Bakımlıyız > Galerim>Moda Galeri>Yazlık Pardesü modelleri 2013

Beyaz Siyah Kuşaklı Yazlık Pardesü Modeli

2013 Yazlık Pardesü Modelleri

Yaz aylarını kapalı bayanlar için yanlış pardesü seçimi, bazen işkence haline gelebilir. Peki, yazlık pardesü seçerken nelere dikkat edilmeli? Bu sorunun cevabını gelin yazımız ve galerimizdeki örnek yazlık pardesü modelleri ile verelim.

Yazlık pardesü seçerken muhakkak açık renk pardesüleri tercih etmemiz gerekir. Koyu kırmızı siyah gibi güneş ışığını direkt çeken renkteki pardüseleri yazın kullanmamalıyız. 2013 yazlık pardesü modellerinde bu renk seçimi de düşünülerek, tiril tiril açık renk kumaşlı yazlık pardesüler ünlü markaların koleksiyonlarında yerini almış. Pardesü modelleri yazlık olunca öncelikli renk seçimi sonrasında kumaş seçimi olarak kategorilendirilir. Keten ve daha tiril kumaşların yaz aylarında tercih edilmesi gerekir. Özellikle bu senenin modası somon rengi pardesüler çok moda olmuştur. Yaza girmeden pardesünüzü seçerken, bu renk detaylarına dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Bu yıl ünlü markalar açık mavi ve beyaz renkleri de ağırlıklı olarak tercih etmiştir. Kemer olayına gelince; pardesüde kemer kullandığınız zaman terleme yaşayabilirsiniz. Bu sebepli biz daha bol durabilecek, kuşaklı pardesüleri tavsiye ederiz. Bu kuşaklar belinizi de ince gösterecektir. Ayrıca bu yıl motifli, fiyonklu modellerde oldukça rağbet görmektedir.

Galerimizde sizin için 2013 yılının en şık yazlık pardesü modellerini seçtik. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz gezdirmenizi şiddetle tavsiye ederiz.1 / 16

Görüntülenme: 46.441

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar