Bakimliyiz.Com

-   Soru Cevap (http://www.bakimliyiz.com/soru-cevap/)
Bakimliyiz.Com (http://www.bakimliyiz.com/)
-   -   Gölgeli Göz Makyajı Nasıl Yapılır? (http://www.bakimliyiz.com/soru-cevap/112239-golgeli-goz-makyaji-nasil-yapilir.html)

elif 14-02-2013 10:30

Gölgeli Göz Makyajı Nasıl Yapılır?
 
Gölgeli Göz Makyajı Nasıl Yapılır?


Bayanlar Gece gezmelerindehttp://www.maxihayat.net/maxiforum/i...ies/virgul.jpg özel davetlerde gözlerinizin güzelliğini ön plana çıkarmak istiyorsanız; gölgeli göz makyajını tavsiye ediyoruz. Pekihttp://www.maxihayat.net/maxiforum/i...ies/virgul.jpg gölgeli göz makyajı nasıl yapılır sizlere bu konuda oldukça yararlı bilgiler sunacağız..Göz kalemiylehttp://www.maxihayat.net/maxiforum/i...ies/virgul.jpg göz çevresine ince bir çizgi çekin.

Gölgeli Göz Makyajı Nasıl Yapılır

Fırça ya da sünger yardımıyla üst göz kapağınahttp://www.maxihayat.net/maxiforum/i...ies/virgul.jpg far bazını sürün. İnce uçlu fırçaylahttp://www.maxihayat.net/maxiforum/i...ies/virgul.jpg istediğiniz renkte göz farını göz kapağına uygulayın. Gözünüzü kapatıphttp://www.maxihayat.net/maxiforum/i...ies/virgul.jpg göz kapağı çizgisine kalın fırça yardımıyla koyu renkte far sürün. Gözünüzün dış köşesine yatay bir V uygulayın. Kaşınızın hemen altına beyaz tonlarında göz farı uygulayın. Kalın bir fırçayla göz kalemi ve göz farını birbirine karıştıracak şekilde göz kapağınıza sürün. Kirpik kıvırıcısıyla kirpiklerinizi kıvırıp rimel sürün.


Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 06:35 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.