Bakimliyiz.Com

-   Rimel (http://www.bakimliyiz.com/rimel/)
Bakimliyiz.Com (http://www.bakimliyiz.com/)
-   -   Kendinden yapıştırıcılı kirpikler ile çekici bakışlar (http://www.bakimliyiz.com/rimel/367-kendinden-yapistiricili-kirpikler-ile-cekici-bakislar.html)

rüzgar 06-03-2008 01:31

Kendinden yapıştırıcılı kirpikler ile çekici bakışlar
 
Takma kirpikte cazibe ve çekicilik denilince akla ilk gelen isim Eylure sayesinde saniyeler içerisinde etkileyici ve çekici bakışlara sahip olabilirsiniz… 60 yıldır kozmetik ve güzellik sektöründe mükemmel sonuçlar yaratan efsanevi kirpik markası Eylure, kendinden yapıştırıcılı takma kirpik ürününü ilk geliştiren ve patent altına alan marka olarak biliniyor. Kullanımı son derece kolay olan Eylure takma kirpiklerine maskara uygulayabilirsiniz. Ayrıca kontak lens kullanan kişiler de çok rahat bu ürünü kullanabilirler.

Etkileyici ve çekici bakışlara sahip olmanızı sağlayan Eylure, Hollywood yıldızlarının da her zaman ilk tercihi oldu.
Jennifer Lopez, Nichole Kidman, Madonna, Kylie Minogue, Victoria Beckham, efsanevi Cleopatra rolünü canlandırırken Elizabeth Taylor’ın kullandığı Eylure ürünlerinin günümüzdeki müdavimlerinden bazıları…
Harrods, John Lewis gibi dünyanın en ünlü mağazalarında ve kozmetik marketlerinde satılan Eylure ürünlerine, güzelliğine düşkün bayanlar çok kolay ulaşabilecek.
Dünyada takma kirpikle eşanlamlı algılanan Eylure ürünlerini seçkin eczanelerden ve güzellik salonlarından temin edebilirsiniz…
Fiyatı: 22 YTL


Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 09:22 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.