bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > Bakimliyiz.com Özel > LakLak Bölümü > Soru Cevap

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 23-02-2013, 03:23   #1 (permalink)
 
elif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları

Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları
Atıcılık

Atıcılık Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları yivli tüfek Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları tabanca ve av tüfeğiyle hedeflere ateş edilerek yapılan bir spordur. Atıcılık 1300’lerden bu yana özellikle askerler arasında yaygın bir etkinliktir. Belirli bir hedefe isabet düzeyi yüksek atışlar yapmak ancak gelişmiş silahlarla mümkün olduğu için Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları bir yarışma sporu olarak atıcılık yakın dönemlerde ortaya çıkmıştır.

atlet
Atletizm

Atletizm Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları bir pist ve alanda yapılan Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları dünyanın en eski sporlarından biridir. Bu oyunlarda atletler koşu Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları yürüyüş Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları atlama ve atma yeteneklerini gösterirler. Bu tür etkinlikler Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları çağlar boyunca tüm dünyada yaygın ilgi görmüştür. Atletizm Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları bir pist ve alanda yapılan Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları dünyanın en eski sporlarından biridir. Bu oyunlarda atletler koşu Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları yürüyüş Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları atlama ve atma yeteneklerini gösterirler. Bu tür etkinlikler Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları çağlar boyunca tüm dünyada yaygın ilgi görmüştür.

badminton
Badminton

Tenise benzer bir oyundur Kaz tüyünden yapılma bir top ve raketle oynanan bir oyun olan Badminton Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları topun file üzerinden rakip alana atılması ve geri dönmesini sağlamak amacına dayanan bir spor dalıdır.

basketbol
Basketbol

Basketbol (İngilizce: basketball - sepet topu) Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları beşer kişilik takımlar halinde elle oynanan ve topu Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları yüksekliği 3 Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları05 m olan pota adı verilen çemberden geçirerek kazanmaya çalışılan takım oyunudur. Tüm dünyada popüler olan bir spor türüdür. İlk olarak 1891 yılında James Naismith tarafından oynatılmıştır.James Naismith'in basketbolu Mayas kabilesinin tlahiotenie oyunundan esinlediği düşünülmektedir.
beyzbol
Beyzbol
Amerikan kökenli Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları Amerika ve Uzakdoğu ülkelerinde (özellikle Kore ve Japonya'da) çok popüler bir spor türü.

binicilik
Binicilik

Binicilik Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları kısaca ata binme becerisi olarak tanımlanabilir. Biniciliğin tarihi çok eski zamanlara kadar uzanır. Binicilik tarihine damgasını vuranlar Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları belki de savaşlarda önemli rol oynayan Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları süvari de denen atlı askerlerdir. İlk süvari birliklerini İÖ 2600'de Çinlilerin kurdukları bilinmektedir. Ama binicilikte asıl gelişme Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları 5. yüzyılda eyerin bulunmasından sonra gerçekleşti. Daha önceleri çıplak atın sırtına binilir ya da atın sırtına bir kilim ve battaniye atılarak oturulurdu. Günümüzde askeri amaçlı binicilik gerilerken Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları spor amaçlı binicilik önem kazanmıştır. Binicilikte başlıca iki biçim vardır: İngiliz ve Batı biniciliği. İngiliz biniciliği spor amacıyla yapılan biniciliktir. Batı biniciliği ise Amerika kıtalarında kovboy denen sığır çobanlarına özgü biniciliktir. Kovboylar Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları uzun üzengili ağır eyerler kullanır ve bacakları düz duracak biçimde ata binerler. İngiliz biniciliği ise Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları binicinin güvenliğini Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları binicinin atı denetimini ve atın rahatlığını dikkate alan bir anlayışa dayanır. Çocukların ata binmeyi öğrenmelerinin en iyi yolu Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları genellikle boylarına uygun Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları yere sağlam basan midillilere binmektir.
bisiklet
Bisiklet

İnsan gücünü ise çeviren Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları pedal veya benzeri bir mekanizma ile çalışan iki tekerlekli motorsuz taşıt aracıyla Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları özel pistte Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları yolda veya açık arazide ferdi ve takım halinde yapılan spor dalı.


boksBoks

Boks Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları iki kişinin belirli kurallar içinde Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları saldırı ve savunma amacıyla yumruklarını kullanarak yaptıkları bir spordur. Boks karşılaşmaları ringde yapılır. Ring Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları üç sıra halatla çevrili ve yerden yüksekte kare biçiminde bir alandır.

eskrimEskrim

Eskrim Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları kılıçla yapılan bir spordur ve temelini kılıçla dövüş sanatı oluşturur. Eskrimin bir spor dalı olarak gelişmesi Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları ortaçağda kılıçla yapılan düellolarla yakından ilişkilidir.


futbolFutbol

Futbol (İngilizce: football) Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları dünyada en yaygın takım sporudur. Başta Avrupa ve Güney Amerika ülkeleri olmak üzere hemen hemen tüm ülkelerde çok sevilir ve geniş bir izleyici kitlesi tarafından izlenirFutbol (İngilizce: football) Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları dünyada en yaygın takım sporudur. Başta Avrupa ve Güney Amerika ülkeleri olmak üzere hemen hemen tüm ülkelerde çok sevilir ve geniş bir izleyici kitlesi tarafından izlenir
güreşGüreş

Güreş uygulayıcılarının birbirlerine vurmaksızın rakiplerini yenmeye çalıştıkları bir spor türü. Güreş tarihteki en eski sporlardan biridir ve zamanla farklı stil ve formları geliştirilmiştir. Güreş genellikle savaş sanatları arasında değerlendirilir.

halterHalter

Halter Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları iki tarafında ağırlıklar olan bir demir parçasının havaya kaldırılmasıyla yapılan spor dalıdır. Halter sporu müsabakaları koparma ve silkme olarak iki hareketten oluşur. Koparma'da sporcu halteri tek seferde kaldırır Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları hakem işaretine kadar başının üstünde dirseklerini kırmadan tutar. Silkme'de ise omuzları üzerinde ağırlığı kısa süre tartar ve daha sonra yukarı kaldırır. Bu spordaki en büyük sorun doping'tir.
hentbolHentbol

Hentbol Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları bir takımın 6’sı saha Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları 1’i kalede olmak üzere 7’şer oyuncu ile iki takım halinde oynadığı bir spor oyunudur.oyun süresi 30'ar dakikalık iki devreden oluşur.İlk yıllarında büyük stadyumlarda 11 kişilik takımlar halinde oynanan hentbol Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları 1950'lerden sonra bir salon sporu olmuş ve açık alan hentbol giderek popülaritesini yitirerek kaybolmuştur

hokeyHokey
Hokey Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları iki takım arasında bir ucu kıvrık sopalarla oynanan bir top oyunudur.


jimnastikJimnastik

Jimnastik Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları Atletizm ve gösteri niteliklerini taşıyan Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları vücudun esnekliğine Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları çevikliğine dayalı çeşitli ritmik-artistik hareketlerden oluşan Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları bayanlar ve erkeklerin yaptığı aletli-aletsiz spor dalı.judoJudo

Japonya kaynaklı bir dövüş sanatı ve bir spor dalıdır.Judo Japon modern dövüş sanatlarının ilk örneği olmuştur


kano kayakKano Kayak

Modern bir kano KANO: Akarsularda zamanla olduğu gibi Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları güç doğa koşularıyla da mücadele etmeye dayanan ve küçük bir tekneyi tek kürek yardımıyla hedefe ulaştırma prensibi üzerine kurulu spor dalı. Kano Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları bir olimpiyat sporu olarak çok çeşitli teknelerle yapılır. Bu sınıflar kano ve kayak olmak üzere iki kategoriye ayrılmış olup Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları kanolara "Canadians" da denir. Kanolar Kızılderililerin teknelerinden doğmuştur.

kürekKürek

İnsanoğlunun denizler ve akarsularla basit araçlar kullanarak mücadelesini temel alan spor dalıdır. Kürek sporu Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları sporcuların birbirleri ile rekabet ederek göl Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunlarınehir ve denizde Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları kürekler vasıtası ile hareketin sağlandığı özel olarak üretilmiş tekneler ile gerçekleştirilen bir takım sporudur

masa tenisiMasa tenisi

Bu sporun salon tenisi adıyla bilinen en eski şekli 1880 li yıllarda Hindistan ve Güney Afrika'daki İngiliz ordu subayları tarafından oynanırdı. Puro kutularının kapaklarını raket Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları yuvarlatılmış şarap şişesi mantarlarını da top olarak kullanırlardı. File olarak da kitapları kullanıyorlardı.

pentetlonPentatlon

Beş ayrı daldaki yarışlardan oluşan atletizm yarışması.Ayrıca pentatlon terimi atletizmde bayanların kış sezonunda salonda yarıştıkları çoklu branş yarışması içinde kullanılır.
okçulukOkçuluk

Kökeni insanoğlunun avcılık günlerine dayanan Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları oku bir yay aracılığıyla hedefe göndermeyi amaçlayan spor dalı.Okçuluk ilk kez 1904 Yaz Olimpiyatları'nda olimpik programa alınmış Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları 1972'den beri aralıksız olarak programlarda yer almaktadır.Bu branşta ilk dönemlerde Fransa Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat OyunlarıBelçika ve Büyük Britanya söz sahibiyken Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları daha sonraki dönemlerde ABD Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat OyunlarıRusya Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunlarıİskandinav ülkeleri Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunlarıİtalya ve Kore bu ülkeleri izlemiştir.1931'de kurulan ve halen 140 ülkenin üye olduğu Uluslararası Okçuluk Federasyonu okçuluk dalında en büyük otoritedir.
softbolSoftbol

Özellikle ABD'de popüler olan Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları beyzbola benzeyen ve bu spordan türetilmiş bir oyundur. Aralarında ufak farklılıklar vardır. 1996 Atlanta Olimpiyatları'nda olimpik spor ünvanını kazanmıştır. Saha ölçüleri ve ekipman boyutları beyzbola göre daha küçüktür. Top olarak ise sporun isminin yumuşak top anlamına gelen "softbol" olmasından da anlaşıldığı gibi sert top kullanılmamaktadır. Hatta bu yüzden beyzbola bazen "sert top" anlamına gelen "hardball" da denilir.
Su sporları

dalma1.Dalma Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları (Tramplen atlama) Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları belirli bir yükseklikten atlayıp Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları havada estetik hareketler yaptıktan sonra suya dimdik girmeye dayanan spor dalı. Genellikle balıklama yapılan atlayış sırasında ayrıca çeşitli jimnastik ve akrobasi hareketleri gerçekleştirilir.sörf2.Rüzgâr sörfü Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları genellikle iki ile beş metre arasında yüzer bir tahta ve hareketini tek bir yelken ile sağlayan su üzerinde yapılan bir yelken sporu dur

su topu3.Su topu Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları kaleci dahil 7'si oyun icinde Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları toplam 13 kişiden oluşan 2 takımla 2 yarı ve 4 periyot süresince yüzerek ve topu kaleye sokmaya çalışarak oynanan bir oyundur.

yelken4.Yelken Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları rüzgâr gücünden yararlanarak geniş yüzey oluşturacak biçimde yan yana dikilen ve teknenin direğine uygun biçimde takılarak onu hareket ettiren kumaş veya şeritlerin tümü.

yüzme

5.Yüzme sporu Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları uluslararası standartlarda boyutu olan (50 metre Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları 8 kulvar) havuzlarda bedenin kulaç ve ayak hareketlerinden başka bir yardım almadan Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları her yarışmacının kendi kulvarında Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları serbest Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları sırtüstü Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları kelebek ve kurbağa stillerinin her birinde veya dördü birden karışık olarak Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları 50 Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları 100 Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları 200 Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları 400 Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları 800 Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları 1500 metrelerde bireysel veya ekip olarak yaptıkları yarışmaya denir.

deniz kayağı

6.Deniz kayağı Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları Eskimo kayığı veya kano olarak da bilinir Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları ilk olarak Kuzey Denizi'ne ve Kuzey Kutbu'na kıyısı olan ülkelerde ulaşım aracı olarak kullanılan kayak Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları ağaçlara fok derisi gerilerek yapılıyordu Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları daha sonraları kanvas adı verilen bir çeşit kumaş kullanılmaya başlandı. Sonraki dönemlerde o bölgelerde yaygın olarak yetişen çam ve sedir ağacından çıta kaplama usulü yapılmaya başlandı.

regatta7.Regatta Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları İtalyanca kökenli bir sözcük olup Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları bir ya da bir dizi tekne yarışına verilen addır. Yarışlar motorlu ya da motorsuz tekneler arasında olabilir. Anlam olarak genellikle yarışın yanısıra Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları yarış öncesinde ve sonrasında yapılan şenlikleri de kapsar.

su kayağı8.Su kayağı Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları suyun üzerinde yapılan bir su sporudur. Bu aktivite ilk defa Ralph Samuelson tarafından 1922 yılında Lake City Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları Minnesota`da gerçekleştirilmiştir. Su kayağı dalgasız deniz Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları nehir Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları göl gibi çevre koşullarının uygun olduğu birçok ülkede popüler bir spor dalı haline gelmiştir. Sörf Sörf ekstrem bir su sporudur. Sörfçü sahile yaklaşan bir dalga tarafından bir sörf tahtası üzerinde taşınır. Paddleboarding ve sea kayaking gibi sörfle alakalı sporlar için dalgaya ihtiyaç yoktur.
tekvandoTekvando

Rakibe karşı silahsız olarak Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları çıplak el ve ayaklarla yapılan savunma tekniklerini içeren spor dalıdır. Tekvandonun kelime anlamı: Tae; ayak Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları Kwon; el Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları Do;yol-sanat olup Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları el ve ayakla savunma sanatı anlamına gelir. Fakat tekvando Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları sadece bir teknik ve yetenek olmayıp Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları aynı zamanda felsefi ve insancıl değerler toplamıdır.

tenisTenis

Küçük bir topun raketle vurularak oyun alanının orasına gerilmiş olan file üzerinden karşı sahaya atılmasıyla oynanan spor dalıdır.Tenisin kökeni kimilerine göre antik Roma döneminde Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları çıplak ya da eldivenli el ile oynanan "tringon" adı verilen oyuna dayanır. Diğer bir görüş ise benzer bir oyunun ilk kez Meksika'da Toltec yerlileri tarafından oynandığı ileri sürülmektedir. Mısır ve İspanya'da bulunan fresklerde ve Rönesans dönemi İtalya'sından kalma resimlerde Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları "giocco del pallone" ve "juego de pelota" isimleri altında Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları benzer esaslara dayanan oyunların duvarla çevrili alanlarda oynandığı görülmektedir.
Triatlon

"Triathlon" kelimesi eski Yunanca kökenlidir. 3 branş bir arada yapılan bir spor demektir. Bu branşlar sırasıyla yüzme Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları bisiklet ve koşunun peşi sıra yapılmasıdır. Ferdi bir spordur ve sporcu her bir branşa ait mesafeyi bitirir bitirmez kurallara uygun kıyafetlerini giymek için Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları belirli kuralara uymak şartı ile Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları değişim alanına girer ve diğer branşa başlar. Yani sporcu sadece bir branşta başarılı olması yetmez diğer branşlara da ait antrenman ve kas gruplarını çalıştırmak zorundadır. Ayrıca taktik ve teknik seviyesini en üst düzeyde tutarak hem enerjisini hem de dayanıklılığını korumak zorundadır.
voleybolVoleybol

Voleybol Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları ortadan bir file ile ayrılmış olan dikdörtgen sahada Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları topun pas Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları plase Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları smaç Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları manşet gibi vuruşlarla karşıya geçirilmesine dayanan olimpik oyun..elif isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alt 31-03-2014, 10:12   #2 (permalink)
Misafir
Avatar Yok
 
Standart

GÜZELDE KOPYALAYIP YAPIŞTIRINCA SORUN OLUYO NEDEN :v


 

Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları

Yaz Olimpiyat Oyunları Nelerdir?-Yaz Olimpiyat Oyunları konusu, LakLak Bölümü / Soru Cevap forumunda tartışılıyor.


Konu etiketleri: olimpiyat oyunları nelerdir, olimpiyat oyunlari nelerdir, yaz olimpiyatları nelerdir, yaz olimpiyat oyunları nelerdir, afrika oyunları nelerdir, yaz olimpiyatları oyunları nelerdir, olimpiyat yaz oyunları nelerdir, yazın yapılan olimpiyatlar nelerdir, yaz olimpıyat oyunlari nelerdir, bakımlıyızcom olimpiyat dalları, olimpiyattaki oyunlar nelerdir, olimpiyat oyunları nedir, olimpiyatlar oyunları nelerdir, olimpiyatlarda hangi spor dallari vardir bakimliyizcom, olimpiyat oyunları nelerdir kısa,

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
Olimpiyat Bayrağının Renkleri Nelerdir? elif Soru Cevap 1 19-04-2017 05:13
Olimpiyat Oyunları Nelerdir? Я Soru Cevap 20 21-03-2017 08:43
Kış olimpiyat oyunları nelerdir? elif Soru Cevap 0 17-02-2013 03:34
Ege Bölgesinin Oyunları Nelerdir? gizem Ege Bölgesi 1 06-12-2012 08:35

Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 05:41 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats