Bakimliyiz.Com

-   Soru Cevap (http://www.bakimliyiz.com/soru-cevap/)
Bakimliyiz.Com (http://www.bakimliyiz.com/)
-   -   Güvenli oyun yerleri nerelerdir (http://www.bakimliyiz.com/soru-cevap/129084-guvenli-oyun-yerleri-nerelerdir.html)

elif 15-08-2013 09:05

Güvenli oyun yerleri nerelerdir
 
Güvenli oyun yerleri nerelerdir-güvenli oyun alanları nerelerdir-güvenli oyun alanları ile ilgili yazılar

Bahçeniz içinde çocuklarınız için yapacağınız bir oyun alanı, kapalı alanlar içerisine sıkışan ve özgürlüğü tadarak etrafla ilgili daha fazla şey öğrenmek isteyen çocuklarımız için çok sağlıklı ve yararlı bir uğraş alanı haline gelecektir. Bu sayede çocuklarınız dışarıda da eğlenmeyi öğrenmiş olacaklardır. Tabi ki bunu yapabilmek için güzel bir plan belirlemek gerekir. Bahçenizin yapısını eğlenceye yönelik bir şekilde düzenlemek istiyorsanız size birkaç önerimiz olabilir.Çocuk oyun alanı ve özellikleri çok farklı dizaynlara eşlik eder. - Oyun alanı yapacağınız bölgenin zemininde eksik bir alan bırakmamaya özen gösterin. Bahçenizin oyun için ayırdığınız bölgesinin zeminini yeniden gözden geçirmeniz, gerekirse yeniden çimlendirmeniz hem estetik açıdan hem de istenmeyen sakatlıklara karşı iyi olacaktır. İsterseniz hazır çimi tercih edebilirsiniz. Çimlendirdiğiniz alanın etrafına dikilecek bir kaç ağaç bölgeyi adeta çevreleyecektir.
- Bahçenizin etrafını çit veya benzeri malzemelerle çevrelemeniz çocuklarınızın güvenliği açısından ve çevrenizdekilerin rahatsız edilmemesi için çok önemlidir.Bu sayede hem açık alanın ferahlığını ve sağlığını hem de evinizin güvenliğini bir arada yaşayabilirsiniz.
- Bahçenizde uygun alan varsa belli bir bölümü bir spor alanına da çevirebilirsiniz. Düz bir çim zemine sahipseniz alacağınız küçük bir kale ile futbol oynayabilir, bir kaç bireysel spor malzemesi ile kendinize bir açık hava fitness alanı oluşturabilirsiniz. Bahçenize yaptıracağınız küçük bir yolla da çocuğunuzun bisiklet sürmesini kolaylaştırabilirsiniz.

Misafir 14-05-2014 02:25

çok saolun projem için çok işe yaradı tşk... :)

Misafir 09-10-2014 02:39

valla ne deyim güzel

Misafir 22-10-2014 05:03

Ben bir şiir araştırıyorum siz bir yazı çıkarıyorsunuz.Bu sayfayı hiç beğenmedim.

Kayıtsız Üye 25-10-2015 05:55

Ben bir şiir araştırıyorum siz bir yazı çıkarıyorsunuz.Bu sayfayı hiç beğenmedim.


Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 01:49 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.