Bakimliyiz.Com

-   Soru Cevap (http://www.bakimliyiz.com/soru-cevap/)
Bakimliyiz.Com (http://www.bakimliyiz.com/)
-   -   Müge Anlıda Çözülen Cinayetler (http://www.bakimliyiz.com/soru-cevap/112816-muge-anlida-cozulen-cinayetler.html)

elif 18-02-2013 10:01

Müge Anlıda Çözülen Cinayetler
 
Müge Anlıda Çözülen Cinayetler

http://www.bakimliyiz.com/resim/emrah-bicen.jpg


Balıkesir’in Susurluk ilçesinde 16 Şubat’tan beri kendilerinden haber alınamayan kardeşlerden büyük olanın da cesedi de bulundu.
Balıkesir’in Susurluk ilçesinde 16 Şubat’tan beri kendilerinden haber alınamayan kardeşlerden büyük olanın da cesedi de bulundu.
Dün akşam saatlerinde bir balıkçıhttp://www.maxihayat.net/maxiforum/i...ies/virgul.jpg sazlıklarda Cihan Biçen’in (23) cesedini bulmuştu. Bursa Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopside Cihan Biçen’in göğsünde ve ayaklarında mermi ve saçma izi tespit edilmişti. Bugün öğleden sonra ise ağabey Emrah Biçen’in (25) cansız bedeni bulundu. Ağabeyin cesedihttp://www.maxihayat.net/maxiforum/i...ies/virgul.jpg Susurluk çayının Mustafakemalpaşa’ya bağlı Adaköy’ü kesimindeki sazlıklarda bulundu.
Adalar mevkiinde koyun otlatan bir çoban tarafından fark edilen cesethttp://www.maxihayat.net/maxiforum/i...ies/virgul.jpg Balıkesir İl Afet ve Acil Durum Merkezi’nden gelen arama kurtarma ekipleri tarafından çıkarıldı. Çürümeye yüz tutan cesethttp://www.maxihayat.net/maxiforum/i...ies/virgul.jpg çaydan güçlükle alındı. Savcının incelemesinin ardından cesethttp://www.maxihayat.net/maxiforum/i...ies/virgul.jpg Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Emrah Biçen’in cesedihttp://www.maxihayat.net/maxiforum/i...ies/virgul.jpg ölüm sebebinin tespiti için Bursa Adli Tıp Kurumu’na sevk edilecek.


Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 08:41 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.