bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > Bakimliyiz.com Özel > LakLak Bölümü > Soru Cevap

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 20-03-2013, 05:53   #1 (permalink)
 
elif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir

Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir

Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri NelerdirKehanetleri


Üçüncü Dünya Savaşı 2076'da Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir dördüncüsü ise 2106'da çıkacak. Dördüncü Dünya Savaşı sonrasında bin yıllık barış çağı yaşanacak. Hayat 3797 yılında sona erecek. Nostradamus'a göre sadece insanlık bitecek Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir dünya hiç yok olmayacak.
Güney Asya'dan sonra Türkiye'de deprem olacak. Centuries kitabını yorumlayan İngiliz uzmanlara göre Endonezya depremleri sonrası Yunanistan ve Türkiye'de karışıklık (yer sarsıntıları) olacak. Fransız uzman Fontbrune ise karşı: O ciltteki kehanet Gölcük depremiydi. Yeni deprem yok.
Fransız uzmanlara göre Nostradamus 2015'e kadar dünya için 'karanlık bir dönem' görüyor. Kahine göre dünyada iklim değişiklikleri olacak. Büyük bir kuraklık yaşanacak. İnsanoğlunu bu uzun kuraklık döneminden sonra bir felaket daha bekliyor: Boyutu bilinmeyen dev sel suları!!

'Gökten taşlar inecek başına'

Nostradamus dünyaya çarpacak dev göktaşları ve kuyruklu yıldızlar hakkında sayısız kehanette bulundu Yorumculara göre kâhin muhtemelen 2126 yılında görülecek olan Swift-Tuttle kuyruklu yıldızından bahsediyor.

Günümüzden yüzyıllar önce yaşamış olmasına rağmen Nostradamus Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir kendisine bütünüyle yabancı bu dünyayı nasıl kavrasın Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir nasıl tanımlasın ve onlara uygun adları nereden bulsun? Bu soruların sahibi şifre çözücü Peter McHoll Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir bütün bu engelleri kavramaya yönelik karmaşık bir ruh haline rağmen ünlü kahinin bu işi inanılamayacak bir başarıyla kazandığını söylüyor. Aynı zamanda McHoll'e göre bu başarı oldukça şaşırtıcı. Ve kehanetler Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir daha yakından ve derinlemesine incelendikçe Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir hayret verici Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir hatta ürkütücü olmakta... McHoll'un dediği gibi Nostradamus Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir açıklayamayacağı birçok şey gördü. Uzmanlara göre bunların başında gelen kuyruklu yıldızlar Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir kahin tarafından çok değişik şekillerde ifade edildi. Bir diğer şifreci Peter Lemesurier de Nostradamus'un Yüzyıllar'ının beşinci cildinde yer alan 32'nci dörtlüğü örnek gösteriyor:
İŞARET GÖKTEN GELECEK

Güneşin Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir ayın ve yıldızların altında her şey yolunda iken Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Büyük bolluğun ardından yaklaşıyor felaket. Ne kadar talihli olduğunu söylerken Yuhanna'nın yedinci taşı gibi gökten inecek başına. Lemesurier'in yorumu şöyle: Nostradamus'a göre barış ve bolluk döneminin sona ereceğini bildiren ilk işaret gökten yanarak inen bir taşla gelecektir. şifre çözücüye göre burada 2126 yılında görülecek olan Swift-Tuttle kuyruklu yıldızıyla karşı karşıya olabiliriz. Eğer o değilse bile başka bir gök cismi dünyaya çarpacak ve özellikle daha müreffeh ve zengin olan ülkelerine felaket getirecek. Lemesurier Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Nostradamus'un gökle ilgili kehanetlerini başka örneklerle de yorumluyor. İkinci cilt 46'ncı dörtlükte kahin gökyüzüyle ile ilgili kehanetinde ilginç tanımlarda bulunuyor. Büyük Oynatıcı tekerleği yeniden hareket ettiriyor; Bir dönüş tamamlandı Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir daha büyüğü başlıyor. Kıtlık Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir savaş Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir veba ve kanlı Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir sütlü yağmur. Göklerden ardında alevler bırakarak geçecek ateş. Lemesurier'e göre son iki dizeyi okurken özellikle dikkat edilmesi gerekir. "Kanlı Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir sütlü yağmur" garip bir şeyse de Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Nostradamus bu imajı dörtlüklerinde sık sık kullanır. şifre çözücü bu kelimelerle Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Nostradamus'un bu dörtlükte "Sonsuz yağmur" için şifre vermiş olabileceğini de iddia ediyor. Bu da diğer kehanetlerde sözü geçen "uzun yağmurlar"a bir gönderme olabilir. Ancak burada gökteki ateş Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Kıyamet'in çok eskiden bildirilmiş büyük yıldızını temsil ediyor gibi... Halley Kuyruklu Yıldızı (eğer ondan bahsediliyorsa) 2822 yılında döneceğinden Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir bu dörtlüğe bir tarih verilmesinde yardımcı olabilir. Lemesurier Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir dünyaya çarpan dev göktaşları ve kuyruklu yıldızlar hakkında birçok kehaneti olan Nostradamus'un yeniden canlanacak ölülerle de ilgili dörtlüğünden bahsediyor. Kahin onuncu cildin 74'üncü dörtlüğünde şöyle diyor:
ÖLÜLERİN DİRİLMESİ

Büyük yedi rakamı sonunda dönünce Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Töresel Oyunların zamanında Dünya göğe doğru dönüşünü durdurmadan Çoktan ölmüş olanlar topraktan çıkacak Ünlü şifre çözücü Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Nostradamus'un burada kutsal kitap benzetmesine başvurarak ölülerin dirilmesinden söz ettiğini düşünüyor. Lemesurier'e göre dörtlükte ilginç olan Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir buna kendi iki kehanet unsurunu da eklemiş olması. Olayı kronolojik olarak özgün Fransızcası'nda "Kurban Oyunlar" diye herhalde Olimpiyatlar'ın gelecekteki bir biçimine başlamış. Dünya düzeninin bu sona erişi yedinci bin yıl sonunda (Kahinin Tevrat kronolojisine göre 2827/28 yılında) yer alacak. Nostradamus "gördüğü" şeyleri tanımlamakta da çok başarılıydı.

Mehdi 'Altın çağ'la geliyor

Fransız kâhin "Mehdi 2016 ile 2020 arasında Asya'da çıkacak" diyor.
Ve hemen ardından da 'Altın Çağ' denen 1000 yıllık barış dönemi başlayacak.
Prof. Gündüz 'Mehdi Müslümanlar arasından çıkacak kurtarıcı figür' diyor.

Mehdi gelecek Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir altın çağ başlayacak

Nostradamus Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Ortadoğu kökenli bir Mehdi'nin Asya'da belireceğini ve onun gelişiyle Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Dünya'nın 2016-2020 yılları arasında Altın Çağ'a gireceğini söylüyor.

Ünlü Alman edebiyatçı Goethe'nin Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir "Sürekli yaşamın sırrının izlerini süren Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir zamanın ardındakileri görebilen Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir o zamana kadar akıl edilememiş bağlantıları çözümleyen kişi..." satırlarıyla tasvir ettiği Nostradamus için uzmanlar Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir sadece savaş Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir kan Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir gözyaşı ve felaketleri gördüğü gerekçesiyle 'karamsar kahin' yakıştırması yapıyor
İYİLİĞİN SAVAĞI

Ancak bugünkü bölümde ünlü kahinin 'barış'ın hüküm süreceği günleri ve öncesinde Mehdi'nin dünyaya gelişini' anlattığı kehanetlerini yayınlıyoruz. Kahin Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Mehdi'den kitabın onuncu cildinin 75'inci dörtlüğünde bahsediyor: Uzun süredir beklenen kişi hiç dönmeyecek Avrupa'ya; Asya'da ortaya çıkacak Hermes'in birliğinden gelen biri Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Doğu'nun bütün krallarının üstünde ünlenecek. şifre çözücüsü R. W. Velch bunu şöyle yorumluyor: "Kahin 'beklenen kişi' ile Mehdi'yi kastediyor. Ve Mehdi Asya'da ortaya çıkıyor." Ancak üçüncü satır Velch ve diğer şifre çözücüler arasında tartışma başlatıyor: 'Hermes'in birliğinden gelen biri.' Hermes Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Mısır mitolojisinde 'Tanrılar'ın mesajcısı'dır. Yani Nostradamus Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Asya'da ortaya çıkacak bu liderin aslında Ortadoğu'dan Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Mısır'dan geleceğini görmüş olabilir. Bu nedenle Velch ve diğer şifreciler de bu satırı "Ortadoğu kökenli Mehdi Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Asya'da belirecek" diye özetliyor. Peki Mehdi ne zaman gelecek? şifre çözücüler Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir bu tarihi "Altın Çağ" olarak yorumluyor. Peter Lorie Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir savaşların ardından insanoğlunun güzellik ve barışla tanışacağı bu çağın başlangıç tarihini dahi veriyor: 2016-2020 "Kötülüğün iyilikle savaşı" ile ilgili Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Nostradamus'un kral II. Henry'ye yazdığı mektubu inceleyen Lorie Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir mektubun son satırlarına dikkat çekiyor: Bugün Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir bugün ve biraz zaman sonrası yok olacak. Bu uzun süren dönemden sonra Satürn'ün saltanatı Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Altın Çağ yeniden başlayacak. Kullarının acısını hisseden yaratıcı Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Tanrı Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Şeytan'a dipsiz kuyunun derinliklerine gidip orada bağlı kalmasını emredecek. Daha sonra Tanrı ile insanoğlu arasında evrensel bir barış başlayacak. Ve şeytan bin yıl boyunca orada bağlı kalacak. Ve daha sonra bağlarından kurtululacak.
ŞEYTAN'IN GELİŞİ

Lorie'nin iddiasına göre Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Kahin 'evrensel barış' kelimesi ile Mehdi'nin geleceği Altın Çağ'a dikkat çekiyor. Dizimizin ilk gününde belirttiğimiz gibi Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Nostradamus'un 1000 yıl süreceğini öne sürdüğü Altın Çağ'dan sonra şeytan dünyaya geri dönecek şeytan'ın Altın Çağ sonrası döneceğini yorumlayanlardan biri de Velch. Mehdi kehanetinin gerçekleşme oranının yüzde 90 olduğunu belirten Velch Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir bunun nedenini de şöyle açıklıyor: "Kahinin yaşanacak zor günlerin sonunda Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir insanların gökyüzüne açılacakları yepyeni bir çağdan bahsederek Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir kehanetlerini noktaladığına dikkat etmek gerekir. Tüm Ezoterik Gelenekler'de bahsedilen 'Altın Çağ' inancı Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Nostradamus'un ifadelerinde de yer almıştır."

Alametler 2007'de başlayacak

Nostradamus'a göre 2006'da yağmur ormanları yok olacak. Bir yıl sonra da kuraklık baş gösterecek.
Ardından Dünya'yı depremlerle dolu bir 18 yıl bekliyor. 2025'te ise Dünya'nın ekseni değişecek.
Salgın hastalıklar ise cabası. En ölümcül salgın da 'Büyük Neptün' yani Amerika'da baş gösterecek
İşin ilginç tarafı Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir kâhinin 1555'te yazdıkları Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir BM'nin küresel ısınma raporuyla ciddi benzerlikler taşıyor.

2025'e kadar Dünya ekseni değişecek

Dünya’yı büyük çevre felaketlerinin beklediğini öne süren Nostradamus Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir depremler sonucu 2025 yılına kadar Dünya ekseninin değişeceğini söylüyor.

New York'lu şifre çözücü Peter Lorie Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir 'gelecek mühendisi' olarak tanımladığı Nostradamus'un dörtlüklerinden hareketle Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir bir çok uzmanın kahinin dörtlüklerinde 2012 yılına dikkat çektiğini Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir ama insanoğlunun ilk önce 2007 yılına önem vermesi gerektiğinin altını çiziyor. "Nostradamus'un kehanetlerine göre 21'inci yüzyılın başı yeni olaylara gebe" diyen Lorie kahinin 'Yüzyıllar' eserinden örnekler veriyor.
2007'YE DİKKAT

Dünya'nın merkezinden çıkan volkanlar Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir New York civarında sarsıntılara sebep olacak. İki büyük kabahat uzun bir savaşa tutulacak Ve sonra Syracuse yeni bir nehri kızıla boyayacak Mars Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Merkür ve Ay bir araya geldiğinde Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Hindistan'ın güneyine ve Asya'ya doğru Büyük kuraklıklar olacak Dünya depremlerle titreyecek Kahinin bu kehanetlerinden yola çıkan Lorie Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir dörtlüklerde içinde bu yüzyılın problemlerinin anlatıldığını söyleyerek insanları uyarıyor: "Bu hızla gidersek Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir 2006 yılından itibaren hiç tropikal orman kalmayacak. Böylece ağaçlar havayı temizlemek görevini yerine getiremeyecek. Problemler 2007 yılından itibaren kendini hissettirmeye başlayacak." Ünlü şifre çözücü Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir iklim bilimcilerin yeni bin yılın ilk yıllarında dünyanın şimdiye kadar görülen en büyük kuraklığa sahne olacağını söylediğini belirtiyor ve ekliyor: "Fırtınalar her zamankinden daha sık olmakta. Yakın zamana kadar büyük fırtınalar birkaç yılda bir olmaktaydı. Ancak şimdi neredeyse altı ayda bir görülmekteler." Lorie'ye göre Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir kahin dörtlüklerinde 2025 yılına kadar sadece depremlerden değil Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir belki dünyanın ekseninin bile değişimine sebep olabilecek 'sismik aktivitelerden' bahsetmekte. Baharda kehanetler olacak ve bunu takip eden olağanüstü gelişmeler Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Ülkelerin altının üstüne gelmesi ve büyük depremler... Ekim ayında da dünyanın büyük bir hareketi olacak Ve gezegenin yerçekimini kaybettiğini düşünecek insanlar olacak Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Cehennemin derinliklerine gömülecekler. New Yorklu yazar Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir 21'inci yüzyılda amansız hastalıkların insanoğlunun başını çok ağrıtacağını da Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Nostradamus'un dörtlüklerinden örnekler vererek açıklıyor Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir
SALGIN HASTALIK

İki şehrin girişinde ve içinde Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Daha önce hiç görülmemiş iki hastalık olacak Demir hariç Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir hastalığın yol açtığı açlıktan en sonunda Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Büyük ebedi Tanrı'ya yardım için yalvaracaklar. Yüzyıllar kitabında yaklaşmakta olan büyük bir salgın hastalığa dair birçok dize vardır. Lorie'ye göre Nostradamus Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir etkisi çok daha büyük olacak ve ABD'yi sarsacak bir salgından söz ediyor. Bunlar HIV virüsü Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir depresyon Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir uyuşturucu bağımlılığı Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir yoksulluk Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir deli dana Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir cehalet ve önyargı...

'Toprak kuruyacak seller gelecek'

Fransız uzmanlara göre Nostradamus da 2015' kadar Dünya için 'karanlık bir dönem' görüyor.
Kahine göre dünyada iklim değişiklikleri olacak. Büyük bir kuraklık ya?anacak.
İnsano?lunu bu uzun kuraklık döneminden sonra bir felaket daha bekliyor: Boyutu bilinmeyen dev sel suları...

'Dünya karanlığa gömülecek'

Nostradamus Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir çevre felaketlerine ili?kin kehanetlerinde Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir güne? ve ayın bir bulutla örtülece?ini ve dünyanın karanlık içinde kalaca?ını öne sürüyor.

Tüm zamanların en tanınmı? kahini Nostradamus'un deprem Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir sel ve di?er do?al felaketlerle ilgili kehanetleri oldu?u da bilinmekte. Kehanetlerin ?ifrelerini okuyan uzmanlardan Fransız Peter Lemesurier Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir küresel ısınmaya ve kahinin birinci cilt 17'inci dörtlü?üne dikkat çekiyor: Kırk yıl hiç gökku?a?ı görülmeyecek Sonra kırk yıl boyunca her gün görülecek Kurak topraklar daha da kurakla?acak Ardından dev su baskınları gelecek.
Kuraklık Alarmı

Lemesurier Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir kahinin bu dörtlü?üyle 21'nci yüzyıldaki sorunlara i?aret etti?ini dü?ünüyor. Lemesurier'e göre kuraklı?ın insano?lunun belini kıraca?ı dönemler yakın. Ardından da büyük bir sel gelecek. Bir di?er ?ifre çözücü Peter Lorie de onunla hemfikir: "2015 yılına kadar hızlı iklim de?i?iklikleri gözlenecek Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir birkaç ay gibi sonra kuraklıktan sellere Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir sonra tekrar kuraklı?a geçilecek." Fransız Jean-Charles de Fontbrune ise Lemesurier'in bir zaman hatası yaptı?ına inanıyor. Ona göre Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir bu 40 yıllık karanlık dönemle Nostradamus I. Dünya Sava?ı sonrasını anlatıyor. Lemesurier'in dikkat çekti?i bir di?er dörtlük ise kahinin Yüzyıllar eserinin üçüncü ciltindeki 4'üncü dörtlük: Güne? ve ay kendi görevlerini bırakınca Uzakta ama yava? yava? artarak So?uk Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir kuraklık ve tehlike yakla?tıkça sınırlara Birinci kehanet gerçekle?ecek. ?ifre çözücünün yorumu ?öyle: "Güne? ve Ay'ın bir bulut ya da dumanla örtülmesi sonucunda dünya so?uyacak. Isınma eksikli?inden ve dünyanın hava sisteminin zayıflamasından dolayı kuraklık olacak." Aynı cildin 34'üncü dörtlü?ü de küresel ısınmaya dikkat çekiyor: Güne? artık ı?ık vermeyinc Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Gün ortası bir canavar belirecek. Bu de?i?ik yollarda yorumlanacak Altını umursamıyor Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir hiçbir ?ey pahalı de?il onun için Lemesurier'e göre I. cildin 67'nci dörtlü?ü de sonun ba?langıcının sinyali: Büyük açlı?ın ço?aldı?ını görüyorum Bir orda görünecek bir burda Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir sonra yayılacak dünyaya O kadar büyük ve o kadar geni? ki Koparacak a?açları köklerinden ve süt emen bebekleri annelerinden. Fontbrune bu dörtlükteki yorumuyla bu kez Lemesurier'le aynı fikirde oldu?unu söylüyor: "Bebekleri annelerinin gö?sünden koparmak ifadesi Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Somalili ve Etiyopyalı annelerin Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir bir deri bir kemik kalmı? vücutlarında kupkuru sallanan gö?üslerini anlatıyor. Ve bu gö?üslerde olmayan sütü çekmeye çalı?an bebekleri..."
Kendi ölümünü gördü

Nostradamus "İyi geceler" diyen papaza "Sabah ölece?im" dedi. Mezarının da hangi tarihte açılaca?ını bilmesi herkesi ?a?ırttı.

Gut romatizması ve su toplaması nedeniyle durumu a?ırla?an Nostradamus Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir 1 Haziran 1566 gecesi kendisine "İyi geceler" diyen bir papaza ?u cevabı verir: "Bu son gecem. Sabaha ölmü? olaca?ım..." Nostradamus Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir 2 Temmuz 1566 sabahı Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir 62 ya?ındayken odasında ölü bulundu. Böylece Nostradamus'un son kehaneti kendi ölümü oldu. Nostradamus'un ölümü Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir 141'inci kehanetindeki gibi oldu: "Kralın arma?anını aldıktan sonra Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir bir saray dönü?ü Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir verecek son solu?unu. En sevgili dostları Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir yakınları yata?ının ve sedirin ba?ında Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir ölmü? bulacaklar onu..."

KİNİN LANETİ

Cordeliers Kilisesi duvarına dikey olarak gömülen Nostradamus'un hikayesi bununla bitmedi. John Hogue'un "The New Revelations" isimli eserine göre Nostradamus'un mezarı 1700'de yerinin de?i?tirilmesi amacıyla açılıp kilisede ba?ka bir yere ta?ındı. 1566 yılında ölen Nostradamus'un üzerinde Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir mezarın açıldı?ı tarih olan "1700" yazılı bir madalyon bulundu. Kendi mezarının açılaca?ını öngören kahin bu olaydan 91 yıl sonra ya?anacaklar hakkında da bir dörtlük yazdı. "Kim ki buldu?unda mezarı açacak ve kim ki açtı?ı bu mezarı hemen kapamayacak Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir lanet onu bulacak ve kimse nedenini bilmeyecek." Tıpkı bu dörtlükteki gibi Fransız İhtilali sonrası 1791 yılında sarho? Fransız askerleri Nostradamus'un mezarını açtılar. Hikayeye göre bu askerler daha sonra Marsilya'daki üslerine geri dönerken kral taraftarları tarafından pusuya dü?ürülüp ve vah?ice öldürüldüler.
TAKVİME İŞARETLEDİ

Dul eşi Anne şu sözleri Latince olarak Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir tabutunu örten 2.5 metre boyundaki mermer duvara yazdırttı: "Burada bütün ölümlülerden farklı olarak Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir yıldızların etkisiyle gelece?i gören kalemiyle olayları kaydetmeye layık bulunmu? me?hur Michel Nostradamus yatıyor. Altmı? iki yıl Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir altı ay ve yedi gün ya?adı. 1566'da Salon'da öldü. Gelecek nesiller onun istirahatını bozmasınlar. Anne Posart Gemelle e?ine gerçek mutluluk diler." Peter McHoll'un Nostradamus isimli kitabına göre 1566 yılında ölümünden sonra cebinden bir takvim çıkmı?tır. Ve bu takvimde astrolojik bir hesap sonucu olması gereken kendi ölüm tarihini i?aretlemi? ve 2 Temmuz tarihinin yanına ?öyle bir not dü?mü?tür: 'Hie mors prope est.' Burası i?görenin mezarıdır.

Yeni Deprem Kehaneti!

Nostradamus: Güney Asya'dan sonra Türkiye'de deprem olacak.İngiliz uzmanlar Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Nostradamus'un Yüzyıllar adlı kitabının üçüncü cildini şöyle yorumluyor:

Endonezya depremleri sonrası Yunanistan ve Türkiye'de karışıklık (yer sarsıntıları) olacak.

Fransız uzman Fontbrune ise kar?ı: O ciltteki kehanet Gölcük depremiydi. Yeni deprem yok.
Türkiye kehaneti deprem ve savaş

Nostradamus'un haber verdi?i depremin 1999'da oldu?unu iddia edenlerin yanı sıra kimilerine göre büyük bir deprem daha bekleniyor.

Astrolojiden faydalanarak kehanetlerinde kesin zamanlama verileri kullanan ilk kahin Nostradamus Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir öngörülerinde Türkiye'ye de yer ayırıyor. Türkiye ile ünlü kahinin iki kehaneti bulunuyor: Deprem ve sava? Fransız ?ifre çözücü Jean-Charles De Fontbrune'ye göre Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Türkiye ilk olarak ikinci cildin 52'nci dörtlü?ünde geçiyor: Atina ile sava? Geceler boyunca yeryüzü sallanacak Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Sonraki baharda iki kez daha olacak Korent Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Efes bo?ulacak denizde Yi?it ?ampiyonlar sava?a girecek... Üçüncü satırdaki Korint Yunanistan'ı Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Efes ise bazılarına göre İzmir'i bazılarına göre Türkiye'yi temsil ediyorFontbrune'ye göre Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir ilk satırda bahsedilen depremler Güney Asya'da oluyor. Depremler 'sonraki bahar'da da devam ediyor. Bu tarihin 2005 ya da 2007 oldu?una inanılıyor. Fontbrune'un ismini veremedi?i bir ülke iki deniz (Ege ve Karadeniz) arasından geçerek Yunanistan ve Türkiye'ye kar?ı yola çıkacak. Ardından iki ülke askeri sava?a girecek Türkiye ile ilgili ikinci kehanet üçüncü cildin üçüncü dörtlü?ünde geçiyor: Mars Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Merkür ve Ay biraraya gelecek Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Güney'de korkunç bir kuraklık görülecek Asya'nın dibindeki toprak sarsılacak Korent ve Efes'te karı?ıklık... Güney Asya'daki 26 Aralık ve 28 Mart depremleri sonrası İngiliz bilimadamları bu dörtlükteki üç satırı 'Endonezya depremleri'ni temsil etti?ini açıklamı? ancak 'Yunanistan ve Türkiye'de karı?ıklık' satırını yorumlamamı?tı. İnternetteki bazı kaynaklar Güney Asya depremleri sonrası Türkiye'de yeni bir depreme neden olabilece?ini öne sürerken Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Fransız Fontbrune dördüncü satırın Gölcük depremini temsil etti?ini söylüyor. Çünkü Gölcük depreminden 6 gün önce birinci satırda geçti?i gibi güne? tutulması ya?anmı?tı. Ve Türkiye'nin geçti?i son dörtlük Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir be?inci cildin 25'inci dörtlü?ü Mars Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Güne? Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Venüs Arslan burcunda Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Arap prensi Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir kilisenin egemenli?ini denizde yenecek. İran'da bir milyondan fazla insan birle?ecek. Gerçek yılan Türkiye ve Mısır'a saldıracak Fontbrune'a göre "Gerçek yılan" Asyalı bir ejderhayı yani Çin'i anlatıyor. Bir milyondan fazla insan (asker) İran'da toplandı?ında Çin Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Türkiye'ye ve Mısır'a saldıracak. 'Arap Prens' ifadesiyle Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Ortado?u yoluyla Asya'dan Avrupa'ya ilerleyen Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir orduları milyonlarla sayılan dev bir güç kastediliyor... Bu sava? tarihi ise Nostradamus'un takvimine göre 15 Ağustos 2015...
Önce üç işaret sonra kıyamet

Nostradamus kehaneti: Üçüncü Dünya Sava?ı 2076'da Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir dördüncüsü ise 2106'da çıkacak.

1000 yıl huzur olacak
Nostradamus'un kehanetlerindeki ?ifreyi inceleyen uzmanlara göre Dördüncü Dünya Sava?ı sonrasında bin yıllık barı? ça?ı ya?anacak.

Dünya yok olmayacak
İddia ?öyle devam ediyor: Hayat 3797 yılında sona erecek. Nostradamus'a göre sadece insanlık bitecek Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir dünya hiç yok olmayacak.
Endonezya depremi sonun başlangıcı mı?

Nostradamus'un Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir 'kesin' kehanetlerinin 2012 yılında son bulması ve kıyamet öncesinde afet ve sava?ların ya?anaca?ını iddia etmesi Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir akıllara 'Endonezya depremi sonun ba?langıcı mı?' sorusunu getirdi.

1555'te kaleme aldı?ı kehanetlerin birço?u gerçekle?en Fransız kahin Nostradamus'la bilinmeyene do?ru bir yolculu?a çıkaca?ız. Kendi ölümünü dahi gören bir adamın kehanetlerini sunaca?ız. Dizimize Nostradamus'un ?ifrelerini çözen uzmanların kıyamet yorumlarından ba?lıyoruz. Yorum siz okurlarımızın...

Kıyamet ne zaman kopacak? Endonezya'daki depremler kıyametin alametleri mi? Globalle?en dünyada dinler arası bir sava? çıkacak mı? Günümüzde pek çok insan bu gibi soruların cevabını Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir yüzyıllar evvel ya?amı? bir Fransız kahinin kehanetlerinde arıyor. Bu kahinin adı Nostradamus!...
KIYAMET İÇİN İKİ TARİH

Yaşanan pek çok doğal afetten ve gündeme damgasını vuran pek çok geli?meden sonra gündeme gelen Nostradamus son olarak Endonezya depremleriyle ilgili kehanetleriyle tartı?ma konusu oldu. Bu depremler kahinin bahsetti?i 'sonun ba?langıcı' olabilir mi?.. Bu yorumdan yola çıkacak Nostradamus dizimizin ilk gününü 'kıyamet'e ayırıyoruz. Nostradamus'un dünyanın sonu ile ilgili gördü?ü iki tarih var: 2012 ve 3797... Kahinin bu iki rakamı niye verdi?ini iki ünlü '?ifre çözücü'nün ?öyle yorumluyor: Nostradamus Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir dünya ile kehanetlerini 2012 yılına kadar görüyor. Ancak yüzeysel kehanetler ise 3797'ye kadar devam ediyor. Bazıları Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir detaylı olarak kaleme aldı?ı 2012 tarihini 'kıyamet' olarak yorumlarken Amerikalı Tad Mann Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir "Nostradamus Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Yüzyıllar'ın (kehanetlerini topladı?ı kitabın adı) giri?inde 3797 yılından bahsetmektedir. Ancak kehanetlerini 2000'li yıllarla sınırlandırır. Böylece kehanetlerini 2000'li yıllarla sınırlamı? olur" diyor. Mann Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir bu açıklamasıyla Nostradamus'un gözüyle kıyametin 2012'de olmayaca?ının da altını çizer.
2050'YE KADAR SAVAŞLAR

3797 yılındaki sonla ilgili en detaylı ara?tırma da Peter McHoll tarafından yapılmı?tır. McHoll'a göre Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir 3797 rakamı Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir son günün tarihini vermektedir. Kahinin hesap sistemine göre bu tarihle beraber insanlı?ın dördüncü büyük ça?ı biter ve 'saat' durur. McHall Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Nostradamus'un astrolojik takvimine ?öyle dikkat çeker: "Hz. İbrahim ile birlikte Koç Ça?ı ba?ladı. İnsano?lu Yaratıcısı'nın bilincine vardı. Hz. İsa ile birlikte Balık Ça?ı ba?ladı. ?u anda ise Kova Ça?ı'nda bulunmaktayız. Ve bu ça?da do?al afetler dünyanın kapısını çalacak. Bu da insano?lunun yeteneklerinin ko?ullara uyum sa?lamasını sa?layacak." McHall'a göre Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Nostradamus Kova Ça?ı sonrası 1000 yıllık bir dönem görüyor. Sona do?ru girilecek bu 1000 yıllık dönemde 'barı? ça?ı' ya?anacak. McHall'un yorumlarına göre Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir 2050 yılına kadar büyüksava?lar olacak. Avrupa büyük acılara gebe kalacak ve Almanya tekrar ikiye bölünecek... İran ?ahı'nın devrilmesiyle ba?layan ve 2050 yılına kadar sürecek olan 73 yıl 7 aylık 'Arap egemenli?i' de 2050'de sona erecek. (McHall Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Nostradamus 'Arap egemenli?i' kelimesi ile neyi kastetti?ini açıklayamıyor) Almanya'nın yeniden birle?ece?i 2050 yılına kadar sava? ve hastalıklarla bo?u?acak olan ya?lı dünya Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir bu tarihten sonra 26 yıl sürecek bir huzur dönemine giriyor. Nostradamus'a göre III. Dünya Sava?ı 2076'da meydana geliyor. (Bir kısım ?ifre çözücüler III. Dünya Sava?ı'nın tarihi için 1987'yi gösterirken McHall Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Nostradamus'un ne kadar sürece?i belli olmayan bu sava?ın tarihini 2076 olarak gördü?ünü iddia ediyor) Fransız kahin Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir 'büyük kaos' dönemi dedi?i IV. Dünya Sava?ı'nın tarihini de belirliyor: 2106!.. Kahinin hesabına göre Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir üç ku?ak sonramız 'en kanlı dünya sava?ı' ile tanı?ıyor ve bu sava? 25 yıl sürüyor. Nostradamus Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Kuzey-Güney çeki?mesi diye adlandırdı?ı bu kanlı sava?ı ?öyle anlatıyor: Fas'tan çıkıp gelecek kralları Avrupa'ya Ruhları parçalayıp Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir kentleri yakıp yıkmaya. Asya'nın büyü?ü dev ordularla a?acak karayı Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir suyu Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Mavileri Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir babayı ve haçı kovalamaya...
ABD'DEN ATOM BOMBASI

McHall bu dörtlü?ü ?öyle yorumluyor: "Afrikalılar Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir eski Avrupa'nın üstüne yürümek için Do?u Asyalı halklarla anla?ıyor. Bir ba?ka yerde Anibal'dan bahseden Nostradamus Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir İsa'dan 200 yıl önce filleriyle İspanya üzerinden Roma'ya yürüyen komutanı anımsıyor ve ?öyle diyor: Ba?ka bir deyi?le Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir geçmi? günlerin sömürülen ülkeleri Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir yeni bir dünya sava?ının ba?lamasına sebep olacak." Afrika ve Asya'nın Avrupa çıkarmasının ardından Amerika II. Dünya Sava?ı'nda oldu?u gibi bir kez daha 'Ya?lı Kıta'ya yardıma geliyor. Nostradamus Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir bu kehanetini de kitabının ikinci cildinin 78'inci dörtlü?ünde ?öyle anlatıyor: Punya ve Galya kanlarından olu?an o adaları Kana boyuyor denizin derinliklerinden büyük neptün. Ve Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir kolaylıkla elde edebilmek için bu kıyıları Öyle zararlı Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir çok daha fazla gökte yazılandan McHall'un yorumu ?öyle: "Büyük Neptün Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir yani ABD Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir Fas ve Tunus üstüne atom bombaları gönderiyor. Patlamalar öyle bir aydınlanmaya neden oluyor ki Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir geceler gündüz gibi oluyor. Ve Dünya Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir bu sava?lardan sonra 1000 yıllık barı? ça?ına giriyor."
-alıntıdır-


elif isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir

Nostradamus'un Sırlar Dünyası Ve Kehanetleri Nelerdir konusu, LakLak Bölümü / Soru Cevap forumunda tartışılıyor.


Konu etiketleri: hermes ve kehanetleri, nostradamus kehanetleri nelerdir, sırlar dünyası yoksulluk, deprem kehanetleri, nostradamus, nostradamus dörtlüklerinde kadın lider, nostradamus un kehanetleri hermes,

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
52 Nostradamus'un Kayıp Kehanetleri - Mario READING nimlahza Kütüphanemiz 0 05-09-2011 10:17
Erkeklerin başını döndüren sırlar elif Güzellik Önerileri 0 05-03-2011 10:32
Küçük SırLaR ´ λŋтiьioтiף ´ Güzellik Önerileri 7 20-12-2010 04:37
Bal Peteğindeki Matematik Sırlar... daywest Genel Kültür Paylaşımlarınız 0 03-05-2009 01:22
Atatürk Hakkında Nostradamus'un kehaneti nimlahza Hayatı, Anıları ve Eserleri 0 27-10-2008 12:22

Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 11:15 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats