bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > Bakimliyiz.com Özel > LakLak Bölümü > Soru Cevap

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 27-02-2012, 03:07   #1 (permalink)
 
gizem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Doğumda babaya verilen izin ne kadar?

Doğumda babaya verilen izin ne kadar?

657 sayılı Kanunun 104. maddesinin (B) bendine eklenen yeni cümle şu şekildedir:

“B) Memura eşinin doğum yapması hâlinde isteği üzerine on gün babalık izni; verilir.


Ancak işçilere böyle bir hak tanınmamaktadır.


gizem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  





Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


Doğumda babaya verilen izin ne kadar?

Doğumda babaya verilen izin ne kadar? konusu, LakLak Bölümü / Soru Cevap forumunda tartışılıyor.


Konu etiketleri: 657 sayılı kanunun 104 maddesinin b bendine eklenen yeni cümle şu şekildedir,

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
Babaya Mektup - Franz KAFKA nimlahza Kütüphanemiz 0 02-03-2011 10:49
Cocuktan Anne Babaya Mektup mormavi Çocuklarımız 0 02-11-2010 08:20
Hızlı verilen kilolarla yağ kadar kas da gidiyor daywest Diyet Tarifleri, Zayıflama ve Sağlıklı Beslenme 0 27-03-2010 12:01
Babaya şifa hemşire kızından geldi Hürriyet Sağlık Hürriyet / E - Kolay / Sabah Sağlık 0 17-07-2008 02:22

Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 04:01 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats