bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > Bakimliyiz.com Özel > LakLak Bölümü > Soru Cevap

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 18-02-2013, 09:26   #1 (permalink)
 
elif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Maksut akıncı hakkında kim ne dedi

Maksut akıncı hakkında kim ne dediSoruyu biraz netleştirelim. Hangi tarih itibarı ile kim ne dedi: Bugün 18 şubat 2013. Yani ALLAHIN EMRİ PEYGAMBERİN KAVLİ İLE HİLLARY'E TALİBİM OBAMA? başlıklı yazımızın bir kaç haber sitesi Maksut akıncı hakkında kim ne dedi bir kaç form sitesinin yayınlamış olmasının ilk bir kaçıncı günü. Her aklı başında insan takdir eder ki Maksut akıncı hakkında kim ne dedi kimin ne dediğini alt alta yazarsak kütüphaneler serisi gerekir. İyisi mi ben kısaca kimin ne demediğini yazayım Maksut akıncı hakkında kim ne dedi sonrada konuşulması gereken meselelere geçelim:

Valla bu sabah mail sayfamı açtım Maksut akıncı hakkında kim ne dedi ne obama'dan Maksut akıncı hakkında kim ne dedi ne hillary'den bir mail var. Yani insan 'Ölürüm de ben sana varmam' şeklinde de mi bir mail atmaz. Vallahi yok. Hadi bunlardan vazgeçtim Maksut akıncı hakkında kim ne dedi telefonumda arayanlar listesini açtım mişel yengem (Michelle Obama) bile aramamış.

Dahası mı? Ne bizim tenzilenin recep Maksut akıncı hakkında kim ne dedi ne yemuşun kemal ''Ulan ne biçim konuşuyorsun?'' şeklinde de olsa bir mail atmamışlar ki bende onlara 'Arkadaşlar yiğit namı ile anılır Maksut akıncı hakkında kim ne dedi neden bozuluyorsunuz?' diye bir mail atayım da sizlerde son durumdan haberdar olun. Yok Maksut akıncı hakkında kim ne dedi vallahi yok.

Yahut bizim muammer ''Bana bak ben bu içişleri bakanlığına gelene kadar ne çektim Maksut akıncı hakkında kim ne dedi sana zırnık kaptırmam'' dese Maksut akıncı hakkında kim ne dedi yeni bir FORM konusu açılacak. Bari bizim Davut ''Sayın AKINCI çok güzel götürüyorsunuz. Yalnız şu konuya da bir ara deyinirseniz....'' ...Yok Maksut akıncı hakkında kim ne dedi TIK yok! Fırtına öncesi sessizlik. Demek bunlara Türk hekimleri ''KENDİ HALİNE BIRAKIN'' demişler. Hani Cem'in yahşi batısında 'Bunlar daha ne ki Maksut akıncı hakkında kim ne dedi çok kötü şeyler olacak' diyen bir tip vardı ya...

Bu kadar makaradan sonra ciddiyetimizi takınıp dersimize dönelim arkadaşlar:
***
12 şubat 2013 ev telefonumuz çaldı. Arayan bayan ''FBI de arıyoruz. Sağlığına dikkat et.'' dedi telefonu kapattı. -'Kız benim bağkurdan 600 lira maaşım mı var ki gidip pazardan ayvalar Maksut akıncı hakkında kim ne dedi cici armutlar alıp sağlığıma dikkat edeyim?' dememe fırsat bırakmadı Maksut akıncı hakkında kim ne dedi nerede kaldı ki 'Kız köydeki yetim hakkımı satın almak için telefon telefona mı ekleniyor ki sabah Tokat Maksut akıncı hakkında kim ne dedi öğlen Urfa Maksut akıncı hakkında kim ne dedi akşam Adana kebabı yeyip te sağlığıma dikkat edeyim?' diyem.

Şimdi bana kalsa ''KEDİDİR KEDİİİ'' der geçerim. Bu karı adıma kayıtlı ol-MA-yan telefonu nereden buldu Maksut akıncı hakkında kim ne dedi adımı ne biliyordu Maksut akıncı hakkında kim ne dedi niye mesela mafyayız falan demedi de FBI dedi gibi lüzumsuz sorularla cames bondculuk oynamam. Ama...

Ama Maksut akıncı hakkında kim ne dedi şu bizim ahmedi nejat var ya... onda dil kürek gibidir. İşine geldiği gün açar telefonu muammer'e ''Çıkar lan kafanı kumdan muammer: Senin göreve geldiğin günün akşamı (Dikkat edin 'Akşamın işini sabaha' bırakmamışım!.!!!) içişleri bakanına hitaben bir yazı yazıp yer küreye dağıttı! Yetmedi bazı haber siteleri de çatır çatır yayınladı! Sen bu olanlardan sonra Maksut AKINCI'nın telefonunu dinliyor mu idin Maksut akıncı hakkında kim ne dedi dinlemiyor mu idin? Dinlemiyor isen o makamda ne işin var? Kimsin sen? Dinliyor idi isen şu FBI'nin şıllığının kimliğini açıklasana?...''

'Bu ciğeri itler yesin' deriz ya... Acıdım şimdi muammere. Bu seferlik muammerin adına ben cevap vereyim: Selamunaleyküm ahmet Maksut akıncı hakkında kim ne dedi nasılsın? Lan ahmet duydum ki bizim muammeri kenarda köşede tekleyip sıkıştırıyormuşsun? Lan ayıptır oğlum Maksut akıncı hakkında kim ne dedi siz ne biçim arkadaşsınız Maksut akıncı hakkında kim ne dedi baban sana hiç mi bir şey öğretmedi? Ben bizim muammerin kulağını çekerim o ayrı dava yalnız sen şimdi şu benim hillary'e talip olduğum bildiriyi neden İran'ın birinci gündem maddesi yapmadın onu söyle. Lan yoksa sen hala mezhepçilk mi oynuyorsun?

Yahu ahmetciğim seni şimdi zorla islama davet edecek halim yok Maksut akıncı hakkında kim ne dedi ama artık ya islama gel Maksut akıncı hakkında kim ne dedi yada kendi dinleştirdiğin mezhep ile oynamaya devam edecek isen de bari biraz beynini çalıştır oğlum. Şimdi sen hillar'ye talip olduğum yazıyı İran'ın içişleri yetmez Maksut akıncı hakkında kim ne dedi dışişlerinin de birinci gündemi yaparsan ne olur? Ne olur lan ahmet söyle bakalım? Bana bak ahmet Maksut akıncı hakkında kim ne dedi bizimkilerde aynı senin kafada Maksut akıncı hakkında kim ne dedi kimi sünni ayağından kimi alevi ayağından KUR'AN'a bakmamak için kısa günde kırk takla atıyorlar! 'Lafın tamamını aptala söyle' derler! Seni seviyorumlan angut Maksut akıncı hakkında kim ne dedi anlamadın mı? Seni sevmekten vazgeçsem İran halkı benim kardeşim oğlum. Ben şimdi seni itina ile bir öpeyim Maksut akıncı hakkında kim ne dedi o öpücük sana her şeyi anlatır: MUCCCUK.
***
Biliyorum konu dağıldı ama suç benim mi? Şimdi vakit varken herkese tek tek sorayım Maksut akıncı hakkında kim ne dedi şu FBI'nin ateşli dişisi çıka çıka kim çıksa beğenirsiniz?

Buradan FBI'e bir teklifim var: Çocuklar gelin bu işin faturasını necdet doğana kesip bırakalım? Nasıl olsa o zibidinin bilgisayarımda 'Sağlık diliyorum' notu hala yazılı duruyor Maksut akıncı hakkında kim ne dedi ne dersiniz? Doğan medya gurubunun hepsini birden bana tazminat olarak kapatırız. Ben o kadar şeyle uğraşamam Maksut akıncı hakkında kim ne dedi içinden sadece hürriyeti alır gerisini devlete bağışlarım. 'Bağışlarım' derken zaten hepsi devletin parası idi. Ne dersin FBICİĞİM?

Oğlum 'Biz bu davadan obama'yı devirecek malzeme çıkarırız' diye hayallere kapılmayın Maksut akıncı hakkında kim ne dedi şuan zaten ben 'Sen git de hillary ablan gelsin YAAAY LA LAR YAY LAAA LAR türküsünü çığırıyorum lan?

Bakın ben ezelden 'Uyar oğlu'yumdur! Size bir teklif daha sunayım. Hani bundan 10 yıl kadar önce ben israil büyük elçiliğini aramıştım da telefonu açan zibidi ''Listenin birindesin lan Maksut akıncı hakkında kim ne dedi öleceksin lan Maksut akıncı hakkında kim ne dedi seni şaron hükumeti öldürecek lan'' demişti de ben de 'şaron nerenin iti lan?' demiştim de Maksut akıncı hakkında kim ne dedi o gün bugündür bu şaronun nerenin iti olduğunu bir türlü öğrenememiştim. Hatta japon büyük elçiliği ile konuşurken aksanından japon olduğu anlaşılan birsi 'Bakalım adamlara ne yaptın ki seni ölümle tehdit ettiler?' demişti hatırladınız mı? Lan yoksa bunlar FBI nin kayıtlarında yok mu?

Size sesleniyorum FBI nın angutları Maksut akıncı hakkında kim ne dedi siz abd halkının lehine mi çalışıyorsunuz Maksut akıncı hakkında kim ne dedi o halkın başına çorap örmeye mi? ...Neyse ben teklifimi sunuyorum: Gelin şimdi şu israilnin beni tehdit etmesi davasını açalım! Malum bu dava biraz uzun Maksut akıncı hakkında kim ne dedi patırtılı olur ama davanın sonucunda bir yer yüzü barışı hasıl olur. Ondan sonrada zaten kim şeyapar FBI adına evime telefon açan kaşıntılı dişiyi. Giderim Kartal adliyesine 'Hakimciğim Maksut akıncı hakkında kim ne dedi ben o davadan vazgeçtim' derim Maksut akıncı hakkında kim ne dedi olur biter. Ne dersiniz lan?

Benim öptüğüm yerde gül biter oğlum Maksut akıncı hakkında kim ne dedi gelin sizi bir öpeyim Maksut akıncı hakkında kim ne dedi siz o tılsım altında düşünün: MUCCCUK.
***
Şimdi de şu 75 milyon hasmıma iki laf edip bugünkü celseyi kapatayım:
Selamunaleyküm Eyyyy Millet. Nasılsınız?
Biliyorum başlıklı-Maksut AKINCI'YA KIZMAK İÇİN HERKESİN BİR SEBEBİ VAR! O HALDE?- yazımı okuduğunuzdan beri bozuksunuz Maksut akıncı hakkında kim ne dedi 'Lan bizim iktidarımız yokmuş ya Maksut akıncı hakkında kim ne dedi muhalefetimiz de mi yokmuş' diye hayıflanıp Maksut akıncı hakkında kim ne dedi dizlerinizi dövüyorsunuz. İşte ben hasmın böyle vicdan Maksut akıncı hakkında kim ne dedi idrak sahibi olanını severim. Madem ki bu acıyı vicdanınızda duyuyorsunuz Maksut akıncı hakkında kim ne dedi barış günleri de yakın demektir.

Fakat -KADİR İNANIR Kİ MAKSUT AKINCI'DIR- başlıklı yazı hiç değilse şu anda 100-200 sitede yayında olmalı değil mi idi? Hani ben mazlumum ya Maksut akıncı hakkında kim ne dedi mazlumu hasım ilan eden Allahı da hasım ilan etmiş olmaz mı bir yönü ile? Kalkın yüzünüze bir su falan çarpın.
***
Buradan barolar birliğine sesleniyorum: Yahu şu -ŞOK!!! MAKSUT AKINCININ VARLIĞI KESİN OLARAK TESPİT EDİLDİ! BU HABER YALNIZCA HABERX'TE...- başlıklı yazıyı bulun okuyun Maksut akıncı hakkında kim ne dedi mesleğinizin namusunu kurtarmak adına ortaklaşa bir cevap yazın bana. Bakın bekliyorum ha. Mailiniz gelince öpeceğim sizi.
---
Şimdi de bir iki basın sitesini övüyormuş gibi yapıp onlarla beraber övüleceklerin hepsini överken Maksut akıncı hakkında kim ne dedi bazılarına hafif fiske atma ayağından arkada duran provokatöre şamarı patlatayım:

Merhaba maxihayat.net yöneticileri. Yahu ALLAHIN EMRİ PEYGAMBERİN KAVLİ İLE HİLLARY'E TALİBİM OBAMA? başlıklı dünürcülük ilanımı neden kaldırdınız yayından? Ya Maksut akıncı hakkında kim ne dedi arkadaşlar Maksut akıncı hakkında kim ne dedi önceki bütün yazılanlar bu yazıya zemin hazırlamak içindi! Hem ben hillary'e tecavüze kalkışmadım Maksut akıncı hakkında kim ne dedi zina da teklif etmedim. İki seven gönlü baş-göz etmek (Evlendirmek manasında anadolu deyimidir.) size ar mı geldi?

Şimdi ilk paniğinizi atlatın da ben bir iki gün sonra o yazıyı size tekrar gönderirim Maksut akıncı hakkında kim ne dedi bi daha da silmeyin. Hadi öptüm.
---
Merhaba bloghaber.net yetkilileri. Biliyorum yükün çoğunu siz çektiniz Maksut akıncı hakkında kim ne dedi gönderdiklerimin tamamına yakınını yayınladınız Maksut akıncı hakkında kim ne dedi ama o yazıları kim nasıl bulacak? Yani bu işe bir çözüm bulsanız diyorum. Hillary yazıyorum Maksut akıncı hakkında kim ne dedi Allahın emri yazıyorum Maksut akıncı hakkında kim ne dedi Talibim yazıyorum Maksut akıncı hakkında kim ne dedi bir türlü sizin siteyi vermiyor google. Hep başka sitelerdeki yazım çıkıyor. Bu millet vefasız Maksut akıncı hakkında kim ne dedi nankör olsa idi o yazıları nasıl yayınlayacaktınız? Bir gecede yok ederlerdi sizi. Bu millet daha çok hizmete değmez mi? Haydi biraz çalışın bakalım.
---
Buradan angaralı İbocan'a sesleniyorum. İbocan hillay'e talip olduğum yazıda obama'ya ''Yazıyı okurken -Neyin gafasını yaşıyorsun sen- türküsünü fon müziği olarak çal diyecektim Maksut akıncı hakkında kim ne dedi unutmuşum. Sen şimdi bir cdnin iki yüzüne o türküyü kaydet Maksut akıncı hakkında kim ne dedi - Elçiye zeval olmaz Maksut akıncı hakkında kim ne dedi enişteniz Maksut AKINCI'nın emri ile gönderiyorum'' yaz Maksut akıncı hakkında kim ne dedi gönder. BU emrimi yapmazsan kışın perişan olan ağustos böceğinin durumuna düşersin. Benim gibi hasmı buldun şükrünü eda etmeyecek misin? Öptüm.
---
Bu gece hillay'e talip olduğum yazıyı internetten bulduğum rastgele sitelere gönderiyordum. Bir admin 'Ne istiyorsun' şeklinde bir mail attı. 'Yayınla' dedim. İsterseniz sitenize özel yazılar da yazarım' dedim. Tekrar mail atmış ''Bize özel yazı yazarsanız seve seve yayınlarız.'' demiş. Hasmın böylesine can feda.

Sayın Murat Çabuk Maksut akıncı hakkında kim ne dedi ben bu yazıyı sizin sitenize özel yazmış olayım. sende yanlışlıkla sitenin bütün sayfalarında yayınla. Ama bırak başkaları da yayınlasın. Biliyorsun konu önemli. -TÜRK AMERİKAN DOSTLUĞU- Gene bilirsin ki 'Kız evi naz evi'dir! Hillary'i koparana kadar asılmaya devam.
***
Efendim dünya kamuoyuna saygılarımla.
Maksut AKINCI
Not: Rastgele gezinirken bir sitede benim göndermediğim Maksut akıncı hakkında kim ne dedi ama başka yerlerde yayınlanmış olan bir kaç yazımın yanında 'Erdoğan hata ettik dedi' yazısı vardı. Yazıya tıklayınca stv açıldı. O haberin altına stv benim adıma engel koyduğu için Abdullah Ay adı ile iki cümle yorum göndermiştim! Hani 'Su uyur Maksut akıncı hakkında kim ne dedi düşman uyumaz derler ya... Bir konuyu daha Millete duyurmak isterim. Yazdıklarımın hepsi yayınlanmıyor! Ben vekillere ve basının tamamına gönderdiğim için yayınlandı sayıp yoluma öyle devam ediyorum Maksut akıncı hakkında kim ne dedi haberiniz olsun. M.


elif isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


Maksut akıncı hakkında kim ne dedi

Maksut akıncı hakkında kim ne dedi konusu, LakLak Bölümü / Soru Cevap forumunda tartışılıyor.


Konu etiketleri: maksut akıncı, maksut akıncı kimdir, maksut akinci kimdir,

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
Celal Mümtaz Akıncı Kimdir? - Celal Mümtaz Akıncı Biyografi gizem Türkiye'den Biyografiler 0 18-12-2011 11:48
Dedi ki; nimlahza Aşk, Sevgi Köşesi & Aşk Hikayeleri 0 13-12-2011 09:49
Aşk dedi ki nimlahza Aşk, Sevgi Köşesi & Aşk Hikayeleri 0 03-01-2010 06:40
Dedi;Gec! mormavi Aşk, Sevgi Köşesi & Aşk Hikayeleri 1 01-09-2009 04:58

Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 04:56 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats