bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > BAYANLAR ÖZEL > Aile, Evlilik ve Çocuklar

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 01-04-2019, 11:54   #1 (permalink)

Face7 Mutlu Evliliğin Sırları

merhaba arkadaşlar eşimle 18 yaşında severek evlendik. Evliliğimizin ilk yılları mutluluğumuza ikiz bebeklerimiz daha çok mutluluk kattı. Şimdi aradan 10 sene geçti halen mutlu bir evliliğim var ama eşim sık sık iş seyahatlerine gitmeye başladı. Evde onu beklerken kendimi kötü ve yetersiz hissediyorum. Bir sürü kursa gittim arkadaşlarımla görüşüyorum ama eşimle evliliğimizin ilk zamanlarındaki mutlu evlilik yıllarımızı çok özlüyorum. Çocuklarımızı çok seviyoruz bir arada mutluyuz ama sanki bir şeyler eksik. Neler yapacağımı da bilmiyorum. Bir arkadaşım romantik takılın dedi bende bir akşam yemeği yaptım mum ışığı falan o gece gzeldi ama ertesi gün gene iş güç dalıp eskiye döndük. Mutlu evliliği olan bayanlardan fikir ve öneri almayı çok isterim. Onar neer yapıyorlar ben neler yapabilirim.Yardımlarınız bena yol gösterecek lütfen fikirlerinizi yazın.

Ceylan12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Etiketler
aile baglari, evlilik problemleri

Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]

Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil

Mutlu Evliliğin Sırları

Mutlu Evliliğin Sırları konusu, BAYANLAR ÖZEL / Aile, Evlilik ve Çocuklar forumunda tartışılıyor.