bakimliyiz
Geri git   Bakimliyiz.Com > Bakimliyiz.com Özel > LakLak Bölümü > Soru Cevap

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 20-02-2013, 02:01   #1 (permalink)
 
elif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi

Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından ÖnemiMilli ve dini bayramlar; toplumların fertlerinin birbirlerine sevgi ve saygı ile yaklaşma Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi yardımlaşma Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi birbirlerinin gönlünü alma ve yakınlaşma Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi mutluluk ve sevgi huzuru dolu dolu yaşama günlerdir. Ramazan ayı Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi manevi duyguların Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi Allah’a yaklaşma duygularının en yüksek ve insanlık duygularının en yoğun olduğu önemli aylardan birisidir. Müslüman olan toplumlar ve insanlar Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi İslam dini ve Müslümanlık ilkeleri doğrultusunda Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi Ramazan ayında sağlığı sıhhati yerinde olanlar Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi bir ay kendilerine farz kılınmış oruçlarını tuttular Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi zekat ve fitrelerini vererek görev ve sorumluluklarını yerine getirdiler. Böylece Ramazan Bayramını eriştik ve kutluyoruz. Bayram Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi sevinç ve neşe günü demektir. Öteden beri her milletin birçok millî günleri Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi milli bayramları ve dini bayramları vardır Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi her toplum bu bayramlarını kutlarlar. Ramazan Bayramı inananlar üzerinde çok müspet tesirler meydana getirir Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi dini duygularını kuvvetlendirir. İnsanlara yeni bir heyecan ve çalışma zevki kazandırır. Diğer zamanlarda insanların gözüne benlik Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi çok kar etmek Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi çok çıkarcı ve acımasız olmak Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi fakir ve fukaranın halini bilip anlamamak Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi insanlara kırmak zarar vermek… gibi olumsuz duygu ve davranışlar Ramazan ayında ve bu ayın sonunda kutlanan Ramazan bayramında azalır yok olur. Toplumu birlik beraberlik kardeşlik ve dayanışma içinde tutan Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi saygı ve sevgi temelinde insanları birleştiren önemli günlerdir bayramlar.

Bayramların Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi millî ve dinî duyguların Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi inanışların pekişmesi Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi taze ve canlı tutulması fonksiyonu yanında Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi toplumun birlik ve beraberliğini sağlamada ve bunun bireylerin bilincinde yer etmesinde de büyük önemi vardır. Milli bayramlar Ulus olma Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi beraber aynı kaderi aynı tasayı aynı kıvancı yaşama gücünü kuvvetlendirir. Dini bayramlarımız da aynı dini inanan insanların yani Türk milletinde Müslümanların birlik beraberlik günleri Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi kardeşliğin Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi çıkarsız saygı ve sevginin yaşandığı günlerdir. Gerçekten dinî bayramlar Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi insanlar arasında kaynaşmanın Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi dostlukları ve ahbaplıkları ilerletmenin bir yolu olarak belli bir öneme sahip oldukları gibi Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi dinî his ve şuurun sosyal hayatta tazelenmesinin de bir vesilesidir. Bayramlar Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi sosyal dayanışma ve barış şuurunun fertlere kuvvetle hâkim olduğu günlerdir. Dargınların kucaklaşması Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi aralarında kin Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi nefret bulunan kabile Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi aile ve şahısların Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi düşmanlık ve husûmet duygularının sevgiye dönüşmesi Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi küçüklerin büyüklere saygı Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi büyüklerin küçüklere sevgi göstermesi Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi hastaların ziyaret edilmesi Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi verilecek küçük hediyelerle çocukların gönüllerinin alınması Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi hısım ve akrabanın bir kere daha yeniden kaynaşması Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi genellikle bayram günlerinde mümkün olmaktadır.

Bayramları nasıl geçirmeliyiz?

Her iki bayram da bayram namazı ile başlar. Bu günümüzde yapacağımız ilk iş namaz kılmamızdır… Her kim böyle yaparsa Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi şüphesiz bizim sünnetimize uygun iş yapmış olur.” Bayram namazı Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi biri Ramazan Bayramında Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi diğeri Kurban Bayramında olmak üzere yılda iki defa kılınan iki rekatlık bir namazdır. Bayram namazı vaciptir. Bayram namazına Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi mükellef olmayan küçük çocuklarımızı da getirmeli ve onlara da bu manevî havayı teneffüs ettirmeliyiz. İslâm dini her konuda orta yolu emir ve tavsiye eder Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi uçlardan kaçınmayı ve aşırılıktan kaçınmayı tavsiye eder. Anne ve babaya yakışan Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi bayramları aile ve çevresindekilerle neşe ve zevk içerisinde geçirmeyi gerçekleştirmeye çalışmaktır. İnanmış Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi Allah’a gönül vermiş insanlar bencil olmaz. Sadece kendisinin ve yakınlarının sağlık ve mutluluğunu değil Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi bütün Müslüman kardeşlerininkini de düşünür. Bu konuda çaba sarf eder ve dua eder. Merhamet Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi insan kalbinin merhemidir. Ama Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi sevgi ve saygı duygusundan uzak kimseler Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi katı yürekli olmanın yolunu tutmuşlar demektir. Bu duruma düşenler derhal bundan kurtuluş çarelerini aramaya koyulmalıdırlar.

Bayram günleri barış ve sevinç günleridir. Dargınlık dinen yasaktır. Elbette bir arada yaşayan aile ve toplum fertleri arasında anlaşmazlıklar Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi sürtüşme ve tartışmalar olabilir. Bu gayet normaldir. Ama bunları dargınlık safhasına vardırmamak gerekir. Bilhassa akrabalar ziyaret bağı ile aradaki bağlarını kuvvetlendirmelidirler. Hz. Peygamber Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi müminlerin üç günden fazla dargın durmalarının uygun olmadığını belirterek şöyle buyurmuşlardır. Akraba ve komşulara iyilik etmek ve onlarla iyi geçinmek Kur’an-ı Kerim’in tavsiyesidir. Bayramlar Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi inananlar üzerinde çok müspet tesirler meydana getirir Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi dini şuur ve duygularını kuvvetlendirir. İnsanlara yeni bir heyecan ve çalışma zevki kazandırır. Bayramların Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi millî ve dinî duyguların Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi inanışların pekişmesi Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi taze ve canlı tutulması fonksiyonu yanında Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi toplumun birlik ve beraberliğini sağlamada ve bunun bireylerin bilincinde yer etmesinde de büyük önemi vardır. Gerçekten dinî bayramlar Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi insanlar arasında kaynaşmanın Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi dostlukları ve ahbaplıkları ilerletmenin bir yolu olarak belli bir öneme sahip oldukları gibi Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi dini his ve şuurun sosyal hayatta tazelenmesinin de bir vesilesidir. Bayramlar Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi sosyal dayanışma ve barış şu urunun fertlere kuvvetle hâkim olduğu günlerdir. Dargınların kucaklaşması Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi aralarında kin Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi nefret bulunan kabile Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi aile ve şahısların Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi düşmanlık ve husûmet duygularının sevgiye dönüşmesi Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi küçüklerin büyüklere saygı Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi büyüklerin küçüklere sevgi göstermesi Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi hastaların ziyaret edilmesi Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi verilecek küçük hediyelerle çocukların gönüllerinin alınması Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi hısım ve akrabanın bir kere daha yeniden kaynaşması Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi genellikle bayram günlerinde mümkün olmaktadır. Bayram günleri Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi sevinç günleridir. Bu günlerde sevinçli ve güler yüzlü olmak tavsiye edilmiştir. Bayram günleri toplum şuuru bütünleşir. Toplum fertleri birbirleriyle sevişip kaynaşır. Hayatın bitmek tükenmek bilmeyen sıkıntıları içinde bunalan Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi bitkin ve yorgun hâle gelen insanları bayramlar dinçleştirir ve çalışma azimlerini artırır. Bu günlerde akraba ve komşularımızla olan ilişkilerimiz kuvvetlenir Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi birlik ve kardeşliğimiz güçlenir. Orucunu tutamayan sağlığı müsaade etmeyen kardeşlerimizi dışlamamalıyız. Orucunu tutan ve tutamayan kardeşlerimizi de kucaklamalıyız Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi birlik ve beraberlik içinde bayramımızı kutlamalıyız. Bayram sabahı camilerimizi dolduran Müslümanların hep birlikte ve içtenlikle Yüce Allah’a yönelmeleri Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi O’ndan af ve bağış dilemeleri ayrı bir önem taşır. Çünkü böyle bir amaçla bir araya gelen Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi aynı iman ve heyecanı taşıyan toplulukları Yüce Allah’ın rahmeti kuşatır ve onları affeder.

Bayram günlerinde annemizin babamızın ellerini öpüp hayır dualarını almalıyız. Dinimizde Allah’a ibadetten sonra anne ve babaya saygı ve iyilik emredilmiş Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi onlara karşı “öf” bile demek yasaklanmıştır. Akraba ve komşularla tebrikleşerek Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi karşılıklı sevgi ve saygı duyguları aktarılmalı Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi karşılaştığımız herkesle selamlaşarak tebrikleşmeliyiz. Tanıdıklarımızı ziyaret ederek hatırlarını sormalı ve gönüllerini almalıyız. Hastanelerde ve evlerde yatan hastaları ziyaret etmeli Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi şifa dileklerimizi sunmalıyız. Yetimlerin ve kimsesiz çocukların başını okşamalı Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi onlara anne ve baba gibi davranmalıyız. Çevremizdeki yoksullara ve bakıma muhtaç çocuklara yardım ellerimizi uzatmalı Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi onların da bayram sevinci yaşamalarını sağlamalıyız. Bizden hayır dua bekleyen ölülerimizin mezarlarına giderek onlara dua etmeli Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi ruhları için hayır ve hasenatta bulunmalıyız. Tanıdıklarımızdan dargın olanları barıştırmaya çalışmalı ve aralarını bulmalıyız. Çocuklara hediyeler dağıtmalı ve onları sevindirmeliyiz. Her zaman olduğu gibi bayram günlerinde de Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemiİslamın emrettiği şekilde Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi çevremizdeki insanlara iyi davranmalı Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi insanlara incitici ve zarar verici davranışlardan sakınmalıyız.

Sevinçlerimizi tüm bayramlarda "Bayram Sevinci" ile yaşadık. Gün oldu aradık böylesi günleri: "Nerede o eski bayramlar" dedik. Bazen zamanı gösterdiler Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi bazen yaşamın ta kendisini. Neşe ve sevincin bir tür ete kemiğe büründüğü günlerdir bayramlarımız. Bayramlarımız yaşantımızda hep oldular ve sonsuza kadar bundan sonrada hep olacaklardır. Toplumsallaşma sürecinde doğayı Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemidini ve kutsalı keşfeden insanoğlunun tarihi ile özdeş Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi köklü bir geçmişi var bayramlarımızın. Farklı bir zaman kavramına geçiyor insanoğlu.

Sanayileşme Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi ilerleme Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi gelişme Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi globalleşme Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi küreselleşme derken çizgisel yaşanan bir zaman kavramına geçtik. Hızla tükettiğimiz zamanı geri dönülmez bir şey olarak algılıyoruz artık. Döngüsel yaşanan bir zaman kavramının anlamı kalmadı gibi. İşte geleneğin ya da bayramların önemi burada. "Nerede o eski Bayramlar" derken bu hızlı değişime bir tür tepkimizi dile getiriyoruz aslında! Son yıllarda eş dost hatırlanması ziyareti yapılması Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi sevgi ve saygının yaşanması gereken bayram günlerinde beş yıldızlı otellerde tatil yapma zamanı fırsatı olarak değerlendirilmesi de düşündürücü değimlidir. Bayramın gerçek amacından sapma saptırılma değimlidir iyi düşünmek gerekir.Teknoloji Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi her zaman her şeyi Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi "tüm iyi şeyleri" bile geri getirmiyor. Gelenek Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi içinde yaşarken farkında olmadıklarımızı bize hatırlatıyor. Bayramlarla belleklerimizi tazelerken Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi sürdürüyoruz aslında geleneği. Ne kadar teknoloji gelişse de Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemiteknolojinin sağladığı olanakları da kullanarak Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi yaşadığımız eski ananelerimizi Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi dini ve milli bayramlarımızın verdiği şevk ve heyecanı Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi bayramlarımızı dolu dolu yaşamayı Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi sevgi ve saygı anlayışımızı Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi sürekli yaşamalıyız ve sürekli yaşatmalıyız.

Bu duygularla Ramazan bayramını Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi en içten ve en iyi dileklerimle kutluyor Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi daha nice bayramlara sağlıkla Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi huzurla erişmenizi Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum. Mübarek bayramın Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi ülkemize Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi İslam alemine ve bütün insanlığa iyilik ve hayırlar getirmesini diliyorum.


elif isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi

Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi konusu, LakLak Bölümü / Soru Cevap forumunda tartışılıyor.


Konu etiketleri: bayramlarin toplum hayatimizdaki yeri ve önemi, milli ve dini bayramlarımız, dini bayramların toplum hayatımızdaki yeri ve önemi vikipedi, milli ve dini bayramlarımızın milli birlik ve beraberlik için önemi, bayramların toplum hayatındaki yeri ve önemi, bayramların toplumsal açıdan önemi, milli ve dini bayramların toplum açısından önemi, milli vedini bayramların birlik ve beraberlik açısından önemi, milli bayramlarımızın birlik ve beraberlik açısından önemi, dini bayramların hayatımızdaki yeri ve önemi, milli bayramların toplum hayatındaki yeri ve önemi, dini ve milli bayramların hayatımızdaki yeri ve önemi, dini bayramların toplumsal açıdan ne gibi faydaları vardır, birlik ve beraberlik topluma ne kazandırır, dini bayramlarımızın toplum hayatındaki önemi nedir,

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
Milli Ve Dini Bayramların Toplumun Birlik Ve Beraberliği Açısından Önemi Nedir? Я Soru Cevap 11 30-03-2017 10:35
Bayramların Toplum Hayatındaki Yeri Ve Önemi elif Soru Cevap 0 20-02-2013 02:00
Dini bayramların toplumsal kaynaşma açısından önemi nedir? Я Soru Cevap 0 22-03-2012 01:57
Milli Kültürün ve Milli Birliğin Korunmasında Türk Dilinin Önemi elif Eğitim ve Öğretim 0 15-06-2011 02:43
Milli Birlik Ve Beraberlik Nedir? ´ λŋтiьioтiף ´ Soru Cevap 0 13-11-2010 08:40

Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 04:17 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats