bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > GENEL KÜLTÜR > Şiir > Resimli Şiirler

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 29-07-2009, 06:41   #1 (permalink)
 
mormavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi

Kendi ellerimle ve gunlerce yazmistim olmadi....
Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip OlmadiGondermek nasip olmadi

Ben sana yazmistim hemde ne yazmistim ama olmadi kismet olmadi nasip olmadi olmadi.
Karanligin sessizliginde usulca yürümeye başlayan gecenin ardında Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi bana doğru gelen aydınlıkların koynundan güneşin ilk yansımaları köhne evimin penceresinden içeriye süzülürken bugün Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi bir ayağına taş koyduğum tahta sedirimin üzerinden esneyerek Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi buruşuk ve yorgun bir bedenin çıplaklığı ile kalkmaya başladım ağır ağır Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi sensiz.
Patika yolların kenar artıklarının için de bulduğum ayna parçasının paslı bir çiviye takılı olduğu Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadidamladıkça acılarını herkese dinletmeye çalışan gözü yaşlı Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadidert ortağım Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadisırdaş çeşmenin yanına geldim Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadieski bir dosta ellerimi uzatıp damlayan göz yaşları ile yüzümü yıkadım ve ellerimde kalan son gözyaşının nemiyle saçlarımı geriye doğru ittim.
Kırık aynanın ucundan bana bakan gözlerim Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi kırışık alnımın Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadisiyahlaşmış göz altımın ve kırk yaş çizgilerimin gerçeklerini gösteriverdi o anda ıslakken yüzüm.Bedenimin çıplaklığını bedenim hatırlar mı ki bilmem senin yamaladığın Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi renkleri akmış Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadikirli bir gömlek ile bir paçası yırtık ve kısa Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi dizleri yamalanmış cepsiz bir pantolon ile kapatmıştım.
Aydınlığın avuçlarına düştükçe gözlerim güneşe bakamıyordu ki parlaklığı seni getiriyordu .Ve merdivenlerin Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi kenarlarından tutunup inerken usul usul tahtaların haykırırcasına bağrışmalarını duyuyordum gıcırtılarında. Ki onlardı kahkahalarımı içlerinde saklayan Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadionlardı göz yaşlarımı toplayan Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi onlardı derdimi dinleyen Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi onlardı sarhoş geldiğim gecelerde destek olan.İnmiştim ve dönüp onlara baktığımda günaydın diyebildim.
Patika yolların taşları ve tozlu toprakları Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadisenin avuçlarında uyuduğum gecelerde saçlarımı okşayışın misali bir ucu delik Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadikenarı iğneyle tutturulmuş Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi deriden yoksun ayakkabılarımın içinde ayak parmaklarımla oynarken Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi ben sadece nedenleri sorguluyordum kendimde ve sende.
Küsmek Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi sevdanın yüreği itmesiydi Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadiaşkın gönülden kopmasıydı Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadigözlerin görmemekte inadıydı Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadiellerin tenleri hissetmemesiydi Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi ama neden?
Sevmek ise sevmenin en güzelini yaşattım ve yaşadım Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi ama içten Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadiama yürekten Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadiama sevdadan Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadiyalan olmadan gerçek sevgilerin rıhtımından ödünç almadığım yaşanması gereken bir aşkla Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadiokyanusların avuçlarından akan mavilerin mavisinde Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadiakşamın göğsünde takılı dolunay’ın etrafına ince ince işlenmiş yıldız motiflerinin parlaklığında Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadisenin tenin kadar sıcak güneşin kollarında sevmiştim.
Neden?gülmeni Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadigözlerini Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmaditenini Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadiaşkını Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadisevdanı Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadikısa ca seni özlemek.Bir gülün dikenli dallarından tutmak gibisin şimdi ama neden?
Bir yüreğe iki aşk konur muydu ki Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi sen bohçaya konup bağlanan kullanılmazlar gibi inatla sıkıştırıp durdun aşkları.Eğer kulağıma fısıldayabilseydin ben yüreğindeki sevdamla aşkını terk ederdim ve sana çağlayan sevdaların baharlarında sığamayacağın kadar dört yapraklı çiçeklerin oynaştığı bahçeleri bırakırdım.
Şimdi nerdesin?kiminlesin? bilemiyorum. aşkımı önceden yolladım çünkü seninle kararlaştırdığımız buluşmaya gelmeyeceğinden emindim Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadiyinede iki kişilik bir sevda ayarladım sana çünkü bu sefer başka yüreklerin koynunda gelecektin buluşacağımız yere bana inat.seninle olan o günkü buluşma benim için ne büyük bir aşk olacaktı.Bilemezdin ki Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi o an seni seviyorum demenin ve yüreğimde değer verdiğim sevdana sarılabilmenin önemine zaman ayıra bilmeyi ama olmadı Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadiçünkü yine gelmedin başka sevdalarda dolaşırken sen . sevdaların içinde sevdaları yaşayamıyorsan yüreğinde o ilk heyecanı tadamıyorsan yaşadığımız gibi Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadiyine beni aklına getirme ne olur Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadiben bir kez vuruldum kanı akan kan kuyularımın yüreğinden. Ölmedim o ilk sevdanla bana verdiğin aşkla ayaktayım hâlâ Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi ama perişanım Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadiama derbederim Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadiama mecnunum Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadineyler artık gönül aşk ile sevdayı söyler misin.
Daha önce dökülmesi yaprakların doğrudur Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadiyoksa neye benzer güllerin açılması Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadiçiçeklerin zamanı.Umutsuzluk bile ne güzel bilir misin ikide bir umudu getirir bana.Ölüm ne büyük bir saçmalık olurdu ay yüzlü sevdalarım doğmasaydı.Ben benden başkası değilim ki sen kimsin?şimdi. Bilinmeyen bir aşktayım senden uzaklarda.Güneş küsse de umutları beklemek bahara muhtaç bir çiçek gibiyim Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadisevdalarım sevgiye susamış.Bir mucizenin sevdalara bırakacağı aşk Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadibelki de yüreğimin kuytularında açacak bir tutam sevda.
Geçer mi bunlar ?yaşadığım yerlerin köreldiği Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi bulutlara mahkum bir gökyüzü ve yok olmaya yüz tutmuş ben.
Seher vakti tanıdık bir sokağı selamlarken sarhoş misali Kırmızı çiçeklerin baharında Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip OlmadiKaranlıklarını söktüğüm yolumun üzerindeki kaldırımlardan Sen mi geçi yorsun şimdi Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi savrulurken saçların tokalarından kurtulmuşçasına O hep giydiğin siyah beyaz elbisenin gizeminde.Sevdamın yarısı sendin Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadiyarısı ayrılık bendeki Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi Ay ışığında giderken iki yüzlü aşklar bilir misin ki.Avuçlarına beyaz güvercin koymuştum Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadibakır Tenli yaprakları boyarken siyaha. Sevda esintilerinin ayaz sabahlarında Kapıyı çekip giden sen değil miydin ki Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi Gecelerin içindeki karanlığın gözlerini Sana getirmiştim avuçlarımda Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi Yağmurların sisli fenerleri aydınlatsa Gözlerini Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi gözlerime gelirken. Anlatamam sevdamı sevdasız yüreklere Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadisen anlayamadıktan sonra Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi Varsın yüreğimde bahar kış olsun Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi sussa yüreğim Kar akşamların ufkunda gönlümün hüzünleri Katar katar olur. Sevdaların ölümü varsa eğer beyaz toprağın Işıklarında seni bende vurmak isterim Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadisenin vurduğun gibi..
Ama; Sen hala gözlerimde güneş Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadidudaklarımda türkü Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadiyüreğimde sevdasın.Erişemiyorum ki doruklarına uzatsam ellerimi okşasam yine tenini Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadikoklayabilsem seni.Sen bedenimde sevdamsın Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadiyollar uçsuz ve derin Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadidağlar yüksek ve karlı ama ben senin için aşar gelirim bir gel diyebilsen.Ecel tarlam olsan sen Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi tebessümler içinde bahçende gül olur biterim Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi usanmaz bin asır beklerim geleceğini bilsem.
Senden başka sevdayı yaşayabilmek Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi düşlerimin kırıntılarında acılara sığınırken yüreğim Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi uzat ellerini al götür beni de ne olur aşkının mavi semalarına Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi açarken sevdam gözlerini. Adın üç harfken senin Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi ben her şeydim Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi hem sevda Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi hem yürek Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi hem sevgi Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadihatırlar mısın.
VE…..yine akşamın eteklerinde gün saklanmaya başladı Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadiben yoruldum artık ve geri dönme zamanı Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi her gün batımında bulutların kızıllaştığı anlarda hala baş ucumda asılı duran resminin yanına geldiğim Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi köhne barakama.
Göz pınarlarım Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi seninle seviştiğim resmini okşar Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadiseni hasretle sevdiğim günleri hatırlarken Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadiyüreğimin sessiz çığlıklarını duyarım ta derinlerimden seni hala özlüyor ve seviyor bilir misin?
Bilmeni isterim ki;*karanlık gecelerde önemli değildir yıldızları görebilmek Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadigündüzleri görebilmek marifettir inan yıldızları.Aşık olmak önemli değil Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadibir ömür boyu sevebilmektir sevdiğini marifet.*
ve yine unutmayasın ki ; gidene kal demeyeceksin Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadigidene kal demek ZAVALLILARA Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadikalana git demek TERBİYESİZLERE Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadidönmeyene dön demek ACİZLERE Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadihak edene git demek ASİLLERE yakışır Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi melek yüzlüm.
Bu mektubu ben yazdım ama gönderemedim sana bahar esintilerinde yaşarken sen.Bir gün ölürsem yatağımın koynunda bulup bu mektubu sana getirirlerse sakın açma ki mutlulukların hüzün olmasın.Yaşanması gerekiyordu yaşadık ve bitti senle o güzel günler.
Mektubumu yinede okumak istersen Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadisen sende iken oku Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadiama göz yaşların düşmeden Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadiama yüreğini burkmadan Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi ama sevdan küllenmeden Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadiama diğer aşk koynundayokken.
Yürürken çukur toprakların Meçhul yağmurlu Ölü sevdalarında Bilir misin ki Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip OlmadiKelebekler uçmaz Yağmur taneleri ıslatırken Tenimi.Öylesine içimdesin ki Hâlâ Çatısız köhne evimin içinde Yaşamaya çalıştığım düşlerimde bile sen varsın.
Ben severken yürekli sevdim Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi yanlış ve korkak yüreklerde sevda aramadım kendime.Sahte gülüşlere yer yoktu aşkımda Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadine kötülük tohumlarının gizemini çözebildim Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadine de çiçeklerin bile zehirli olabileceği geldi aklıma.Ben severken hep yürekli sevdim Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadiama yürekten Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadiama gönülden Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadiama içten Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadiama her şeyimle seni.
Yaş kemale erdi herhalde artık Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi Kırkların merdivenlerini çıkarken ağır ağır Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi Kırışmış alnı yüzümün Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi Bedenim atkısıyla dolaşır oldu Bahar esintilerinde bile. Özlem çekmeye başlar hasretlik sen olmayınca yanımda Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip OlmadiYüreğim sevdasız şimdi ben biliyorum.
Ve Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi sen de Bil ki Toprağın mezara benzediği Bir yerden geç meye Kalkışsam Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip OlmadiBeyaz kefenlerin sevdamı sardığını Görürüm Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip OlmadiÖlüm bana gülerken Gün batımlarında Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi yaşamaya çalıştığım köhne evimde ve gezdiğim sensiz patika yollarda.

Hoşça kal Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi küçücük yüreğinde kocaman aşklar çağlarken her şey gönlünde sakladığın hâyâllerinin gerçekleşmesi için olsun.
Seni hâlâ seviyor ve özlüyorum.


BİLMEM BENİ HATIRLAYABİLDİNMİ Kİ?
Ama yürekten Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi
Ama gönülden Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi
Ama içten Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi
Gözlerin kapalı düşlerken
Geçmişi.


mormavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Bu konu için 5 üye, mormavi adlı üyemize teşekkür etti.
Bkmlyz (30-07-2009), ELma_KuяDu (08-08-2009), Jülyet (30-07-2009), nimlahza (29-07-2009), nurküllü (29-07-2009)

Alt 29-07-2009, 08:26   #2 (permalink)
 
nimlahza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart

Ellerine sağlık canım.


nimlahza isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Teşekkür Edenler:
mormavi (29-07-2009)

Alt 29-07-2009, 10:07   #3 (permalink)
 
nurküllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart

emeğine sağlık canım....


nurküllü isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Teşekkür Edenler:
mormavi (30-07-2009)
Alt 30-07-2009, 06:37   #4 (permalink)
 
Jülyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart

emeğine sağlık canım


Jülyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 08-08-2009, 02:00   #5 (permalink)
 
mormavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart


BİLMEM BENİ HATIRLAYABİLDİNMİ Kİ?
Ama yürekten Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi
Ama gönülden Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi
Ama içten Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi
Gözlerin kapalı düşlerken
Geçmişi.


mormavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi

Yazdim Sana Ama Gondermek Nasip Olmadi konusu, Şiir / Resimli Şiirler forumunda tartışılıyor.Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
Nasip Değilmiş ada44 Şiir 0 15-01-2009 12:22
mevlam nasip etse elif İlahiler 0 15-07-2008 03:26
nasip eyle elif İlahiler 0 14-07-2008 01:23
Nasip Eylee elif İlahiler 0 14-07-2008 01:00
Mevlam nasip etse elif İlahiler 0 13-07-2008 11:42

Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 02:42 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats