Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>Zara Bikini Modelleri 2013

Zara 2013 Bikini Kataloğu Fiyatı 39,95 TL

Zara 2013 Bikini Kataloğu Fiyatı 39,95 TL

Zara Bikini Modelleri 2013

Yaz mevsiminin gelmesi ile beraber fazla kilo sorunlarımız da gün yüzüne çıktı. Kimimiz şok diyetlerle kimimiz ise sıkı bir sporla fit olmaya çalıştık. Bu kadar emek de sonra geldik ödülünü almaya. Artık rahatlıkla bikini giyebiliriz. Birçok bikini modeli de vitrinlerde bizi bekliyor. Bikini koleksiyonunu vitrinlerine taşıyan markalardan biri de Zara. Zara 2013 yaz koleksiyonunda yer alan en şık Zara bikini modellerini galerimizde bulabilirsiniz.

Zara bikini koleksiyonunda yer alan bikini modelleri renk ve desenli kesimleri ile dikkat çekiyor. Baskılı bikiniler, fotoğraflı bikiniler, çiçek desenli bikiniler, asimetrik desenli bikiniler ve daha birçok renkli, özel tasarımlı bikiniler, Zara 2013 Yaz koleksiyonunda yerini almış durumda. Üçgen bikini modelleri, straples bikini modelleri, drapeli bikini modellerinin de yer aldığı koleksiyonda iki parçalı satışlar da mevcut. Zara, bikini altı modellerini ve bikini üstü modellerini ayrı ayrı olarak da satışa sunuyor.

Zara 2013 Yaz bikini koleksiyonunda yer alan, Zara 2013 bikini modellerinin fiyatı ise 39,95 TL ile 49,95 TL arasında değişiyor.

Galerimizde, 2013 yılının en şık Zara bikini modellerini seçtik. Zara 2013 Yaz bikini koleksiyonuna ait Zara 2013 yaz bikini modelleri, Zara mağazalarından satın alabilirsiniz. Zara mağazalarına erişmek için ise Zara’nın resmi web sitesinden destek alabilirsiniz. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmayı ihmal etmeyin.1 / 20

Görüntülenme: 6.019

21 Temmuz 2013 tarihinde, Markalar ve Koleksiyonlar, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar