bakimliyiz
Sponsor Reklamlar
Geri git   Bakimliyiz.Com > FORUM GENEL > Burçlar, Tarot ve Astroloji > Yay Burcu

Kadın Portalı Kayıt Ol İletişim Forumları Okundu Kabul Et
Alt 22-09-2012, 02:55   #1 (permalink)
Я
 
Я - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Standart Yay Burcu Erkeğinin Özellikleri

Yay Burcu Erkeğinin Özellikleri

Yay burcu erkekleri bencil olmayan açık sözlü ve korkusuzdurlar. Kendini anlayan bir kadın bulurlarsa mutlu olurlar ve iyi bir eş olurlar. Neşeli sempatik çalışkan ve dürüsttürler. Anlamsız kıskançlıklara gelemezler. Adil olmayan ikiyüzlü olan herşeyden nefret ederler. Genelde gergin sinirli bir yapıları varmış gibi gözükürler. Fakat kızgınlıkları çabuk geçer ve kin tutmazlar.

Bu burcun erkekleri çok yönlü ve neşeli insanlardır. Çevrelerinde de kendileri gibi neşeli ve çok yönlü insanlar görmek isterler. Somurtkan sıkılgan insanlarla birarada olmaktan hoşlanmazlar. Değişken bir kişilikleri vardır. Çabuk sıkılabilirler.

Yay burcu erkeği entelektüel duyarlı meraklı neşeli ve cana yakın yapısıyla dikkat çeker.İyi niyetli ve konuşkandır. Dostlarına düşkündür ve arkadaş canlısıdır.

Hareketsizlik yay burcu erkeğini sıkar. O hep hareketli olmalı ve açık havada bulunmalıdır. Kapalı ortamlarda çok uzun süre kalmaktan hoşlanmaz.

Yay burcu erkeği birçok konuda bilgi . Bu da onun meraklı bir yapısı olmasından kaynaklanır. Eleştirmeyi sever ve açık sözlüdür. Bazen bu açık sözlülük pot kırma sınırını da aşabilmektedir.Cömertliğiyle tanınan yay burcu erkeği harcamalarında savurganlık sınırını fazlasıyla aşabilir.

Özgürlüğüne aşırı derecede düşkün olan yay burcu erkeği yalnızlıktan keyif alır ilişkilerinde kolay kolay bağlanamaz ve evlilikten korkar.Onlar için karşı cinste aradıkları en önemli özellik güzelliğin yanı sıra kafa yapısıdır. Bilgili ve kültürlü kadınlarla sohbet etmekten keyif alır.

Yay burcu erkeği bir kadından hoşlandığı zaman ilgisini yoğun bir biçimde gösterebilir. Fakat daha sonra aradığını bulamadığını anladığında çabucak sıkılıp uzaklaşabilir. Bu nedenle bir yay burcu erkeğini iyice anlamaya çalışmak gerekir.

Yay burcu erkeği gerçekten severse bağlanır ve evlenmekten korkmaz. Çocuklara düşkündür ve ömür boyu mutlu bir evliliği olacaktır.

Yay burcu erkeği bazı manevralarla ele geçirilebilir. Hemen hemen her zaman onun çevresinde bir kalabalık bulunur. Bu da başka bir engeldir. Ona yaklaşmak için bütün insanların arasından kendinize yol açmak zorunda kalacaksınız. Ama karamsar olmayın çünkü bu adam son derece iyi bir insandır. O kadar iyimserdir ki düşmanlar kendisine kocaman bir at gübresi gönderseler hiç alınmaz. Atı göndermeyi unuttuklarını düşünür. Bu çeşit bir iyimserlik tehlikeli olabilir. Bu da gerçekten körükörüne inancın başka bir şeklidir. Yay erkeğinde bunlardan yığınla vardır. Böyle safça bir inanış Yayın sık sık çamura düşmesine neden olabilir.

Güvenmek çok iyi bir şeydir. O kelimenin tam anlamıyla gözü kapalı bir hayalci değildir. Onun hayalleri her zaman Jüpiterin zeki mantığının ve merakının süzgeçinden geçer. Eğer bunlar Yayın dürüst kontrolü altında bulunursa herhalde çılgınca oldukları kadar yararlı da olacaklardır; henüz dünya bunları anlamaya hazır olmasa bile. En ufak bir gerçekleşme umudu olduğu zaman Yay boyalarını çıkarıp hayallerini en canllı ve cesur renklerle boyayacaktır. Ancak ileriye yönelik fikirleri ezmek için bekleyen ve kendilerini kanıtlama şansını tanımadan bunları boğan geri kafalılar her zaman bulunur ve ortalıkta ne kadar çok geri kafalı olduğunu biliyorsunuz.

Talihli olduğu için Yay doğal olarak iyimserdir. Tipik Yay ezici darbelerin etkisinden çabuk kurtulur. Jüpiter erkeğinin aşktaki şansı da aynen böyledir. O şanslıdır. Şansı yaver gitmediği zaman çabucak kendini toparlar. O dürüst olmayan insanları diğerlerinden ayırır çevresinde bu kadar çok arkadaşı ve dostu olmasının nedeni de budur. İnsanların dış görünüşlerinin ötesine bakarak aldatıcı olmayan gerçek değerleri arar. Bu düşmanları olmaması demek değildir. Kuşkusuz düşmanı da vardır ama başka burçlardaki insanların düşmanlarına oranla Yayın düşmanlarının sayısı çok daha azdır. Onun içtenlikle söylediği sözlere gücenenler boğazını sıkıp boğmak isteyebilirler ancak genellikle eninde sonunda kötü niyetli olmadığını anlarlar. Yay erkeğinin günahı hiçbir zaman kasten acımasızca kötülük etmek değildir sadece nezaketsizlik ve düşüncesizliktir.

Artık anlamış bulunuyorsunuz ki Yay ın konuşması şu sembolik oku kadar direktir. Çirkin şeyler söyleyebilir ve eğer ona aşıksanız bu sözleri yanına kar kalabilir. Henüz tanıştığınız bir Yay erkeği parlak dikkatli bakışlarını yüzünüze dikerek size tam bir erkeğin metres olarak seçeceği kız olduğunuzu söylediği zaman ona ne kadar içerleseniz haklı olursunuz.

Yay erkeği romantik hayatını yüzeysel düzeyde yaşar ama bu konuda dürüsttür. Yay rastgele ilişkiler peşindedir ve bazen o kadar rastgele olur ki düpedüz her önüne gelenle ilişki kurar. Kadınlar çoğunlukla Yayın davranışlarını yanlış yorumlar ve aralarındaki ilişkiyi gerçekte olduğundan daha ciddi zannederler. Aynı şekilde hafif fiziksel olmayan bir arkadaşlık sadece dolaşacağı bir kız ararken de karanlık emeller peşinde koştuğu sanılabilir. Her iki şekilde de Yay zararlı çıkar. Ama o gene de şanslıdır ve bütün bu karışıklıklar düzelir. O bir flörttür bu inkar edilemez ancak yalnızca seks aramamaktadır. O değişiklikten ve kafaca uyarılmaktan hoşlanır. O sadece kendisini oyalarken bir kadın ona yapışacak olursa aralarında geçen herşeyin bir şakadan başka bir şey olmadığını anlatmaya çalışacaktır. Bu durumda kızcağızın yapabileceği pek bir şey kalmaz.

Yay erkeği kadında ısrarla zeka arar. Kıskanç olmayın. Kuşkucu olmayın. Sonunda onu elde etmek istiyorsanız kemendinizi hazırlayın. Onu sorguya çekmeyin ağlayıp sızlayıp dırdır ederek bırakıp gitmekle korkutmaya çalışmayın. Onu özgürlüğe boğun. Düşünün bu onun için ne kadar rahatlatıcı olacak. Eğer yaşamı onunla aynı espri içinde alırsanız ve insanları oldukları gibi kabul ederseniz onun kendisine bir eş olacak kadında aradığı başlıca özelliklere sahip olacaksınız. Birbirinize esata dürüst davrandığınız sürece birlikte uçurtma uçurmak çok eğlenceli olabilir.

Çocuklardan büyüdükleri zaman daha çok hoşlanacak ancak bebekler ve yeni yürüyenler onu biraz şaşırtacaktır. Yay burcundan babalar genellikle çocuklarını açık havada gezmeye götürmeye bayılırlar. Belki erkek çocuklarına daha yakın olacaklar yaptıkları sporları veya diğer faaliyetleri onlarla paylaşacaklardır. Ama kızlara da şefkat göstereceklerdir. Çocuklar onda baba imajından daha çok arkadaş bulacaklardır. Çocuklar büyüdükçe babalarına daha yakınlaşacaklardır.

Yay hem kalbiyle hem de kafasıyla düşünür. Her zaman akıllı olmayacaktır. Bazen akılsızca cesur davranacaktır. Sendeleyip düşecek sonra kalkıp tekrar deneyecektir. Ama hemen hemen herşey için onu affedeceksiniz çünkü çok büyük bir armağanla kalbinizi serbest bırakacaktır; dürüst ve gerçek bir aşk.


Я isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Hızlı Cevap

Doğrulama Sorusu
Mesajınız:
Yazı şeklini sil
Kalın
Eğik yazı
Altı çizik

Grafik ekle
Alıntı yap [QUOTE]
 
Alanı Küçült
Alanı Büyült

Seçenekler
Stil


Yay Burcu Erkeğinin Özellikleri

Yay Burcu Erkeğinin Özellikleri konusu, Burçlar, Tarot ve Astroloji / Yay Burcu forumunda tartışılıyor.


Konu etiketleri: yay burcu erkeği forumlar,

Benzer Konular

Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
Aslan Burcu Erkeğinin Özellikleri Я Aslan Burcu 0 22-09-2012 02:52
Yengeç Burcu Erkeğinin Özellikleri Я Yengeç Burcu 0 22-09-2012 02:51
İkizler Burcu Erkeğinin Özellikleri Я İkizler Burcu 0 22-09-2012 02:50
Boğa Burcu Erkeğinin Özellikleri Я Boğa Burcu 0 22-09-2012 02:49
Koç Burcu Erkeğinin Özellikleri Я Koç Burcu 0 22-09-2012 02:48

Üye olmadan soru sorabilirsiniz!

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Saat şuan 04:35 .


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Web Stats