Bakimliyiz.Com

-   Soru Cevap (http://www.bakimliyiz.com/soru-cevap/)
Bakimliyiz.Com (http://www.bakimliyiz.com/)
-   -   Kalçalı bayanlar nasıl giyinmeli (http://www.bakimliyiz.com/soru-cevap/129507-kalcali-bayanlar-nasil-giyinmeli.html)

elif 23-08-2013 02:43

Kalçalı bayanlar nasıl giyinmeli
 
Kalçalı bayanlar nasıl giyinmeli-basenli kadınlar nasıl giyinmeli- kalçası büyük olanlar nasıl giyinmeli

Bacaklarınız kalınhttp://www.sanalda1numara.net/images/smiliv.gif kalça ve basenleriniz de geniş olduğu için mini etek ve tayt giymeye cesaret edemiyorsanız üzülmeyinhttp://www.sanalda1numara.net/images/smiliv.gif birkaç basit hileyle sizde dilediğiniz gibi giyinebilirisniz..
1- Eğer bacakların çok kalınsa mutlaka koyu renk tayt giyhttp://www.sanalda1numara.net/images/smiliv.gif açık
renkler bacaklarını çok daha kalın gösterir.
2- Bacakların hafif kalınhttp://www.sanalda1numara.net/images/smiliv.gif popon çıksa tıpkı Jennifer Lopez gibi yani! Bu durumda ultra mini etek giymesen iyi olur. Aksi taktirde eteğin çıkık popon yüzünden arkadan havaya kalkıphttp://www.sanalda1numara.net/images/smiliv.gif çirkin bir görünüme neden olabilir. Dizin birkaç parmak üstünde ve evaze etekler senin için çok daha iyi!
3- Bacakların çok kalınsahttp://www.sanalda1numara.net/images/smiliv.gif mini etek risk! Ama yine de giymek istiyorsan bazı hilelerle durumu kurtarabilirsin. Kalın bacaklılar ise mini etek giyeceklerse mutlaka koyu renk opak çorap ve topuklu çizme giymeliler. Tabii yine de en iyisi diz altında biten ve fazla iddialı olmayan basic etekler!


Basen bölgesi geniş olanlar nasıl giyinmeli?


Kıyafet seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri kusurlarını bilmen ve ona göre giyinmen gerektiği. Örneğin; basenini kamufle ediphttp://www.sanalda1numara.net/images/smiliv.gif beğendiğin bir bölgeni öne çıkartarak kusurunu kapatabilirsin. Pantolonlardahttp://www.sanalda1numara.net/images/smiliv.gif uzun boru paça olanlar senin için ideal. Dapdarhttp://www.sanalda1numara.net/images/smiliv.gif kalçayı sımsıkı saran pantolonlar yerine kalçanın şeklini ele vermeyen boru paçaları tercih etmelisin. Etek olarak pilili değil kloş ya da dar etekleri seçmelisin. Pilili eteklerhttp://www.sanalda1numara.net/images/smiliv.gif seni olduğundan kilolu gösterir. Kaçınman gerekenler ise iri desenli kıyafetlerhttp://www.sanalda1numara.net/images/smiliv.gif beyaz renk ve jarse kumaşlar. Ama boyuna çizgili bir elbisenin seni olduğundan daha ince göstereceğinden emin olabilirsin. Basenlerini kamufle etmek için etek ve pantolon giydikten sonra kalçalarını örtecek kadar uzun bir bluz giyebilirsin. Ama cepli ya da teferruatlı modellerden kaçınmalısın.


Kıyafet hileleriyle daha ince görünmen mümkün. Öncelikle duruşun çok önemli; dik durduğun zaman daha ince görünebilirsin. Kıyafetlere gelincehttp://www.sanalda1numara.net/images/smiliv.gif kullandığın renklere ve kumaşlara dikkat etmelisin. Koyu renklihttp://www.sanalda1numara.net/images/smiliv.gif hafif ve yumuşak kumaşlarhttp://www.sanalda1numara.net/images/smiliv.gif seni daha ince gösterecektir. Kayık ve yuvarlak yakalı giysiler yerine V yakalı elbiseler ya da V yakalı dar bluzlarhttp://www.sanalda1numara.net/images/smiliv.gif üst bölgeni olduğundan daha ince gösterir. Ya da armut tipi vücudun varsahttp://www.sanalda1numara.net/images/smiliv.gif yuvarlak yaka kesimler tercih etmelisin. Alt taraf için de düz kesimli etekler ya da normal kesim pantolonlar uygun olacaktır. Ayrıca düz kesim yerine asimetrik şekiller ve kesimler fazla kiloları ve problemli bölgeleri gizler. Pantolonunun paçası ne kadar uzunsahttp://www.sanalda1numara.net/images/smiliv.gif bacakların da o kadar uzun görünecektir.


Bacaklarınızı olduğundan uzun göstermek için ise yüksek belli ve düz inen pantolonlar seçin. Kontrast renklerden ve iri desenlerden kaçının. Canlı renkleri üstünüzle aynı tonlarda olmak kaydıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 07:41 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.