Bakimliyiz.Com

-   Yaprak Dökümü (http://www.bakimliyiz.com/yaprak-dokumu/)
Bakimliyiz.Com (http://www.bakimliyiz.com/)
-   -   Yaprak Dökümü 94. Bölüm Özeti (http://www.bakimliyiz.com/yaprak-dokumu/51004-yaprak-dokumu-94-bolum-ozeti.html)

sahranil 11-02-2010 03:03

Yaprak Dökümü 94. Bölüm Özeti
 
Yaprak Dökümü 94. Bölüm Özeti
Fikret, Ali Rıza Bey’e destek oluyor

Leyla’nın yeni tanıştığı Nazmi ile ilgili ilk izlenimleri olumludur. Nazmi’ye gelen ani bir haberle keyifli dakikalar yarıda kalınca, geçmişin karanlık yüzünün, güneşe gölge düşürmesinden korkan Leyla, bir kez daha umutsuzluğa düşer.

Gururu kırılan Leyla için suçlu yine yanı başındadır. Necla ve Leyla arasındaki üzeri örtülmüş öfkeler yeniden su yüzüne çıkar ve evdeki gerilim giderek artmaya başlar.

Ali Rıza Bey, dertlerini yeni alışkanlıklarla unutmaya çalışırken, Hayriye Hanım yaşadıkları sıkıntılar için Ali Rıza Bey’i suçlamaya devam eder. Ancak bu sefer karşısında isyanı büyük, küçük bir yürek bulacaktır. Aslı’nın babası Fahrettin Bey, Ferhunde’ye karşı pazarlığını sürdürmektedir. Öte yandan Ferhunde her sessizliğin arkasında Şevket’in sesini duymaktadır. Peşindeki gölgenin Şevket olduğundan emin olması için pek çok sebebi vardır. Şevket’in davranışları Ferhunde kadar evdekileri de tedirgin etmekte, herkeste soru işaretleri uyandırmaktadır. Sonunda Ferhunde’yi nefessiz bırakan tehlike, Şevket’i de karanlığa sürükleyecektir…


Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 02:44 .

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.