Bakımlıyız > Galerim>Markalar ve Koleksiyonlar>Zeki Triko Bikini Modelleri 2013

Zeki Mayo Modelleri 2013

Zeki Mayo Modelleri 2013

Zeki Triko Bikini Modelleri 2013

Sıcakların bastırması ile beraber 2013 bikini ve mayo modası artık kendini belli etmeye başladı. Ünlü markalar koleksiyonlarını birer birer görücüye çıkarıp, vitrinlerine yeni bikini ve mayo modellerine yer veriyor. Bazı markalar ise bu anlamda öncü durumda. Bunlardan biri de Zeki Triko. Zeki billboard reklamları kadar her yıl çıkardığı bikini koleksiyonları ile de dikkat çeken bir marka. Biz de bundan yola çıkarak bugün Zeki 2013 yaz bikini ve mayo koleksiyonu hakkında yazımızda bilgiler verip, Zeki 2013 yaz bikini ve mayo kataloğunda yer alan en güzel Zeki bikini modellerini ve Zeki mayo modellerini galerimizde paylaştık.

Zeki Triko 2013 bikini koleksiyonunda yer alan Zeki 2013 bikini modelleri plajda da şıklığı arayan bayanların vazgeçilmezlerinden olacak. Koleksiyonda en çok renkler dikkat çekiyor. Bikiniler bu yılın modası desenli formlarda ve rengarenk. Zeki Triko 2013 bikini kataloğunda ayrıca straples bikiniler, üçgen bikiniler ve dolgulu bikiniler de yer alıyor.

Zeki Triko 2013 mayo koleksiyonunda yer alan Zeki 2013 mayo modelleri ise cıvıl cıvıl yaz renkleri ve desenleri ile dikkat çekiyor. Yeşilin hakim olduğu koleksiyonda birbirinden güzel modellerle şıklığınızı plajlara da taşıyacaksınız. Zeki Triko 2013 mayo kataloğunda straples mayo modelleri ve dolgu göğüslü mayo modelleri de yer alıyor. Koleksiyonda ayrıca birbirinden renkli Zeki Mayokini modellerine Zeki plaj elbisesi, plaj şortu ve pareo modellerine de erişebilirsiniz.

Zeki bikini kataloğunda yer alan, Zeki bikini ve mayo modellerinin fiyatı ise geniş bir skalada, her bütçeye uygun olarak tasarlanmış.

Galerimizde, 2013 yılının en şık Zeki mayo ve bikini modellerini seçtik. Zeki 2013 bikini ve mayo koleksiyonuna ait modelleri, Zeki mağazalarından ve web sitesinde yer alan online satış mağazasından satın alabilirsiniz. Ayrıca mağazalara ulaşmak istiyorsanız, Zeki’nın resmi web sitesi yine size yardımcı olacaktır. Alışverişe çıkmadan önce galerimize göz atmayı ihmal etmeyin.1 / 16

Görüntülenme: 14.020

28 Haziran 2013 tarihinde, Markalar ve Koleksiyonlar, Galerim kategorisi altında, nurcinyalcin tarafından yayınlandı.

Etiketler: , , , ,

Nurçin Yalçın

Yazıyor...
Moda ile kafayı bozmuş şahsiyet
YORUM YAPILMAMIŞ, ÖYLEYSE SİZ YORUMLAYIN
YORUM YAPIN
Ad soyad
E-mail
Web adresi
Follow Me on Pinterest
BURÇ YORUMLARI
Son Konular
Soru Cevap
Dantel
Galeri
Örgü
İletişim
Yer Sağlayıcı
Gizlilik Bildirimi
Harita
Alexa
DMCA.com


Copyright © 2008 - 2017 Bakimliyiz.com

Kaynaklar