Bakımlıyız > Galerim>Moda Galeri>Yazlık Elbise Modelleri 2013

Yazlık elbiseler 2013

2013 Yazlık Elbise Modelleri – 2013 Yaz Elbise Modelleri

Elbise yaz aylarının vazgeçilmez kıyafetidir. 2013 yazının elbiselerini desenli ve pastel renklerde görebilirsiniz. Yazın canlılığını en iyi yansıtan desenler ve pastel renklerin 2013 yılında moda olması, kadınları ne giysem derdinden kurtaracak. Yaza uyum sağlayacak bu detaylar, kadınları da enerjik bir havaya sokacak. Sizin için yazın en iyi ne giyilir konusunu işledik ve bu yılın trendleri hakkında birkaç tüyo vermek istedik.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu yıl desenli elbiseler çok moda. Gerek uzun gerekse kısa elbiseleri çiçek desenli formları ile kullanabilirsiniz. Çiçek desenli elbise modellerini de yazın vazgeçilmez ayakkabıları sandalet modelleri ile kombinleyebilirsiniz. Pastel renkli çantaları da kullanabilirsiniz. Bunun için Çanta modelleri 2013 ve Sandalet Modelleri 2013 galerilerimize bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca yazlık bootie modelleri de 2013 yazına damgasını vuracak. Bunun için de Bootie Modelleri 2013 galerimizden destek alabilirsiniz.

2013 yılında siyah beyaz elbise kombinleri de çok moda. Yaza en yakışan renk olan beyaz elbisenizle, siyah kuşak, saç bandı, çanta ve sandaletleri kombinleyebilirsiniz.

Renk olarak pastel renkleri tercih edip, bunları zıt renkleri il kombinleybilirsiniz. Misal mor mini bir elbiseyi sarı platform topuk ayakkabılarla kullanabilirsiniz.

Sizin için 2013 yılının en moda yazlık elbise modellerini galerimizde seçtik. Alışverişe çıkmadan önce galerimize bir göz gezdirmenizi şiddetle tavsiye ederiz.1 / 26

Görüntülenme: 18.120

05 Nisan 2013 tarihinde, Moda Galeri, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
TOPLAM 1 YORUM YAPILMIŞ

[…] elbise modelleri için ayrıca Yazlık Elbise Modelleri 2013 galerimize göz gezdirmenizi tavsiye […]

YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar