Bakimliyiz.Com

-   Rüya Yorumları (http://www.bakimliyiz.com/ruya-yorumlari/)
Bakimliyiz.Com (http://www.bakimliyiz.com/)
-   -   Rüyada kırmızı biber görmek ne demek (http://www.bakimliyiz.com/ruya-yorumlari/128460-ruyada-kirmizi-biber-gormek-ne-demek.html)

elif 02-08-2013 01:18

Rüyada kırmızı biber görmek ne demek
 
Rüyada kırmızı biber görmek ne demek-rüyada kırmızı biber görmek ne anlama gelir-rüyada acı biber görmek ne anlama gelir

Rüyasin-da yesil taze bir biber yedigini görmek, bir çocugu olacagina; biber tursusu yedigini görmek esiyle arasinin açilacagina; kara veya kirmizi toz biberden yemegine serptigini görmek aci bir haber alacagina; bir bahçeye biber ektigini görmek yeni bir is için bir daireye bas vurduguna; bir bostanda ekilen biberlerden topladigini görmek hayatında mutlu günlerin yakin olduguna işarettir.

Rüyada acı biber yemek hafif geçirilecek hastalığa; biber satm aldığım görmek cefa ve sıkıntı çekmeye, kolay elde edilemeyen rızka işaret eder.

Rüyada biber yemek, yapacağı bir iş nedeniyle pişman olacağına işarettir Dedikoduya olan merakınız başınıza büyük dert açacak.

Rüyada biber yediğini görmek, ağır ve çirkin söz işitmeğe; birine biber verdiğini görmek hastalıktan şifa bulmaya delâlet eder.

Rüyasinda yesil biber yemek, dostluguna güvenilir bir insan olduguna fakat yaptigi isten dolayi pisman olacagi anlamina ge-lir.


Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 09:41 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.