Bakimliyiz.Com

-   Soru Cevap (http://www.bakimliyiz.com/soru-cevap/)
Bakimliyiz.Com (http://www.bakimliyiz.com/)
-   -   Aşık olduğum kişi beni sevmiyor, ne yapabilirim? (http://www.bakimliyiz.com/soru-cevap/150138-asik-oldugum-kisi-beni-sevmiyor-ne-yapabilirim.html)

elif 23-07-2015 03:13

Aşık olduğum kişi beni sevmiyor, ne yapabilirim?
 
Aşık olduğum kişi beni sevmiyor, ne yapabilirim?

Aşk karşılıklı olduğu sürece güzel olan bir duygudur. Birçok kişi birisini sevse de çoğu zaman karşıdaki kişi seven kişiyi sevmemektedir. Bunun temel sebebi insanların kolay olanı değil de zor olanı sevmesidir. Aşkı yaşayan aşkını doyasıya haykırdığından dolayı karşı taraf nasıl olsa bu kişi beni seviyor fikrine kapıldığından bu kişiyi sevmek yerine başkalarını sevmeye yönelmektedir. İşte bu sıkıntıdan muzdarip olan kişiler aşık olduğum kişi beni sevmiyor ne yapabilirim sorusunu sormaktadır. Sizlere bir büyüğünüz ya da bu konuda çok defa bilgi edinmiş birisi olarak elimden geldiğince bilgi vermeye çalışacağım.

Eğer aşırı derecede sevginizi göstermiş olmanızdan dolayı karşınızdaki kişi sizi sevmiyorsa bir süreliğine de olsa ondan uzak durmaya çalışın. Yapacağınız bu eylem o kişinin acaba bu çocuk nerede daha düne kadar peşimde koşuyordu. Şimdi ne odluda benden vazgeçti demesini sağlayacaktır. Eğer bir süre sonra yokluğunuzu hissedip içindeki sevgiyi keşfedebilirse kendisi size yakın olmaya çalışacaktır ancak eğer bu kişi size yakınlaşmaya çalışmaz ise bu aşktan vazgeçmenizi tavsiye ederiz. Çünkü aşk uzmanların bu tip durumları imkansız aşk olarak nitelendirmektedir.
Aşık oluğunuz kişi sizi sevmiyor ise kendinizi zorlan sevdireceğinize dair bir oldu bulunmamaktadır. Eğer karşınızdaki kişi sizi sevmiyorsa o kişiye daha yakın olmaya çalışın ve onun sevdiği şeyleri yapmaya özen gösterin. Karşınızdaki kişiye yapacağınız sürprizler o kişinin bir süre sonra sizi sevmesine vesile olacaktır. Ayrıca umudunuzu kaybetmeyin. Umudunuzun en çok azaldığı zaman hayallerinizin gerçekleşeceğine emin olabilirsiniz.


Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 05:36 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.