Bakimliyiz.Com

-   Üniversiteler (http://www.bakimliyiz.com/universiteler/)
Bakimliyiz.Com (http://www.bakimliyiz.com/)
-   -   Yurtdışında İşletme & MBA Eğitimi (http://www.bakimliyiz.com/universiteler/22267-yurtdisinda-isletme-mba-egitimi.html)

Bkmlyz 22-07-2008 09:31

Yurtdışında İşletme & MBA Eğitimi
 
Yurtdışında İşletme & MBA Eğitimi
http://www.alternatifecs.com/images/alt/mba1.jpg


Üniversiteyi yeni bitiriyorsunuz: işletmecisiniz ancak işletmecilerden farkınız olsun, ‘bir konuda uzmanlaşayım’ istiyorsunuz. Mühendissiniz, ‘işletme becerileri edinip, yöneticilik vasfı kazanayım’ diyorsunuz. Belki kariyerinizin bir noktasında donup kaldınız, sizi farklı kılacak becerilere ihtiyacınız var. Belki sektörünüzü değiştirmek istiyorsunuz. Belki, belki…

Gerekçeniz ne olursa olsun, yurtdışında herhangi bir işletme & MBA mastırı sizi farklılaştırabilir. Okullara başvurmadan önce sizin için doğru olanı bir kez daha gözden geçirelim. Başvuru süreci ürkütücü ve çok özveri gerektiriyor görünüyorsa Alternatif size yardımcı olmak için hazır.

Sizin için en iyi okul/ların seçiminden TOEFL/IELTS ve GMAT gibi testlerin alınmasına, etkileyici bir başvuru / niyet mektubunun (application essay) yazımından, başvurunun yapılmasına kadar birlikte çalışabiliriz. Planlı ve gerçekçi bir yaklaşım, başvuru sürecinin ürkütücülüğünü giderir.


Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 01:55 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.