Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>Zara Yazlık Elbise Modelleri 2013

Zara 2013 Elbise Kataloğu Fiyatı 159,95 TL

Zara 2013 Elbise Kataloğu Fiyatı 159,95 TL

Zara Yazlık Elbise Modelleri 2013

Elbise alışverişlerimizde sevdiğimiz ve dolayısıyla tercih ettiğimiz markalardan biri de Zara. Zara her yıl kataloğuna yüzlerce çeşit moda olanı gözeten elbiselere yer veriyor. Çıkardığı koleksiyonlarda yer alan parçalar kadınların gardroplarında hemen yerini alıyor Biz de bundan yola çıkarak, Zara 2013 yaz kataloğunda yer alan en şık Zara elbise modellerini galerimizde seyrinize sunduk ve Zara 2013 elbise modellerine ilişkin detayları yazımızda paylaştık.

Zara 2013 yaz elbise modellerinin arasında dar mini elbiseler, straples elbiseler, şifon elbiseler, keten elbiseler ve daha birçok model yer alıyor. Koleksiyonun en çok dikkat çeken parçaları ise desenli elbise modelleri… Uzun ve kısa formlarda birçok desenli elbisenin yer aldığı koleksiyonda yaza uygun tül ve tiril tiril kumaşlar da dikkat çekiyor. Katalogta yer alan yüzlerce çeşit elbise Zara mağazalarında yerini almış durumda… Pudra ve turkuaz gibi sezonun moda renklerde karşımıza çıkan elbiseler, rahatlık ve şıklık konusunda da rakiplerinden ayrışıyor. Ayrıca sezonun modası dantelli elbiseler ve metal işlemeler de elbiseleri süsleyen detaylar arasında.

Zara 2013 İlkbahar Yaz kataloğunda yer alan, Zara elbise modellerinin fiyatı ise 259,95 TL ile 99,95 TL arasında değişiyor.

Galerimizde, 2013 yazının en şık Zara elbise modellerini seçtik. Zara 2013 İlkbahar Yaz elbise koleksiyonuna ait modelleri, Zara mağazalarından satın alabilirsiniz. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmayı ihmal etmeyin.1 / 41

Görüntülenme: 21.197

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar