bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > Bakimliyiz.com Özel > LakLak Bölümü > Soru Cevap

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 13-03-2013, 01:56   #1 (permalink)
 
elif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir?

Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir?


Bunun zorluk derecesi gidilen hastaneye Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? getirdiğiniz kanıtlara ve sizin feminen olma durumunuza göre değişebilir. Bu yüzden;

1- Mutlaka "askere sevk kağıdınızı (sülüs)" almadan önce askerlik şubesine Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? psikiyatrik rapor almak istediğinizi açıklayın ve askeri bir hastaneye sevk isteyin.

2- Hastanede ilk konuştuğunuz kişiye eşcinsel olduğunuzu söylemek zorunda değilsiniz Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? bir psikiyatrist ile görüşmek istediğinizi söyleyebilirsiniz.

3- Sizden Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? sizi pasif ilişki sırasında gösteren bir fotoğraf ve/veya anal muayene isteyebilirler. Aslında bu yolla kişinin eşcinsel olup olmadığını anlamaya çalışmak gülünç ama bir o kadar da rahatsız edici bir durum.

Eşcinsel bir erkek Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? anal ilişkiye girmek Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? ya da bundan hoşlanmak zorunda değildir. Anal uyarım Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? bu bölgedeki sinirler nedeniyle herkesin anatomisinde olan bir şeydir. Bu şekilde seks yapıp yapmamak Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? kişinin kendi tercihidir ve cinsel yönelimden bağımsızdır. Ayrıca anal muayeneyle Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? zaten kişinin anal ilişkiye girip girmediği de anlaşılamaz.

Bundan sonraki prosedür iki farklı şekilde devam edebilir;

a) Bir ihtimal psikiyatri servisinde birkaç gün yatmanız istenebilir. Bunun sonucunda kurula çıkarsınız ve duruma göre rapor alırsınız. Bu kurul bir takım rütbeli askerlerden Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? psikiyatristlerden vs. oluşabilir ve size eşcinselliğiniz ile ilgili bazı sorular da sorulabilir. Bu kurullarda bazen tacizler olabiliyor. Bu durumda ölçülü bir biçimde tepkinizi gösterin ve izin vermeyin.

b) Durumunuza göre:
ya doğrudan rapor alırsınız
ya da askerliğiniz tecil edilir Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir?
tecil edildiğinde ise üst üste iki yıl birer kez (durumunuzda bir değişiklik olup olmadığını görmek amacı ile) kontrole gelmeniz istenebilir. Son kontrolde daha önce yatmamışsanız bir askeri psikiyatri kliniğinde (muhtemelen Ankara GATA'da) en az birkaç gün yatma ihtimaliniz yüksek. Kurula çıkar ve durumunuza raporunuzu alırsınız ya da alamazsınız.

1. Raporunuzda "Psikoseksüel Bozukluk (Homoseksüalite) Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? Askerliğe elverişli değildir" ibaresi bulunacak. Bu raporu askerlik şubesine veriyorsunuz ve karşılığında sadece askerliğe elverişli değildir yazan ikinci bir rapor alıyorsunuz Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? bu raporda eşcinselliğinizden bahsedilmiyor.

2. Eşcinsel olarak "askerliğe elverişsiz" raporu aldıktan sonra bir kamu kurumunda iş müracaatında bulunursanız Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? bu kurum sizden askerlik durumunuzu gösteren bir rapor isteyebilir. Rapor üzerinde eşcinsellik ile ilgili bir ibare olmamasına rağmen hangi maddeye istinaden rapor almış olduğunuz belirtilmektedir Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? sizi işe alacak olan yetkili kişinin bu maddenin içeriğini öğrenme ihtimali olmamaktadır. Ancak Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? savunma bakanlığında çalışacaksa çürük raporu alan kişi Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? o zaman öğrenilebilir; savunma bakanlığı tarafından.

Askerliğe Başladıktan Sonra Rapor Almak İsterseniz:

Yine durumunuzu kanıtlamadığınız sürece hastaneye sevk alma şansınız düşük. Hastaneye sevk alsanız dahi Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? eğer fiili livata muayenesi sonucunda pasif ilişki kurmamış olduğunuzu görürlerse çürük almak isteseniz bile çok zor Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? sadece hava değişimi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra kanıt olarak Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? sizi pasif ilişki sırasında gösteren bir fotoğraf istenebilir. Ya da pasif ilişki sırasında yakalanmanız gerekir ki bunu tavsiye etmeyiz Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? dayak yeme ihtimaliniz var. Böyle bir pozisyonda yakalanma durumunda aktif olan taraf mahkemeye çıkıp ceza alıyor ve askere geri dönüyor.

Pasif olan tarafın ise en yakin askeri hastaneye sevk edilerek en az bir kaç gün psikiyatri kliniğinde yatması gerekebilir. Bu aşamada bazı psikiyatrik testlerden geçmeniz gerekecek ve büyük bir ihtimalle raporunuzu alacaksınız.

Eğer askere giderken oradan rapor alma ihtimalini düşünerek yanınıza kanıt bir fotoğraf getirmek istiyorsanız Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? ilk girişte ve sonralarında üzerinizin Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? çantalarınızın ve dolaplarınızın aranacağını da hesaba katmanızı tavsiye ediyoruz.

Askerlik görevi sırasında Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? askeri ortamda cinsel ilişkide bulunursanız Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? "emre itaatsizlikte ısrar" suçunu Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? eğer kendinizden alt rütbede biri ile ilişki kurmuşsanız (örneğin çavuşun astı olan erle Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? yedek subayın astsubayla veya erlerle ilişkisi) "memuriyet nüfuzunu kötüye kullanma" suçunu işlemiş sayılıyorsunuz.

Eşcinselseniz Ve Askerlik Yapmak İstiyorsanız:

Askere alınma sürecinde eşcinsel olduğunuzu söyleseniz veya ima etseniz dahi genellikle problem yaşamıyorsunuz. Çünkü eşcinsel olduğunuzu kanıtlamadığınız veya kanıtlayamadığınız sürece eşcinsel olarak kabul edilmiyorsunuz.

Askerlik süresince eşcinsel olduğunuz öğrenilse dahi pasif ilişki sırasında yakalanmadığınız sürece askerlikten men cezası almazsınız. Fakat aşağılanma Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? taciz Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? dayak ve dışlanma ile yüz yüze gelme ihtimaliniz yüksek olduğundan çok zor anlar yaşama ihtimaliniz de var. Tüm bunları değerlendirip Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? eşcinsel olduğunuzu gizleme ya da gizlememe kararını verecek olan kişi yine sizsiniz.

Askerlikten "elverişsiz" raporu alınma işlemleri sırasında "anal muayene Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? fotoğraf Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? videokaset" istenmesi gibi kişiliği rencide edici süreçlere maruz kalırsanız:

Uygulamadaki kişiler ve anlayışlar Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? toplumdaki önyargılardan muaf olmadığı için Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? genelde eşcinsel erkek tanımı Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? pasif olarak anal ilişkiye girmiş Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? toplumda kadına atfedilen özellikleri taşıyan kişiyle sınırlı. Dolayısıyla Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? askere gitmemek için Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? eşcinsel olmadığınız halde eşcinsel olduğunuzu iddia ettiğiniz düşünülebiliyor. Bu durumda Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? sizi caydırmak için Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? yapmayacağınızı düşündükleri Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? birey onuruna aykırı anal muayene Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? anal ilişki fotoğrafı Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? filmi istenmesi gibi uygulamalarda bulunabiliyorlar.

Bilindiği gibi Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? askeriyenin kendi içinde uyguladığı bir sistematiği ve tüzüğü vardır. Bu tüzükte Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? çürük raporu almak isteyen bir kimseden; fotoğraf Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? anal muayene gibi durumların istenmesi yer almamaktadır. Fakat kimi doktorlar Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? kendi değer sistemlerine göre Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? kişiden bu tarz taleplerde bulunabilmektedirler. Raporu alma sırasında kişi Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? alaycı Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? ezici bir ifade Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? anal muayene talebi Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? kişinin pasif olarak görüntülendiği anal ya da oral ilişki sırasında çekilmiş pornografik görüntü talebiyle karşılaşırsa eğer Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? raporu alma teşebbüsünde bulunduğu hastanenin başhekimliğine Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? bu yasa dışı uygulamalarla ilgili olarak şikayette bulunmalıdır. Eğer Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? burada da kötü muamele görürse Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? aynı hastanenin bünyesinde bulunan sağlık üst kuruluna şikayet etmelidir. Çünkü bu uygulamalar Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? tamamen yasalara aykırıdır.

Belirtilen nedenle bu tür bir davranışa maruz kalan kişi Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? ilgili mercilerden bir yanıt alamazsa eğer Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? Askeri Yüksek İdare Mahkemesi'nde dava açarak Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? yargılama sürecinde Anayasa'ya aykırılık iddiasında bulunabilir.

Bu oldukça meşakkatli bir yoldur ve sonucunda kendi rızanız dışında çevrenize açılmak zorunda kalabileceğiniz göz ardı edilmemelidir. Yine de bu mücadeleye girişmeye karar verirseniz Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? Lambdaistanbul olarak elimizden gelen hukuki ve manevi desteği vereceğiz.


elif isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir?

Askerin Çürük Raporu Alması İçin Yüzde Kaç Çürük Olması Gerekir? konusu, LakLak Bölümü / Soru Cevap forumunda tartışılıyor.


Konu etiketleri: gata psikiyatri çürük raporu, askerde çürük almak, psikiyatriden çürük raporu alanlar, psikiyatriden çürük nasıl alınır, ankara gata psikiyatri çürük raporu, psikiyatri çürük raporu, psikiyatriden çürük almak, askerde çürük alma, askerlik çürük raporu psikiyatri, askerde psikiyatriden çürük, askerde psikiyatri çürük, psikiyatriden çürük raporu alma, askere gitmemek için rapor almak, çürük raporu psikiyatri, askerde psikiyatriden çürük almak,

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
Bir Yerin Yaşanabilir Olması İçin Hangi Özellikler Gerekir?‎ elif Soru Cevap 0 11-02-2013 04:54
Psikiyatriden Çürük Raporu Örneği elif Soru Cevap 0 08-02-2013 06:16
İkiz Gebelik Olması İçin Ne yapmak Gerekir? daywest Gebelik 0 30-12-2012 10:08
Çocuğunuzun Sağlıklı Olması İçin Ne Yapmak Gerekir? elif Çocuk Sağlığı ve Eğitimi 0 09-06-2011 03:10

Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 10:03 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats