bikini modelleri, üçgen bikini modelleri ve balenli bikini modelleri geniş yer buluyor. Fuşyadan yeşile, maviden kırmızıya her rengin pastel tonları canlılık ve şık bir plaj sefası vaat ediyor.

Victoria‘s Secret mayo modelleri de bikinileri gibi pastel tonların hakim olduğu bir koleksiyon. Victoria Secret 2013 mayo koleksiyonunda, balenli mayo modelleri ve straples mayolar geniş yer buluyor.

Victoria‘s Secret bikini ve mayo modellerinin fiyatları bir hayli yüksek olsa da açıkçası aldığınız bikiniye bu para değiyor.

Galerimizde, 2013 yılının en şık Victoria‘s Secret bikini ve mayo modellerini seçtik. Victoria Secret 2013 Yaz bikini ve mayo koleksiyonuna ait modelleri, Victoria’s Secret mağazalarından ve Victoria Secret online satış mağazasından satın alabilirsiniz. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmayı ihmal etmeyin.1 / 40

Görüntülenme: 15.653

11 Temmuz 2013 tarihinde, Markalar ve Koleksiyonlar, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar