bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > MODA ve TREND > Elbiseler ve Günlük Giysiler

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 19-10-2017, 10:56   #1 (permalink)

Pinarsimsek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Sevgilimin ailesine ne hediye almalıyım?

"Arkadaşlar selam. Sevgilim sağ olsun bir derde düştüm yıldım tükendim vallahi. Yardım lazım. Haftaya erkek arkadaşımın ailesiyle tanışmaya Antakya’ya gidiyorum. İlk kez karşı karşıya geliyoruz. Ben İstanbullu gelin adayı biricik oğulları elin büyük şehirli kızına gitti diye bi gerginlik bi merak var anladığım kadarıyla. Ne çıkar bilmiyolar. Ben de dedim alayım hediyelerimi öyle gideyim. Demez olaydım. Ya 2 tane basitten hediye organize edeyim dedim 1 haftadır girip çıkmadığım mağaza kalmadı hem internette hem sokakta. Anlatayım da bildiğiniz yer varsa bir mesaj atıverin fenalık geldi gezmekten.
Kayınpedere ayakkabı. Ama öyle herhangi bi ayakkabı değil. Bu öneri erkek arkadaşımdan geldi. Benim müstakbel kayınpederin ayakları biraz büyükmüş de oralarda ayakkabı bulamıyomuş kendisine. Çok ciddiyim. 48 numara giyiyo adam. Ya yaptırıyolarmış ya eş dost yurt dışından gelirken getiriyomuş filan. İstanbul’da orda bulamazsan burda bulursun dedi benimki. Haklı da yani her şey var burda. Ama yolculuğa da az vakit var. Birkaç yerde erkek ayakkabı modelleri inceledim ama yok en fazla 47’de tükeniyo onlar da felaket modeller. 60 küsur yaşında adama fosforlu yeşilli kürek gibi koşu ayakkabısı almak istemiyorum yani. bi de antakya sıcak yer akdeniz bölgesi şimdi yaz da ya böyle hasır örgü gibi erkek ayakkabı modelleri var ya onlardan alayım diyorum. terletmez ayağı serin tutar. ya da outdoor sandalet tarzı modeller var ya onlardan. ama outdoor için devlet ekstra vergi alıyomuş normalden çok daha pahalı ayakkabılar. bi de böyle özel bi ayak numarası olunca servete geliyo o kadarına da gücüm yetmiyo. Varsa bildiğiniz İstanbul’da büyük numara erkek ayakkabısı satan yerler söyleyin nolur internette AVM’de mağaza gezmekten tükendim.
Gelelim müstakbel kayınvalideye… Bu sevgiliden gelmedi benim fikrim. Çok saçmaysa söyleyin lütfen. Annemiz doktor. Şıklığına önem veren bi hanım ama pek de naif. Öyle abartı değil çok zarif bi kadın. bayan gömlek ve takım elbise çeşitlerini inceledim ve ama böyle bedeni de tam bilmeden komple takım alacağıma bi tane ipek gömlek alayım dedim. Çok mu sıradan kaçar bilemiyorum? Bazı markalara baktım ipek gömlekleri var ama onlar da genelde iş kıyafeti satan sıkıcı mağazalar. Bayan gömlek reyonu diye gezdiğim yerler dümdüz beyaz krem özelliği olmayan gömleklerden ibaret. Yani tamam zarifler şıklar ama günlük hayatta bi numaraları yok. Çok güzel beyaz yakalı toplantı gömlekleri. Biraz daha desenli ya da aksesuarlı ama abartıya da kaçmayan ipek gömlekler arıyorum. İnternette güzel şeyler var aslında ama onlar da gerçek ipek midir ipek diye saten iteleme midir bilemedim. Öyle çok büyük markalardan çok pahalı şeyler alamam. Bir maaş ederinde gömlek var yani. Bana güvenilir kalitesini bildiğiniz bi internet sitesi de olur. Aynı şekilde bildiğiniz bir yer varsa İstanbul’da oralara da gideyim hemen.
Durum acil biraz 1 haftam var yaklaşık. İnternet için daha da kısa kargosu filan 3-4 gün anca."

Pinarsimsek isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]

Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil

Sevgilimin ailesine ne hediye almalıyım?

Sevgilimin ailesine ne hediye almalıyım? konusu, MODA ve TREND / Elbiseler ve Günlük Giysiler forumunda tartışılıyor.