bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > Bakimliyiz.com Özel > LakLak Bölümü > Soru Cevap

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et

 

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-02-2012, 11:19   #1 (permalink)
Я
 
Я - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart VC17 virüsü nerede bulunur?

VC17 virüsü nerede bulunur? - VC17 virüsü nedir?

İnanışa göre vampirlerin vücudunda bulunan virüstür. yani insanların vampire dönüşmesini sağlayan hastalığı tetikleyen virüstür.

MMilattan önce binli yıllara dayanan vampirizm efsanesi günümüzün popüler kültürü ile yeniden hayatımızda önemli bir yer tutmaya başladı. Lakin vampirizm gün geçtikçe ve popüler kültürün etkisinde kaldıkça bozulmaya ve mutasyon geçirmeye başladı. CERN yardımları ve BSHG' nin araştırmaları ile gerçek vampirizm dört yıl süren uzun ve bilimsel araştırmalar sonucunda bazı tanımlar kazandı. İşte bu araştırmalar ve sonuçları...

Öncelikle vampirler ölü değildir. VC17 virüsünün vücuttaki sindirim sinir ve kas hücreleri üzerinde gerçekleştirdiği mutasyondan ortaya çıkmış bir hastalıktır vampirlik.

VC17 virüsünün oluşum zamanı milattan önceki yıllara dayanıyor özellikle ortaçağ da Avrupa'da yaygınlaşan bu virüs halk tarafından hastalıklı kişinin şeytan ele geçirmiş gibi görülmesine sebep olmuş ve abartılı vampir efsaneleri ortaya çıkmıştır.

Toplumda yanlış bilinen vampir özelliklerinden bazıları ve doğruları şunlardır:

- Vampirler güneş ışığına çıkabilir güneş ışığına sadece alerjik boyutta duyarlılıkları vardır. Güneş ışığının vampir genli birine yapabileceği en büyük zarar deride dökülme veya kızarmalar ile nefes darlığı olacaktır.
- Sarımsak veya gümüşün vampirler üzerine herhangi bir etkisi yoktur.
- Pentagram ve diğer pagan işaretlerinden hoşlanmazlar. Pentagram bilindiği gibi bir pagan işaretidir ve kilise tarafından pagan dinine saldırı amacı ile pagan sembollerine şeytanı anlamlar yüklenmiştir. Vampirizm doğaya karşıt bir durum olduğundan vampirler pentagramı asla kullanmazlar.
- Köpek dişleri dikkat çekici uzunlukta değildir.
- Tenleri soluk değildir. Her ırktan vampir olabilir ( siyahî ve Asyalı dâhil ).
- Ölümsüz değildirler maksimum ömürleri 600 yıl ortalama ise 120 yıldır.
- Temel besin kaynakları kandır ama yemekte yiyebilirler. Kan ihtiyaçlarını genellikle hayvanlardan temin ederler ayrıca hayvansal kanda yeterince şeker bulunmadığı için gerekli şeker miktarı için bolca tatlı içerikli besin tüketirler.


Şimdi de doğru bilinen vampir özelliklerine bakalım:

- Karanlıkta görme yetileri insanlara oranla çok daha fazladır.
- 5 duyu organları oldukça hassastır. Çok iyi koku alabilir çok kısık sesleri bile duyabilir ve çok uzakları görebilirler.
- Saf kan olanları altıncı hisse sahiptir. Buradaki altıncı his karşısında bulunan insanın düşüncelerini ve duygularını hissetmektir.
- Fiziksel güçleri insanlara göre daha fazladır.
- Yaraları hızla iyileşebilir yüksek rejenerasyona sahiptirler.

Vampirler kan ile nasıl beslenir ve nasıl daha güçlüdürler?

VC17 vücuda girdiği anda ilk olarak mide genlerinde değişime yol açar. Kısa bir süre içinde mide kan ile diğer maddeleri kolayca ayırt etmeye ve kanı direk olarak sindirmeden bağırsaklara göndermeye başlar. Mutasyona uğramış bağırsaklar ise gelen kanı hiç bir oynama yapmadan direk olarak vücuda verir. Yüzde yüz alınan kanın vücuda katkısı ile kişi yüksek miktarda enerjiye sahip olur. İnsanlarda alınan besinin çok çok küçük bir kısmı ancak kana dönüştürülebilir.

Vampir vücudunda serbestçe gezen iyonik kan sayesinde kişi yüksek miktarda rejenerasyon yeteneğine sahip olur. Normal bir insanda 3 günde iyileşecek bir yara vampirde 5-6 saat sürer.

Kaslarda meydana gelen değişimle laktik asit sentezi çok büyük oranda durur ve kişinin yorulma isteği azalır kaslardaki sınır varyansının da kalkması ile kişi ortalama bir insandan dört ila 7 katlık bir güç fazlalığına sahip olur.


Vampirleri nasıl ayırt edebiliriz?

- Güneş ışığını sevmezler zorunlu olmadıkça gün içerisinde dışarıda dolaşmazlar ya da gölge alanları tercih ederler.

- Karanlıktan hoşlanırlar özellikle florasan ışıktan nefret ederler.

- Gündüz uyumayı gece yaşamayı tercih ederler.

- Gündelik işlere ve yaşam tarzına ilgili değildirler.

- Bol miktarda tatlı besin tüketirler.

- Akan kan gördüklerinde tepkileri farklılaşır.

- Kana olan tutkuları nedeniyle sıklıkla dillerini ve dudaklarını dişleri ile kanatırlar dudaklarında soyulmalar görülebilir.

- Kendilerinin bir yeri kanadığında mutlaka kanı az miktarda da olsa emerler.

- Gündüz ile gece arasında büyük karakter farklılığına sahiptirler. Gündüzleri oldukça sessiz sakin ve asosyal görünen vampir geceleri tam tersi özellikler kazanır.

- Yaşam tarzları oldukça farklıdır bu yüzden onların hakkında özel bir soru sorduğunuzda bu sorulardan kaçış eğilimi gösterebilirler.

- Birçoğu geleneksel toplantılara uyum sağlamak amacıyla az miktarda Latince bilmektedir.

- Herhangi bir politik görüşün veya dinin aşırı fanatiği değillerdir.

- Cinsel istekleri fazladır. Cinsel ilişkileri kan beslenmesi ve geleneksel olarak iki şekilde olur. İlişki sırasında doğal tepki nedeni ile ısırma kanatma veya emme ve bunun gibi alışılmadık davranışlar sergileyebilirler.

- Hayvanlar ile araları çok kötüdür hemen hemen bütün hayvanlardan nefret ederler. Özellikle kedi köpek fare kuş ve böceklerden hoşlanmazlar.

- Vücutlarında güneş etkisiyle oluşan kızarmalar veya dökülmeler görülebilir. Bu genelde güneşe maruz kalan yüz bölgesinde yanaklarda alında ve ağız çevresinde olmaktadır.

- Göz bebekleri genellikle koyu tonlara sahiptir (koyu mavi kahverengi siyahımsı ve yeşil ). Ayrıca melez vampirlerin göz çevrelerinde sarılıklar görülebilir.

- Safkan vampirlerin saçları gençken beyazlamış olabilir.

- İnsanların gözlerine direk bakmaktan hoşlanmazlar gözlerini sık sık kaçırabilirler bunun nedeni ise gözlerin vampiri kan için teşvik etmesidir. Ayrıca bu nedenle aynaya bakmaktan da hoşlanmazlar.

- Çoğu vampir şiddet dolu yapısını bastırmak için klasik veya yavaş senfonik müzik dinlemektedir. Sanılanın aksine vampirler siyah giyinerek death metal dinleyen ve kendinden geçen tipler değillerdir.

- Sudan hoşlanmazlar.

- Kesinlikle kol saati veya künye takmazlar. Metalik yapi VC17 etkisindeki deriye zarar vermektedir. Deri bileklikler ise sorun teşkil etmemektedir.

- Loş ışık hariç her türlü ışıktan nefret ederler özellikle tam üstlerinde duran ışık oldukça rahatsız edicidir.

- Altıncı hisleri gelişmiş olduğundan çevreleriyle ilgilidirler bir vampiri bir çok kez size bakarken yakalayabilirsiniz.

- Hız ve güç olarak insandan üstündürler.

- Zeka ve bilgi düzeyleri ise yaşları ile orantılıdır.

- Bir vampir asla vampir olduğunu söylemez bu konu katı kurallarla yasaklanmıştır.

- Hastalıkları çok kısa sürer yaraları çabuk iyileşir.

- Soğuğa dayanıklı fakat sıcağa oldukça hassastırlar.

- Sanılanın aksine sürekli koyu tonlarını tercih eden sert imajlı ve sessiz değildirler. Her davranışa sahip vampir olabilir. Unutulmaması gereken vampirizm bir yaşam biçimi değil bir hastalıktır.

- Hayal güçleri aşırı biçimde geniştir.

- En açık üç vampir hareketini sık sık yaparlar. Birincisi iki elin başparmaklarının eller bitişikken aynı anda burna yaklaştırılması. Bu davranış kana olan isteği azaltmaktadır. İkinci davranış ise kulakların oynatılmasıdır. Bu davranış istemsizdir amacı yoktur. Üçüncü davranış dilin dişlere sürtülmesidir. Bir vampirin dişleri genetik yapısından dolayı kanla maruz kalmadığı sürece acımaktadır.

- Perdeleme sistemine sahiptir. Bir vampir perdeleme yaptığında ( genellikle güneşli havalarda gözlerini korumak için yapar ) etrafında sadece gideceği yer kadarki bir kısma odaklanır. Bu da tanıdığı biri yanından geçse bile farketmemesine neden olur. Ancak perdeleme yokken vampirlerin göz bebekleri sürekli hareket eder ve bütün çevreye göz gezdirir ve onların hislerini algılar.

- Vampirlerin yürüyüşleri insanlardan biraz farklıdır. Bacak kaslarının yapısındaki farklılık nedeni ile biraz daha uzun ve eğik adamlar atarlar.


Günümüzde Durumlar

Vampirler varlıklarını ortaya çıkarmamak gayretindirler tahmin edilebileceği gibi bu durum büyük bir kargaşa ve kaosa neden olabilecektir. Genellikle zengin veya orta halli olarak yaşayan vampirler kan ihtiyaçlarını özel olarak kurulan şirketler tarafından hayvanlardan elde etmektedir. Ancak insan kanıyla beslenen vampirler de vardır. Bu tür vampirler vampir konseyi tarafından aranır ve gerekli görüldüğünde öldürülür. İnsan kanıyla beslenen vampirlerin fark edilmesi çok daha kolaydır çünkü gözlerinde kırmızı bölgeler oluşmuştur ve tırnak etleri kıpkırmızıdır.


Yönetenler Biliyor

Bir çok ünlü üniversitenin araştırmasına ve kanıtlar sunmasına rağmen vampirizm olayı saklı tutulmaktadır. Amerikan hükümetinin sadece 2009'da Amerikan hastanelerinde kaybolan tonlarca serumun soruşturmasını nedensiz olarak durdurması hükümetlerin vampirizm virüsü ile panik olmaması için özel olarak ilgilendiğini göstermektedir. Hayvansal kan ile beslenen vampirler sorun teşkil etmemekte ancak hala kan ile beslenen vahşi vampirler vampirizmin öğrenilmesi halinde büyük bir kargaşaya neden olabilecektir. Yale University'e göre dünyadaki toplam vampir sayısı hayvansal olanlar 12000 vahşi olanlar ise tam sayısı bilinmemekle birlikte 700 olmak üzere yaklaşık 13000 civarındadır.


Sahtekârlık

Gençler arasında yaygınlaşan sahte vampirim akımının ise özentilik ve psikolojik hastalık olduğu belirtilmiştir. Öncelikle VC17 taşımayan biri vampir olamaz ikinci olarak da bu gençlerin eylemleri sırasında yere çizdikleri pentagram ve tapınma şekilleri gerçek vampirizme terstir. Ayrıca belirilmesi gereken son nokta şudur ki; sık olmasa da her milletten ve dinden vampir olabilir.

kaynak: gizlimabet.com

vampirizm vc17 vc17 bulmak vc17 virüsünün özelliği


Я isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alt 20-01-2013, 10:21   #2 (permalink)
Misafir
Avatar Yok
 
Standart

VC17 virüsünün tam olarak neerede bulunduğunu söyliyicek misiniz ?


 

Alt 23-02-2013, 01:59   #3 (permalink)
Misafir
Avatar Yok
 
Standart

sanki beni anlatıyormuş gibi


 
Alt 24-03-2013, 02:43   #4 (permalink)
RaLLPH
Avatar Yok
 
Standart Vampir olmak istiyorum

c17 virüsü nerelerde bulunur arkadaşlar lütfen yardım edin vampir olmam lazım. Ne zaman kan görsem ağzım sulanıyo kan içmek istiyorum. ne zaman bi insanı yakından görsem boğazına dişlerimi geçirmek istiyorum ve yukarda yazan özelliklerin %80 ini taşıyorum. bende çok büyük bi güç var


 
Alt 27-03-2013, 07:56   #5 (permalink)
şenay mercan
Avatar Yok
 
Standart vc17 vürüsü

vc17 viründu arkadaşlar şu anda elimde ve fazlasıyla var eğer ki sizde vampir olmak isterseniz amerikadaki eski hastanelerin morg kısmında eğer fazla şey öğrenmek isterseniz facebooktan şenay mercan yazın twilight resmi var ona tıklayın mesaş atın şimdi vc17 vürüsünü içtim birşeyler hissetmeye başlıyorum unutmayın lütfen okuyun


 
Alt 26-04-2013, 11:26   #6 (permalink)
A***
Avatar Yok
 
Face8 Korkuyorum

Ya korkuyorum! Dişlerim hep acıyor! Aynada kendime çok fazla bakmıyorum arkadaşlarımın yanında dolaşırken bazen onlar bir şey demeden ne diyeceklerini duyuyorum. Kolum kanarsa ağızım koluma gidiyor her hafta dişçiye gidiyorum köpek dişlerim giderek büyüyor geceleri eve dönmek istemiyorum okula gidince ise okulun içinden zorunlu olmadıkça çıkmıyorum elimdeki deriler dökülüyor sıcaktan ve komşumun köpeğinden nefret ediyorum sokaktaki köpekler bana hırlıyor onları öldürmek istiyorum saçımda bir kaç tel beyazlaştı ve tatlı'yı çok seviyorum.


 
Alt 28-06-2013, 11:12   #7 (permalink)
Vamipir19
Avatar Yok
 
Standart vampir olmak istiyorum...

Yha bende bir yerim kanayınca hemen içiyorum annemin kolu kanadı kendimi zor tuttum böceklerden köpeklerden nefret ediyorum öldüresim kanını içesim geliyo güneş ışına çıkınca bana bişey oluyo bu sıralar aşırı güçlendim soğukta be karanlıkta helehele güçleniyorum ve hızlanıyorum bunun nedeni nedir..


 
Alt 28-06-2013, 02:30   #8 (permalink)
19batu19kral
Avatar Yok
 
Standart

yha bende çok kan istiyorum dişlerimi hep dilimle sürtüyorum soğuku ve karanlıkı seviyorum karanlıkta ayrı bi güçleniyorum tatlıyı çok seviyorum güneşe çıkınca nerdeyse nefen alamıyom.hayvanladan çok fena nefret ederim bunun nedeni nedir lüten cevap yazın


 
Alt 11-07-2013, 05:10   #9 (permalink)
Cansu Koç
Avatar Yok
 
Standart Vampir

c17 virüsü nerden bulabilirim alacakaranlık serisini izlediğimden beri vampir olma hisside geliyor köpek dişlerim arkadaşlarımınkinden çok daha uzun ama kurt adam olmak daha çok isterim Taylor Lautner <3


 
Alt 19-07-2013, 06:21   #10 (permalink)
Vc17
Avatar Yok
 
Face32 Vc17

La olm siz ne kadar cok sacmalıyorsunuz öyle yok onu görünce kan icmek istiyombütün köpekler nefret ediyor yok dişim sivrilesiyor ve büyüyor kan icesim cok var zor tutyom kendimi ya sizin zeka yaslarınız kaç öyle birşey olsaydı bilinki insan oglu bunu coktan bulmuştu :) sadece vc17 vürüsü dogru gercek ama babil döneminden önce kalma bu suan o örümcek varmıdır yokmudur bilinmiyor :)


 
Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


VC17 virüsü nerede bulunur?

VC17 virüsü nerede bulunur? konusu, LakLak Bölümü / Soru Cevap forumunda tartışılıyor.


Konu etiketleri: vc17 virüsü nerede bulunur, vc17 virüsü nerelerde bulunur, vc17 nerede bulunur, vc17 virüsü nerede, vc17 virüsü nerede bulabilirim, vc17 virüsü nasıl bulunur, vc17 virüsü belirtileri, vc17 virüsü nedir, vc17 virüsünü nerede bulabilirim, vc17 virusu nerede bulunur, vc17 virüsü nerde bulunur, vc17 virüsünü nasıl bulabilirim, vc17 virüsünü nerden bulabilirim, vc17 virüsü nasıl bulaşır, vc17 nerede bulabilirim,

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
İyot nerede bulunur? Günlük iyot ihtiyacı ne kadardır? daywest Sağlığımız 0 30-04-2011 11:56
ECHO Virüsü Nedir? - ECHO Virüsü Hastalığının Belirtileri Nelerdir? elif Sağlığımız 0 13-03-2011 06:57
İnsan Papilloma Virüsü Nedir? - İnsan Papilloma Virüsü Hakkında elif Sağlığımız 0 13-03-2011 01:24
JC Virüsü Nedir? - JC Virüsü Hakkında elif Sağlığımız 0 13-03-2011 01:23
Bebeklerde RS Virüsü sahranil Bebek Hastalıkları 0 25-09-2010 05:12

Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 11:58 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats