bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > Bakimliyiz.com Özel > LakLak Bölümü > Soru Cevap

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et

 

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-02-2013, 03:25   #1 (permalink)
 
elif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri

Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve GörevleriTEMA (Türkiye Erozyonla Mücadele ve Ağaçlandırma) Vakfı

Kaybolan geleceği kurtarmak Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri açlık ve yoksulluğu gidererek topraktan gelen toplumsal barışı sağlamak için;
• Erozyon Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri çoraklaşma Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri çölleşme Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri kirlilik Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri hatalı tarım teknikleri ve amaç dışı arazi kullanımını önlemek Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri
• Doğal varlıkların tahribine yönelik ulusal ve uluslararası her türlü idari Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri siyasi ve ekonomik
baskılara karşı mücadele etmek ve sorunlara çözüm
önermek Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri
• Doğal varlıkların korunmasına yönelik politikaların hükümetlerce üretilmesini Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri gerekli yasal düzenlemelerin yapılmasını Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri uygulanmasını ve uluslararası anlaşmalara uyulmasını sağlayacak bilinçli ve etkin kamuoyu oluşturmak.
• Biyolojik çeşitlilik Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri toprak Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri su ve diğer doğal kaynakların korunması Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri verimli kılınması ve sürdürülebilir yönetimini gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.

Türk Eğitim Vakfı

1967 yılından bu yana hizmet veren vakıf Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri eğitime gönül vermiş aydın kişiler ve iş adamlarının katkılarıyla kurulmuştur.
Vakfın amacı Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri maddi desteğe ihtiyacı olan başarılı öğrencilere burs vermek Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri okul Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri öğrenci yurdu ve merkezleri açmak Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri eğitim ve öğretim alanında araştırmalar yapmak Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri millî eğitime destek olmaktır.

LÖSEV (Lösemili Çocuklar Vakfı)

LÖSEV’in ilk amacı Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri lösemili ve kan hastası çocukların eğitim ve sağlık başta ^^^^ olmak üzere her türlü ihtiyaçlarının sağlanmasına yardımcı olmaktır. Vakfın diğer l^i önemli amacı ise kan hastalıkları konusunda ulusal düzeyde tedavi Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri eğitim ve LÖSEV araştırma kurumları kurmak ve işletmektir.
LÖSEV Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri gerçekleştirdiği tüm faaliyetlerde; lösemi hastalığını tanıtmayı Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri lösemili çocukların ve ailelerinin sıkıntılarını topluma aktarmayı ve toplumu bilinçlendirmeyi amaçlamaktadır.

Türk Kalp Vakfı
Bir grup hayırseverin 1975 yılında kalp sağlığını geliştirme düşüncesi ile kurduğu bir vakıftır. Vakıf sağlık sigortasından mahrum olan insanlara ucuz veya ücretsiz kalp muayeneleri yapmaktadır.

TÜRK KALP VAKFI

Eğitim Gönüllüleri Vakfı

Vakfın kuruluş nedeni Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri devlet trafından verilen temel eğitime katkıda bulunmaktır. Buradan yola çıkarak oluşturdukları donanımlı eğitim ortamlarına kendi desteği ile gelen 7-16 yaş grubu çocukları gönüllüleri ile eğitmektedirler. Çocukları geleceğe hazırlar. Bağışçılarının katkılarıyla sürdürdüğü bu faaliyetler hakkında kamuoyunu düzenli olarak bilgilendirir. Eğitim Gönüllüleri Vakfının misyonu şudur:
Çocuklarımızın; cumhuriyetin temel ilke ve değerlerine bağlı Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri akılcı Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri sağduyulu Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri öz güven sahibi Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri düşünen Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri sorgulayan Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri kendi iç yaratıcılığını harekete geçirebilen Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri barışçı Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri farklı düşünce ve inançlara saygılı Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri insan ilişkilerinde cinsiyet Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri ırk Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri din Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri dil farkı gözetmeyen bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunacak okul dışı eğitim programları oluşturmak ve uygulamaktır.

İlkyar (İlköğretim Okullarına Yardım Vakfı)

• Özellikle köy çocuklarına okuma heyecanı ve eğitimini daha ileri ^ düzeyde sürdürme motivasyonu kazandırmak Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri eğitimlerine katkıda bulunmak / ve bu faaliyetin her aşamasını Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri hiçbir politik kaygı taşımadan ve insanların eşit olduğu ilkesinden yola çıkarak uygulamak Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri
• Köylere kitap yardımı yapmak Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri öğretmenler için programlar düzenlemek Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri özellikle köy okullarına Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri çocuklarda okuma heyecanı ve eğitimini ileri düzeylerde sürdürme motivasyonu kazandırmak amacıyla her türlü yardımda bulunmak Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri çeşitli sosyal ve kültürel faaliyetler düzenlemektir.

AKUT (Arama Kurturma Derneği)

Başlangıçta temel hedefi dağ ve diğer doğa koşullarında doğru ve etkin arama ve kurtarma faaliyetleri düzenlemekti.

AKUT
ARAMA KURTARMA


1997 yılı Ocak ayında deprem eğitimini Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri haziran ayında ise ilk sel eğitimini almaya başlayan AKUT Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri böylece talep edildiği takdirde doğal afetlerde de ilgili resmî kurumlara yardımcı olabilir hâle geldi.
AKUT Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri gönüllü çalışanlarıyla yardıma ihtiyacı olan kişilere en kısa sürede ulaşmak Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri yardım için gereken en uygun koşulları sağlamak Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri kazazedenin temel ilk yardım desteğini sağlamak ve can kaybını en aza indirmeyi amaçlamıştır.ÇEKÜL (Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı)Ülkemizin doğal ve kültürel mirasını korumak amacıyla kurulmuş bir sivil toplum kuruluşudur. ÇEKÜL Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri doğal ve kültürel çevreyi korumak için “kent Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri havza Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri bölge Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri ülke” ölçeğinde projeler geliştirmektedir.


elif isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alt 05-03-2014, 10:38   #2 (permalink)
Misafir
Avatar Yok
 
Standart haber

çok ama çok teşekkür ederim iyi ki varsınız.


 

Alt 11-03-2014, 11:45   #3 (permalink)
Misafir
Avatar Yok
 
Standart

Teşekkürler


 
Alt 17-03-2014, 09:04   #4 (permalink)
Misafir
Avatar Yok
 
Standart

Ben hiç beğenmedim çünkü değişik bilinmeyen istiyordum


 
Alt 19-03-2014, 09:24   #5 (permalink)
Misafir
Avatar Yok
 
Standart

çok teşekkürler


 
Alt 22-03-2014, 11:03   #6 (permalink)
Misafir
Avatar Yok
 
Standart

Teşekkür ederim


 
Alt 22-03-2014, 11:04   #7 (permalink)
Misafir
Avatar Yok
 
Face43

çok teşekkürler


 
Alt 22-03-2014, 09:20   #8 (permalink)
Misafir
Avatar Yok
 
Standart

Teşekkürler


 
Alt 22-03-2014, 11:37   #9 (permalink)
Misafir
Avatar Yok
 
Standart

Yani tırnak içinde söylüyorum çok güzel


 
Alt 24-03-2014, 10:29   #10 (permalink)
Misafir
Avatar Yok
 
Standart

güzeldi teşşekkür


 
Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri

Toplum İçin Çalışan Kuruluşların Adlarını Ve Görevleri konusu, LakLak Bölümü / Soru Cevap forumunda tartışılıyor.


Konu etiketleri: topluma hizmet eden kurumlar, toplum için çalışan gruplar, kuruluş adları, toplum için çalışan kurumlar, vakıf adları ve görevleri, topluma hizmet eden kurumlar nelerdir, vakıf isimleri ve görevleri, topluma hizmet veren kurumlar, topluma hizmet edenler, topluma hizmet veren gönüllüler, toplum için çalışan resmi kurumlar, toplum için çalışan kuruluşların adları ve görevleri, topluma hizmet eden kuruluşlar, topluma hizmet eden kurumlar adları, topluma hizmet veren gönüllü kuruluşlar,

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
Sivil toplum örgütlerinin görevleri nelerdir? gizem Soru Cevap 58 06-04-2016 11:26
Eğitim Alanınında Çalışan Sivil Toplum Örgütleri elif Soru Cevap 0 16-02-2013 02:54
Toplum - Toplum Nedir? Toplum Ne Demektir? Toplum Neye Denir? elif Soru Cevap 0 14-02-2013 08:15
Toplum İçin İletişimin Önemi gizem Soru Cevap 0 15-08-2012 12:22
Çalışan Anneler İçin Emzirme Rehberi Bkmlyz Gebelik 0 17-04-2008 02:06

Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 03:20 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats