bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > Bakimliyiz.com Özel > LakLak Bölümü > Soru Cevap

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 02-04-2013, 01:04   #1 (permalink)
 
elif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart İnsanın Pin Kodu Nedir

İnsanın Pin Kodu Nedir- İnsanın Pin Kodu Hakkında Bilgi- İnsanın Pin Kodu Nasıl BulunurGüney afrikalı fizikçi İnsanın Pin Kodu Nedir patenti kendisine ‘human pın code’ formülüyle İnsanın Pin Kodu Nedir doğum tarihinden insanın kişilik şifresini çözdüğünü iddia ediyor. İnsanın dünyaya bir şifre ile geldiğini söyleyen douglas forbes’a göre her sayının belli bir anlamı var ve karakter yapısı da bu sayılarda gizli. Pisagor’un sekizgen teoremi ile çalışan forbes İnsanın Pin Kodu Nedir ülkesinde birçok ünlü şirketin insan kaynakları departmanlarını da bu formülüyle yönlendiriyor.İnsanın bir pin kodu varmış ve bu kod doğum tarihinde gizliymiş!.. Bilim genetik şifrenin kodlarını çözedursun İnsanın Pin Kodu Nedir bazıları da başka şifreleri çözmeye çalışıyor. Güney Afrika’da ‘İnsanın Pin Kodu’ (Human Pin Code) adlı kitabıyla best-seller olan Douglas Forbes İnsanın Pin Kodu Nedir geçtiğimiz günlerde Türkiye’deydi ve konuyla ilgili bir dizi konferans verdi. Patenti kendisine ait bu pin kod yani ‘kişiliğin şifresi’ formülü ilk bakışta gizli sayı bilimi numerolojiyi andırsa da aslında bir hayli farklı.


Peki pin kod ne? Forbes İnsanın Pin Kodu Nedir “İnsanın doğum tarihinden pin kodunu bularak İnsanın Pin Kodu Nedir kişinin karakterini İnsanın Pin Kodu Nedir eğilimlerini İnsanın Pin Kodu Nedir şansını İnsanın Pin Kodu Nedir kişiliğinin olumlu / olumsuz yanlarını İnsanın Pin Kodu Nedir sinirli mi İnsanın Pin Kodu Nedir güler yüzlü mü olduğunu öğrenebiliyorsunuz. Aslında pin kod denilen şey kişiliğinizin şifresinden başka bir şey değil” diyor.


Aslında fizik eğitimi almış olan Forbes İnsanın Pin Kodu Nedir hem matematiğe hem de mistisizme olan ilgisini birleştirerek İnsanın Pin Kodu Nedir bundan 20 yıl önce kişiliğin şifresi üzerine çalışmaya başlamış. Bugüne kadar 30 bin kişinin doğum tarihini inceleyerek insanın pin kodu yani temel karakteristik özellikleri üzerine bir formül geliştirmiş. Kendisi Güney Afrika’da şu anda çok ünlü bir şahsiyet ve artık sadece kişilerle değil İnsanın Pin Kodu Nedir şirketlerle İnsanın Pin Kodu Nedir özellikle de büyük şirketlerin insan kaynakları departmanları ile de çalışıyor. Bunlardan biri Spartan Truck Hire adında bir taşımacılık şirketi. Bir diğeri ise dünyaca ünlü uluslararası bir motor şirketi ama Forbes adını vermek istemiyor.

Forbes insanın doğum tarihinden pin kodunu hesaplamada Pisagor’un sekizgen teoremini kullanıyor. Ünlü matematikçinin bu teoremini çözdüğünü ve dolayısıyla insanın kişiliğindeki temel şifreyi sayılar kanalıyla ortaya çıkarabildiğini iddia ediyor.


Teoremin her alanda kullanabileceğini söyleyen Forbes İnsanın Pin Kodu Nedir psikologlarla da birlikte çalışıyor. Ona göre kişinin doğum tarihinde saklı ‘kutsal geometri’ çok önemli şeyler söylüyor. Forbes’a göre her sayının 10 aktif İnsanın Pin Kodu Nedir 10 da tepkisel niteliği var. Bu özelliklerin hepsi aynı anda İnsanın Pin Kodu Nedir aynı insanda bulunmayabiliyor. İnsan bazı özellikleri aktif olarak yaşarken bazılarını yaşamayabiliyor. Forbes kişiliğin şifresini bulurken annenin ve babanın İnsanın Pin Kodu Nedir hatta bazen kardeşlerin de pin kodlarını devreye sokuyor ve bütün bu enerjilerin toplamıyla kişiliğin şifresini çözümlüyor. Elbette geleceği tahmin etmede İnsanın Pin Kodu Nedir gelecek yılların insana ne gibi olasılıklar getireceğini öğrenmede de bu formül kullanılıyor. Dahası pin kodlar karşılaştırılarak ikili ilişkiler analizi yapılabildiği gibi İnsanın Pin Kodu Nedir çalışma hayatında da pin kodların bilinmesi oldukça işe yarıyor.80 TRİLYON KOD VAR


Her şey iyi güzel de İnsanın Pin Kodu Nedir örneğin 7 Nisan 1972 İstanbul doğumlu bir erkekle 7 Nisan 1972 Yeni Gine doğumlu bir kadının şifresi aynı mı? Böyle bir durumda her iki insan da aynı özellikleri gösterecek ve aynı hayatı mı yaşayacak?


Douglas Forbes’in buna cevabı “Hayır”. “Temel özellikleri bir miktar benzemekle birlikte” diyor Forbes İnsanın Pin Kodu Nedir “her sayının 10 aktif ve 10 tepkisel niteliğini hesaplarsak İnsanın Pin Kodu Nedir elimizde 8 basamaklı işleme göre 80 trilyonluk bir kombinasyon olur ve bu da her iki kişinin aynı hayatı yaşayacağını İnsanın Pin Kodu Nedir aynı kişilik özelliklerini taşıyacağını göstermez. Çünkü her sayının bir dinamiği var.”


Teoremin kendisine ait olduğunu ve giderek bir bilim dalı olduğunu söyleyen Forbes İnsanın Pin Kodu Nedir yöntemiyle özellikle iş dünyasının çok rahat çalışacağını söylüyor. “Örneğin bir CEO müşterim var. 3 bin kişiyle çalışıyor. Ona gelen bilgiye güvenmek ve bu doğrultuda karar vermek zorunda. İşimiz şirketin yeniden yapılanmasını sağlamak değil İnsanın Pin Kodu Nedir kriz yönetimi uygulamak. İnsan pin kodları sayesinde önceden nerede kriz çıkabileceğini öngörecek bilgileri verebiliyoruz İnsanın Pin Kodu Nedir dolayısıyla çalıştığımız şirketlerde üretim yükselmiş durumda. CEO kimin İnsanın Pin Kodu Nedir nerede İnsanın Pin Kodu Nedir ne şekilde problem çıkaracağını görüyor. Özellikle işe almalarda kim stres altında yıkılacak İnsanın Pin Kodu Nedir kim bu işi götürebilecek İnsanın Pin Kodu Nedir kim çalışanlarına ters ve kötü davranacak; bunlar bir resim gibi ortaya çıkıyor ve işleri kolaylaştırıyor” diyor. Şu anda Güney Afrika’da travma yaşamış küçük çocuklarla çalışan bir psikiyatrla da birlikte bir çalışma yürüttüklerini söyleyen Forbes İnsanın Pin Kodu Nedir yine pin kodundan o kişinin hangi hastalıklara yakalanma eğilimi olduğunun da saptanabileceğini söylüyor.

“Pin kodları ben bulmadım. İnsanlar onlarla doğdular. Birinin bu yöntemi bulup çıkarması gerekiyordu. Onu da ben yaptım” diyor Forbes ve ekliyor: “Şu anda dinamikleri keşfetmeye başladık. Bu hesaplardan yola çıkarak bütün evrene bunu uyarlayabilir ve evrenin büyüklüğünü hesaplayabiliriz. Binlerce yıl önce yazılan ‘Dead Sea Scrolls’ adllı bir kitapta dünyada birçok cevabın matematiksel formüllerle bulanabileceği yazılmıştı.”NASIL HESAPLANIYOR?


Douglas Forbes kabaca bir insanın pin kodunun nasıl hesaplanacağını da anlattı. Bunun yalnızca bir başlangıç olduğunu söyleyen Forbes İnsanın Pin Kodu Nedir bir kişilik analizi için bu basit formülden çok daha fazla bilgiye ihtiyaç duyulduğunu söyledi. Ancak kısaca pin kodunuzdaki sayıları öğrenmek istiyorsanız İnsanın Pin Kodu Nedir şöyle bir işlem yapmanız gerekiyor. Burada dikkat edeceğiniz konulardan biri şu: 8’li sayı sistemi kullanıldığı için İnsanın Pin Kodu Nedir 9 sayısının mana değeri var ama toplama dahil edilirken hesaplanmıyor. Örneğin 1968 yılının toplamını hesaplarken 1 İnsanın Pin Kodu Nedir 6 ve 8’in toplamı olan 15 İnsanın Pin Kodu Nedir sonra kendi arasında toplanıyor ve 6 bulunuyor. Şimdi buna göre örnek bir doğum tarihinin formülünü yazalım.

Örneğin 17.12.1975 şeklindeki doğum tarihinin pin kodu şöyle bulunuyor. Doğum günü olan 17 rakamını kendi içinde topluyorsunuz. 8 sayısını elde ediyorsunuz. Doğum ayını kendi içinde topluyorsunuz. 3 rakamını buluyorsunuz. Doğum yılı olan 1975’i kendi içinde topluyorsunuz ve 4 rakamını elde ediyorsunuz. Sonra doğum günü sayısını yani 8’i İnsanın Pin Kodu Nedir doğum ayı sayısını yani 3’ü ve doğum yılının kendi içindeki toplam sayısı 4’ü topluyorsunuz 8+3+4=15 İnsanın Pin Kodu Nedir yani tek basamakta (1+5) 6 sayısını bulup bunu da bir tarafa yazıyorsunuz. Daha sonra da son bulduğunuz sayı olan 6 sayısını tekrar doğum günü sayınız yani 8 ile topluyorsunuz ve 8+6=14 İnsanın Pin Kodu Nedir 1+4=5’i bulup bunu da bir yere yazıyorsunuz.

Bunlar ilk basamakta bulunan sayılar. Bir alt satıra geçtiğinizde ise şöyle bir işlem yapıyorsunuz. Doğum gününüzün toplamı olan sayıyı yani 1+7=8 ile doğum ayınızın toplamı olan sayıyı 1+2=3’ü topluyorsunuz. Yani 8+3=11 ediyor. O da kendi arasında toplandığında 2 sayısı bulunuyor. Bunu da bir alt satıra yazıyorsunuz. Daha sonra bu satırdaki 2 sayısının yanındaki sayıyı bulmaya geçiyorsunuz. Doğum ayınızın sayısı yani 1+2=3 ile doğum tarihinizin toplam sayısı 1+9+7+5=13 yani 1+3=4’ü birbiriyle 3+4 olarak toplayıp 7 rakamını buraya yazıyorsunuz. En sonunda da daha önce bulduğunuz 2 sayısı ile 7 sayısını toplayıp 9 rakamına ulaşıyorsunuz.

Bir hayli karışık gibi görünen bu işlem İnsanın Pin Kodu Nedir matematiği sevenler için kolay olmalı.

Forbes’e göre bir insanın pin kodunda yer alan her sayının farklı anlamları var ve bu sayıların bulunduğu yerler de kişi üzerinde farklı etkiler yaratıyor. Toplam bulunan sayıya ki bizim örneğimizde 9; ‘ruhsal sayı’ deniyor. Ancak kişilik özellikleri açısından İnsanın Pin Kodu Nedir diğer sayılar da önem taşıyor. Şimdi bu formülü tamamen sayısal olarak yazalım da anlaması daha kolay olsun.DOĞUM TARİHİ

17 12 1975

8 3 4 6 5

7

9

Bu arada denemek için aklımda olan üç doğum tarihini; Tarkan İnsanın Pin Kodu Nedir Teoman ve Seda Akman’ı Douglas Forbes’a sordum. İşte kim olduklarını bilmeden İnsanın Pin Kodu Nedir sadece doğum tarihlerine bakarak onlar için söyledikleri...

TARKAN (17.10.1972): İnsanlar ona bayılıyor. Herkes ona hayran ama toplumun gözü önünde olmadığı zamanlarda İnsanın Pin Kodu Nedir kendi başına kaldığında hep egosunun okşanmasına ihtiyacı var. Bu olmazsa çok üzülüyor. Bir anda enerji patlaması yaşayabilir ama birden de enerjisi düşebilir. Çarpıcı bir kişilik İnsanın Pin Kodu Nedir bir topluluğa girdiğinde herkes ona bakar. İletişimde çok iyi ama bazen esas meseleyi kaçırıp yanlış sözler edebiliyor.

TEOMAN (20.11.1967): Yakışıklı. Duyarlı biri. Kadınlar ona annelik yapmak istiyorlar. Çok seksi. Odaya giriyor İnsanın Pin Kodu Nedir konuşması gerekmiyor. Herkes eriyor.

SEDA AKMAN (13.01.1978): Çok karizmatik İnsanın Pin Kodu Nedir çok ileri gidecek. Herkesi etkileyen birisi. Şarkı söylemesi lazım İnsanın Pin Kodu Nedir sesi çok güzel. Gizemli bir havası var. Çok para kazanacak. Çok güçlü bir kadın aynı zamanda. Köşeye sıkıştırılırsa dobra dobra konuşur ve haklı çıkar.HER SAYININ OLUMLU VE OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ


*** 1: HAVA ELEMENTİ - YARATICI

AKTİF ÖZELLİKLER:
Lider İnsanın Pin Kodu Nedir canlı İnsanın Pin Kodu Nedir parlak İnsanın Pin Kodu Nedir dokunsal İnsanın Pin Kodu Nedir neşeli İnsanın Pin Kodu Nedir yaratıcı İnsanın Pin Kodu Nedir gururlu İnsanın Pin Kodu Nedir hevesli İnsanın Pin Kodu Nedir konuşkan İnsanın Pin Kodu Nedir güvenli İnsanın Pin Kodu Nedir girişken.

TEPKİSEL ÖZELLİKLER: Değişken İnsanın Pin Kodu Nedir gürültücü İnsanın Pin Kodu Nedir agresif İnsanın Pin Kodu Nedir rahatsız İnsanın Pin Kodu Nedir hoşgörüsüz İnsanın Pin Kodu Nedir homurdanan İnsanın Pin Kodu Nedir kendine güveni az İnsanın Pin Kodu Nedir uyuşuk İnsanın Pin Kodu Nedir depresif İnsanın Pin Kodu Nedir egoist İnsanın Pin Kodu Nedir mızmız.


*** 2: SU ELEMENTİ - BESLEYEN


AKTİF ÖZELLİKLER: Besleyen İnsanın Pin Kodu Nedir bakan İnsanın Pin Kodu Nedir sakin İnsanın Pin Kodu Nedir gözlemci İnsanın Pin Kodu Nedir cool İnsanın Pin Kodu Nedir yumuşak İnsanın Pin Kodu Nedir istikrarlı İnsanın Pin Kodu Nedir eve düşkün İnsanın Pin Kodu Nedir domestik İnsanın Pin Kodu Nedir sosyal İnsanın Pin Kodu Nedir kendine yeten.

TEPKİSEL ÖZELLİKLER: Duygusal İnsanın Pin Kodu Nedir ağlamaklı İnsanın Pin Kodu Nedir savunmacı İnsanın Pin Kodu Nedir geri çekilen İnsanın Pin Kodu Nedir koruyucu İnsanın Pin Kodu Nedir fırtınalı İnsanın Pin Kodu Nedir irrasyonel İnsanın Pin Kodu Nedir duyarlı İnsanın Pin Kodu Nedir melankolik İnsanın Pin Kodu Nedir ruh hali değişen İnsanın Pin Kodu Nedir somurtkan.


*** 3: ATEŞ ELEMENTİ - ORGANİZATÖR

AKTİF ÖZELLİKLER:
Organize İnsanın Pin Kodu Nedir adayan İnsanın Pin Kodu Nedir bağımsız İnsanın Pin Kodu Nedir iyimser İnsanın Pin Kodu Nedir dinsel İnsanın Pin Kodu Nedir hayat dolu İnsanın Pin Kodu Nedir samimi İnsanın Pin Kodu Nedir hayvansever İnsanın Pin Kodu Nedir azimli İnsanın Pin Kodu Nedir ciddi.

TEPKİSEL ÖZELLİKLER: Yanlış yönlendirilen İnsanın Pin Kodu Nedir düşmanca İnsanın Pin Kodu Nedir korku dolu İnsanın Pin Kodu Nedir fanatik İnsanın Pin Kodu Nedir savunmacı İnsanın Pin Kodu Nedir davranış bozukluğu olan İnsanın Pin Kodu Nedir küskün İnsanın Pin Kodu Nedir kayıtsız İnsanın Pin Kodu Nedir kaba İnsanın Pin Kodu Nedir öfkeli.


*** 4: TOPRAK ELEMENTİ - BÜTÜNLÜK


AKTİF ÖZELLİKLER:
Bireysel İnsanın Pin Kodu Nedir esrarengiz İnsanın Pin Kodu Nedir farklı İnsanın Pin Kodu Nedir hedefleri olan İnsanın Pin Kodu Nedir sadık İnsanın Pin Kodu Nedir alışılmışın dışında İnsanın Pin Kodu Nedir kahin İnsanın Pin Kodu Nedir ‘yaşa ve yaşat’çı İnsanın Pin Kodu Nedir zeki İnsanın Pin Kodu Nedir adil İnsanın Pin Kodu Nedir devrimci İnsanın Pin Kodu Nedir şaşırtıcı.

TEPKİSEL ÖZELLİKLER:
Gizli İnsanın Pin Kodu Nedir eksantrik İnsanın Pin Kodu Nedir şok sözler eden İnsanın Pin Kodu Nedir alışılmamış İnsanın Pin Kodu Nedir kinci İnsanın Pin Kodu Nedir heyecanlı İnsanın Pin Kodu Nedir patavatsız İnsanın Pin Kodu Nedir önyargılı İnsanın Pin Kodu Nedir önceden tahmin edilemez İnsanın Pin Kodu Nedir yalancı İnsanın Pin Kodu Nedir sabit fikirli İnsanın Pin Kodu Nedir aldatan.


*** 5: HAVA ELEMENTİ - KÂŞİF

AKTİF ÖZELLİKLER: Zarif İnsanın Pin Kodu Nedir mizahçı İnsanın Pin Kodu Nedir dışa dönük İnsanın Pin Kodu Nedir analitik İnsanın Pin Kodu Nedir entelektüel İnsanın Pin Kodu Nedir sonuca giden İnsanın Pin Kodu Nedir esnek İnsanın Pin Kodu Nedir eğlenceli İnsanın Pin Kodu Nedir duygusallığa kapılmayan İnsanın Pin Kodu Nedir mantıklı.

TEPKİSEL ÖZELLİKLER:
İsyankâr İnsanın Pin Kodu Nedir rahatsız İnsanın Pin Kodu Nedir eleştirel İnsanın Pin Kodu Nedir sivri dilli İnsanın Pin Kodu Nedir yoğun İnsanın Pin Kodu Nedir uçarı İnsanın Pin Kodu Nedir zor İnsanın Pin Kodu Nedir ters İnsanın Pin Kodu Nedir sinirli.


*** 6: ATEŞ ELEMENTİ - KARİZMA


AKTİF ÖZELLİKLER: Büyüleyici İnsanın Pin Kodu Nedir şefkatli İnsanın Pin Kodu Nedir romantik İnsanın Pin Kodu Nedir seksi İnsanın Pin Kodu Nedir uyumlu İnsanın Pin Kodu Nedir duyusal İnsanın Pin Kodu Nedir sıcakkanlı İnsanın Pin Kodu Nedir arkadaş canlısı İnsanın Pin Kodu Nedir iyi müzakereci İnsanın Pin Kodu Nedir huzurlu.

TEPKİSEL ÖZELLİKLER: İllüzyon gören İnsanın Pin Kodu Nedir aşırı duygusal İnsanın Pin Kodu Nedir kendine dönük İnsanın Pin Kodu Nedir uyumsuz İnsanın Pin Kodu Nedir talepkâr İnsanın Pin Kodu Nedir müsrif İnsanın Pin Kodu Nedir küsen İnsanın Pin Kodu Nedir yapışkan İnsanın Pin Kodu Nedir kıskanç.


*** 7: SU ELEMENTİ - İDEALİST

AKTİF ÖZELLİKLER: Sakin İnsanın Pin Kodu Nedir muhafazakâr İnsanın Pin Kodu Nedir tapan İnsanın Pin Kodu Nedir sanat sevgisi olan İnsanın Pin Kodu Nedir kendini çeken İnsanın Pin Kodu Nedir bağımlı İnsanın Pin Kodu Nedir bağlanabilen İnsanın Pin Kodu Nedir rafine İnsanın Pin Kodu Nedir araştıran İnsanın Pin Kodu Nedir idealist.

TEPKİSEL ÖZELLİKLER:
Kinci İnsanın Pin Kodu Nedir münzevi İnsanın Pin Kodu Nedir yalnız İnsanın Pin Kodu Nedir duygusuz İnsanın Pin Kodu Nedir radikal İnsanın Pin Kodu Nedir ruh hali değişken İnsanın Pin Kodu Nedir yoğun İnsanın Pin Kodu Nedir endişeli İnsanın Pin Kodu Nedir ifadesiz İnsanın Pin Kodu Nedir ihtiyatlı İnsanın Pin Kodu Nedir kontrolcü İnsanın Pin Kodu Nedir utangaç.


*** 8: TOPRAK ELEMENTİ - GÜVENİLİR


AKTİF ÖZELLİKLER:
İstikrarlı İnsanın Pin Kodu Nedir sabırlı İnsanın Pin Kodu Nedir destekleyen İnsanın Pin Kodu Nedir deneyimli İnsanın Pin Kodu Nedir bilge İnsanın Pin Kodu Nedir sorumlu İnsanın Pin Kodu Nedir güvenli İnsanın Pin Kodu Nedir ciddi İnsanın Pin Kodu Nedir gayretli İnsanın Pin Kodu Nedir kayıtsız.

TEPKİSEL ÖZELLİKLER: Güvensiz İnsanın Pin Kodu Nedir yoğun İnsanın Pin Kodu Nedir obsesif İnsanın Pin Kodu Nedir göstermeyen İnsanın Pin Kodu Nedir hesapçı İnsanın Pin Kodu Nedir manipülatif İnsanın Pin Kodu Nedir hareketsiz İnsanın Pin Kodu Nedir kurban hisseden İnsanın Pin Kodu Nedir zorba İnsanın Pin Kodu Nedir kurbanlık koyun rolü oynayan.


*** 9: ELEMENTİ YOK - ÇOCUK

AKTİF ÖZELLİKLER: Biricik İnsanın Pin Kodu Nedir naif İnsanın Pin Kodu Nedir artistik İnsanın Pin Kodu Nedir kararlı İnsanın Pin Kodu Nedir perspektifli İnsanın Pin Kodu Nedir incinebilir İnsanın Pin Kodu Nedir masum İnsanın Pin Kodu Nedir verici İnsanın Pin Kodu Nedir çocuksu İnsanın Pin Kodu Nedir dürüst.

TEPKİSEL ÖZELLİKLER: Çelişkili İnsanın Pin Kodu Nedir karışık İnsanın Pin Kodu Nedir safça İnsanın Pin Kodu Nedir dürtüsel İnsanın Pin Kodu Nedir unutan İnsanın Pin Kodu Nedir gururlu İnsanın Pin Kodu Nedir düşük özgüvenli İnsanın Pin Kodu Nedir inatçı İnsanın Pin Kodu Nedir belirsiz İnsanın Pin Kodu Nedir sabırsız.


elif isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


İnsanın Pin Kodu Nedir

İnsanın Pin Kodu Nedir konusu, LakLak Bölümü / Soru Cevap forumunda tartışılıyor.


Konu etiketleri: yönlendirici etiketindeki pin, pin kodu sayısı 6 olan, yönlendirici etiketindeki pin kodu, ilişki pin kodunu bulduktan sonra, pin kodu uyumu, yönlendirici etiketindeki pin kodu nedir, yönlendirici etiketindeki pin ne olabilir, pin kodu 3 ile 1 olan kişiler uyumlumudur, yonlendirici etiketindeki pin, yönlendirici etiketindeki pin kodu kaç, douglas forbes insanın pin kodu, yönlendirici etiketindeki pin nedir, isyankar kodu söyle kodu, yönlendirici etiketindeki pin nasıl bulunur,

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
İnsanın Çevreye Etkisi nedir elif Eğitim ve Öğretim 6 16-03-2015 11:10
İnsanın Doğa ve Evrendeki Yeri Nedir elif Soru Cevap 0 08-02-2013 04:25
Antalyanın Plaka Kodu Nedir? gizem Akdeniz Bölgesi 0 12-02-2012 03:01
Kilisin Plaka Kodu Nedir? gizem Akdeniz Bölgesi 0 11-02-2012 11:34
İnsanın Pin Kodu triyan Anketler 12 21-04-2010 12:51

Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 03:44 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats