bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > Bakimliyiz.com Özel > LakLak Bölümü > Soru Cevap

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 10-03-2013, 02:54   #1 (permalink)
 
elif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Abd halkı ve oyunun kuralları

ABD HALKI VE OYUNUN KURALLARI


Hello ey kuru kalabalık!
Sakin olun 'ey kuru kalabalık' sözünü iyice anlayınca kızarsınız.
Eminim sizde de vardır 'En son sözünü en başta söyleyen adam' tabiri.
***
Bundan 10 yıl kadar önce idi Abd halkı ve oyunun kuralları TC.ne son sözümü söyledim 'İmralı adasını bana tahsisi edip Abd halkı ve oyunun kuralları devlet kuralım.' dedim! Fakat 'İŞ'(*)in TC. dışı boyutları olduğunu herkes gibi bende biliyordum. Bekledim sırası gelince dünya otoritelerine 'Kıbrıs'ı boşaltıp bana devlet kuralım' dedim!
-Ne zaman?
10 yıl önce!
(Bu konu ile ilgili ingiliz kültür elçisini 'İt azarlar gibi' azarladım Abd halkı ve oyunun kuralları o tarihte de beni şikayet edeceği bir makam yoktu! Tabi sonradan sıkıştırılıp 'Kafiye' (Bahane) bulunuyor.)

Bunu stv Abd halkı ve oyunun kurallarıatv Abd halkı ve oyunun kurallarıtgrt Abd halkı ve oyunun kurallarışovtv Abd halkı ve oyunun kurallarıstar vs. ile; kendini her şey sanan bazı ülke büyük elçiliklerine fakslar Abd halkı ve oyunun kuralları peşine telefonlar açardım. Yani sonradan 'Duymadık' kıvırması olmasın diye. Yani TC. telefonlarımı dinliyor Abd halkı ve oyunun kuralları TC: dinlediği için gücü yeten dış istihbaratlarda dinliyordu! Bir defasında Çin elçiliğine bir 'Sığınma dilekçesi' vermiştim ki... 'TC.nin karizma ayaklar altında' tabiri izah eder.

İşte 10 yıldan beri dalga dalga Türkiye'nin her kesimin ileri gelenleri Abd halkı ve oyunun kuralları acemden Abd halkı ve oyunun kuralları arapdan Abd halkı ve oyunun kuralları hintden yemenden istihbaratçılar 'Ne oluyor?' sorusu dahilinde konuyu kurcalamaya başladılar.

'Konu' dediğim Abd halkı ve oyunun kuralları yukarıda 'İŞ'(*) dediğim: ''Bir TC. vatandaşının insanlık hakları!''
Şahsım bazında örneklersek: Üç çocuk babası bir ciğer hastasıyım Abd halkı ve oyunun kuralları ilaç alamayayım Abd halkı ve oyunun kuralları aç kalayım diye dışa bağımlı olan devletim Abd halkı ve oyunun kuralları bütün kurumları ile saldırıyor bana! AÇ ve HASTA bir adama! Polisi Abd halkı ve oyunun kuralları yargısı Abd halkı ve oyunun kuralları diyaneti Abd halkı ve oyunun kuralları basını Abd halkı ve oyunun kuralları jandarması ile! (Yani bende es kaza bir yerde devlet memuru olsa idim 'Şu hastayı kov' deyince; ya kapı dışarı edilmeyi göze alacak Abd halkı ve oyunun kuralları yada o hastayı kovacaktım!) Sizin anlayacağınız milli bir dayanışma sergiledik! Bu dayanışmamızı Abd halkı ve oyunun kuralları diğer abd mağduru ülkeler MERCEKLE inceleyerek geldiler!

Yani ben devlete 'Haklarım?' diyorum Abd halkı ve oyunun kuralları devlet bana ''Ulan biz bağımsız mıyız da haklarım diyorsun? Hak talep edebilmen için bağımlı olduğumuz ülkeden izin alman Abd halkı ve oyunun kuralları onların kriterlerine uyman gerekiyor'' diyor.
Bende diyorum ki:
-'Ben o işgal ettiği söylenen ülke ile savaş edeceğim Abd halkı ve oyunun kuralları yanımda mısın?'
-'Hayır.' diyor devlet. 'Ne ambulans ne jandarma BÖÖÖle kalırsın ortada' diyor Abd halkı ve oyunun kuralları Abd halkı ve oyunun kuralları ben bunu kavşağa kamyon tekerleği ebadında yazıyorum Abd halkı ve oyunun kuralları basın görmüyor Abd halkı ve oyunun kuralları basını arayıp yerine göre küfür ediyorum Abd halkı ve oyunun kuralları ürdün'ü iran'ı not tutuyor vs. vs...

'DEVLET' söz konusu olunca şahısların önemi yoktur! Yerine göre ben devletim için kendimi feda ettim Abd halkı ve oyunun kuralları yerine göre devletim bana 'Kendini feda et' dedi. Bizi mercekle seyredenlerde TAKIM RUHU gelişti!

Bunları abd halkını tehdit etmek için söylemiyorum! Zaten yöneticilerinizin farkında olduğu 'şeyine kor dolduğu' gerçeğini onlarda Abd halkı ve oyunun kuralları dünya da biliyor! Bir 'kuru kalabalık abd halkı'nın haberi yok. Bunları yazıyorum Abd halkı ve oyunun kuralları yarın sabah elinizde olmayacağını biliyorum. Fakat dünya okuyacak!

Bunları yazıyorum Abd halkı ve oyunun kuralları ihtiyaç olduğunda ansızın her halk kendi lisanı ve üslubunca ansızın suratınıza çarpacak! 'KURU KALABALIK?' diyecek size!

Bunları yazıyorum Abd halkı ve oyunun kuralları kendi ülkem içinde elim güçlenecek Abd halkı ve oyunun kuralları ülkeniz yöneticilerinin yerleştirdiği ehil olmayanlara Abd halkı ve oyunun kuralları ihanet içinde olanlara kimliklerini yüksek sesle haykıracağım! (bkz. parti liderlerine tevetlerim!.???) Ben onlara saydırdıkça Abd halkı ve oyunun kuralları ülkem içinde Abd halkı ve oyunun kuralları daire daire yerküre üzerinde yöneticilerinizin suratına çarpılacak! Sizler 'Kuru kalabalık'tan 'gerçeği gören insanlar' konumuna yükseldiğinizde dünya parsellenmiş olacak! Yoook yok! O silahlarınıza güvenmeyin! Eşkıyalık bir yere kadardı.

Bakın ben şimdi burada kendi ülkemin daha önce hasım ilan ettiğim halkına hitap edeyim Abd halkı ve oyunun kuralları siz en başta sizi yönetenlerin sizleri nasıl 'Kuru kalabalık' yerine koyduklarını hissedin Aslında yönetiminiz şu anda size tam olarak eşşek diyor! Buyurun:
***
Merhaba eski dostum Abd halkı ve oyunun kuralları yeni hasmın 74 milyon! Mhp'liler Abd halkı ve oyunun kuralları Chp'liler Abd halkı ve oyunun kuralları adı ak içi karalar Abd halkı ve oyunun kuralları dinci yobazlar Abd halkı ve oyunun kuralları dinsiz yobazlar hepinize merhaba! İmanı ve şerefi için yaşayan kürtler Abd halkı ve oyunun kuralları namusunu beş paraya yahudiye satıp en başta soydaşlarına kuyruğu dik tutan ******** kürtler hepinize merhaba! Merhaba kenarda köşede kalmışlar Abd halkı ve oyunun kuralları size de merhaba!

Nihayet yetim hakkını ve yasal haklarını isteyen bir mağdur olduğumu duymayan kaldı mı aranızda? İster etnik kökenlere bölün Abd halkı ve oyunun kuralları ister mezhepçiliğe bölün Abd halkı ve oyunun kuralları ister başka 'LAF'lara bölün bu mağduriyeti görenler arasında İnanmadım diyen ******** Abd halkı ve oyunun kuralları anlamadım diyen eşşek beyinli kaldı mı aranızda?

Biliyorum her partide Abd halkı ve oyunun kuralları her cemaatte yüzde beş civarında 'EVET' diyenler var. (Eşit dağılmışlar eşiiit!) Yapmanız gereken oları dışlayıp tek millet yapmak. Bunu sizde biliyorsunuz ama iş 'NASIL'ında düğümleniyor değil mi?

Süleymancı cemaatinde yetişmiş bir zat bana dedi ki 'cemaatimizin en kritik noktalarında öz be öz yahudi ve ermeniler var' dedi! Tek tek isim sayıp bu saatten sonra bataklıkta sinek avlayayım mı? Hazır ''Hillary bi biskırem ver twitter hesabımı kapatayım'' demiş iken?
***
Cumhurbaşkanınız en son 2 martta tiwet atmış? didem ciner 'ne oluyoruz ki?' deyip siyasilerin twitter adreslerini verdi biliyorsunuz? Tam ben recep erdoğan'a 'israil beni 'SENİN DİNLEDİĞİN' telefondan tehdit etti mi?' dediğim gün!

Recep de cevap veremedi. Haklı şimdi fukara 'Evet' dese Abd halkı ve oyunun kuralları türkiye israil karşı karşıya gelecek Abd halkı ve oyunun kuralları tüsiad dünyayı ayağa kaldıracak 'Bu savaşta recep erdoğan haksız' diye!

'Hayır' dese dünyaya madara olacak recep Abd halkı ve oyunun kuralları çünkü dünyada hiç eşek yok! (Bili bile eşşek olanlara sözümüz yok!)

Vicdan sahibi bir İNSAN olarak derhal soruyu kolaylaştırdım Abd halkı ve oyunun kuralları dedim ki: 'Şu mahkumun cep telefonunu ne biliyordu da apduç. o telefondan öbür mahkumu aradı?'

74 milyona soruyorum Abd halkı ve oyunun kuralları aranızda 'Çin eşektir Abd halkı ve oyunun kuralları İran ayı Abd halkı ve oyunun kuralları Rusya anguttur Abd halkı ve oyunun kuralları Almanların hepsi ********dir' diyen var mı? Haaa Abd halkı ve oyunun kuralları öyleyse bilin ki bu insanlar o twetleri an be an okudular! NOT ALDILAR!

Şimdi bir karar vermek lazım!: 'Ben bu ülkenin vatandaşı mıyım Abd halkı ve oyunun kuralları değil miyim?'
Vatandaşı isem siyasilerinize tek tek ulaşıp 'Yetim hakkımı ve bağkur maaşımı verin' demişim! Demiş miyim hoca Abd halkı ve oyunun kuralları dede Abd halkı ve oyunun kuralları kemalist Abd halkı ve oyunun kuralları solcu Abd halkı ve oyunun kuralları ülkücü? Haa Abd halkı ve oyunun kuralları olur ya bir manileri varmış verememişler. Peki ben çıkıp ''Hillary bi biskırem ver twitter hesabımı kapatayım'' demiş miyim? Demiş miyim hoca Abd halkı ve oyunun kuralları dede Abd halkı ve oyunun kuralları kemalist Abd halkı ve oyunun kuralları solcu Abd halkı ve oyunun kuralları ülkücü?

Vatandaş isem bir tane Trabzonlu hanımefendiyi örnek gösterip 'Kadın edebiyatı' üzerinden israile yalakalık yapma niyetinde ki siyasilere 'BUYUR?' demişim? Demiş miyim hoca Abd halkı ve oyunun kuralları dede Abd halkı ve oyunun kuralları kemalist Abd halkı ve oyunun kuralları solcu Abd halkı ve oyunun kuralları ülkücü? O devam etmiş Abd halkı ve oyunun kuralları sormuşum 'O KADINI DÖVDÜKLERİ KÜREĞİN SAPINI NE YAPTIN?'! Sormuş muyum hoca Abd halkı ve oyunun kuralları dede Abd halkı ve oyunun kuralları kemalist Abd halkı ve oyunun kuralları solcu Abd halkı ve oyunun kuralları ülkücü? O daha fazlasını istemiş Abd halkı ve oyunun kuralları bende hepsini sokmuşum! Burada bir ayıp günah yasak var mı Abd halkı ve oyunun kuralları yetimin hakkını Abd halkı ve oyunun kuralları hastanın bağkur hakkını çalarken olmayanından hoca Abd halkı ve oyunun kuralları dede Abd halkı ve oyunun kuralları kemalist Abd halkı ve oyunun kuralları solcu Abd halkı ve oyunun kuralları ülkücü?

Demek ki benim o anda vadem yetse Abd halkı ve oyunun kuralları ölsem birinizin çıkıp hillary'e 'Hillary bi biskırem ver twitter hesabımı kapatayım'' demesi Abd halkı ve oyunun kuralları birinizin de cumhurbaşkanınızın gayri meşru olarak o makamda oturduğunu ilan etmesi gerekiyormuş Abd halkı ve oyunun kuralları öyle mi hoca Abd halkı ve oyunun kuralları dede Abd halkı ve oyunun kuralları kemalist Abd halkı ve oyunun kuralları solcu Abd halkı ve oyunun kuralları ülkücü?

Çok şey istemiyorum ki! Ya artık çıkıp 'Şu senin yetim hakkın Abd halkı ve oyunun kuralları şu da yasal 600 liralık bağkur maaşın' diyeceksiniz Abd halkı ve oyunun kuralları bende susacağım?

Olmadı mı? Olamıyor mu? gayri meşru yolla gelip Abd halkı ve oyunun kuralları gayri resmi o makamda oturan cumhurbaşkanını indirivereceksiniz?

Olmadı mı? Olamıyor mu? herkes kendi siyasisine söyleyecek Abd halkı ve oyunun kuralları karı gibi tiwetter da laf cambazlığı yapmayacak Abd halkı ve oyunun kuralları küreğin sapı girince bari haya edecek?

Benim kaçacak yerim yok Abd halkı ve oyunun kuralları Allaha sığınmışım! kim küreğin sapını sokturmuşsa Abd halkı ve oyunun kuralları kim anasının kimliğini açıklattırmışsa bu ayıbı kendi gurubuna sıvayamaz! Herkes bu ayıbı işleyeni azarlayıp kovsun. Yok size uyuyorsa bende daha ağırları var BUYURUN?
***
Bu zevatların tiwet atmalarının tek sebebi şu anki cumhurbaşkanı makamında kalsın içindi! Onun makamında kalmasını istemeleri ise Trabzonlu kadın gibi kadın erkek demeden düzene karşı çıkanı küreklerle dövmek içindi! BU HALKIN KÜREKLERLE DÖVÜLÜP MOTORLU TESTERELERLE KOVALANMALARI İSE hürriyetin apış arasına dövme projesini hızla hayata geçirip Abd halkı ve oyunun kuralları direnenleri imha etmek içindi. O apış arasına dövme projesi ise kadınlarınız abd askerlerine ikram edip Abd halkı ve oyunun kuralları onları savaşa motive etmek Abd halkı ve oyunun kuralları erkeklerinizi de israil labaratuvarlarında denek yapmak içindi?
***
Son cümle: 74 milyon bir araya geleceksiniz 'Ey efendimiz abd! Şu Maksut AKINCI yı resmi olarak bizden iste Abd halkı ve oyunun kuralları al ne yapıyorsan yap!' diyeceksiniz!

Bu sizin imanınıza Abd halkı ve oyunun kuralları edebinize ters düşüyor ise benimle beraber abd ye savaş ilan edeceksiniz.

Buda mı olmadı? abd ile beraber ve bu sefer ölümüne bana saldıracaksınız! twet yağmuruna tutacaksınız Abd halkı ve oyunun kuralları Ben hepsine bihakın cevap vereceğim! Sizde 'Evet Abd halkı ve oyunun kuralları vicdanımıza danıştık Abd halkı ve oyunun kuralları bu kadar küfür karşılıksız kalmaz' deyip işimi bitirmek üzere evimden YASAL MERMİLİ görevlilerinizle alıp götüreceksiniz.

Artık Allah katında da Abd halkı ve oyunun kuralları ortadoğu nazarında da Abd halkı ve oyunun kuralları insanlık tarihi buyunca da ilelebet pürü paksınız. Bu eğlenceyi kaçırmayın Abd halkı ve oyunun kuralları yarın twitter de buluşalım.
Maksut AKINCI
Not: Yayınlansın diye mümkün olduğunca sansürlü yazdım! hürriyet Abd halkı ve oyunun kuralları stv Abd halkı ve oyunun kuralları habertürk gibi kurumlara da göndermiş olacağım. Hani halktan bunu saklayıp bundan sonraki çıkışımı 'dengesiz çıkış' olarak sunup Abd halkı ve oyunun kuralları önce benim sonra halkın işini bitirmek için edepsizlik edenin edepsizliği suratına patlasın diye.


elif isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


Abd halkı ve oyunun kuralları

Abd halkı ve oyunun kuralları konusu, LakLak Bölümü / Soru Cevap forumunda tartışılıyor.Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
Gölge oyunun bölümlerini ve içeriğini araştırmak Kayıtsız Üye Soru Cevap 1 15-02-2013 07:02
Evren halkı nimlahza Karikatürler 0 28-10-2012 08:11
Çocuk Sağlığına Oyunun Katkısı Bkmlyz Çocuk Psikolojisi 0 04-05-2009 12:46
Şebnem Ferah - Oyunun Sonu Bkmlyz Akorlar - Tablar - Notalar 0 27-11-2008 02:08

Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 01:16 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats